Bugünün Wordle Yanıtı #618 – 27 Şubat 2023 Çözüm ve İpuçları

Henüz kodu kırmadıysanız, aradığınız çözüm “daha kötü”. İngilizceyi ikinci dil olarak öğrenen insanlar için, bu gibi kelimeler tipik olarak bir engeldir çünkü düzenli çekim kuralları geçerli değildir. -er ve -est eklerini almak yerine, “kötü”, sırasıyla karşılaştırmalı ve üstün biçimlerinde “daha kötü” ve “en kötü” biçimlerine dönüşür. Bunun nedeni, göre kelime bilgisi.comİngilizce, dolaştırmak, karmaşık hale getirmek […]

Bugünün Wordle Yanıtı #618 – 27 Şubat 2023 Çözüm ve İpuçları

Henüz kodu kırmadıysanız, aradığınız çözüm “daha kötü”. İngilizceyi ikinci dil olarak öğrenen insanlar için, bu gibi kelimeler tipik olarak bir engeldir çünkü düzenli çekim kuralları geçerli değildir. -er ve -est eklerini almak yerine, “kötü”, sırasıyla karşılaştırmalı ve üstün biçimlerinde “daha kötü” ve “en kötü” biçimlerine dönüşür. Bunun nedeni, göre kelime bilgisi.comİngilizce, dolaştırmak, karmaşık hale getirmek veya birleştirmek anlamına gelen Eski Sakson “werran” kelimesini temel aldı.

Cevabı dördüncü tahminimizde bulduk, gerçi her şey daha da kötü olabilirdi. WordleBot, çoğu oyuncunun kodu kırmak için beş denemeye ihtiyacı olduğunu bildirdi. Açılış tahminimiz leylak rengi, bir taşı yeşile boyadı ve olası cevapları 170’e düşürdü, yani kötü bir başlangıç ​​olmadı. “Parlamak” kelimesini tahmin ettikten sonra geriye sadece 11 kelime kalmıştı ve “kapatmak” bizi cevaba yaklaştırdı. Umarız daha da iyisini yaparsın.

Teknory