Call of Duty: Black Ops 6 geleneksel prestij sistemini geri getiriyor

Call of Duty: Black Ops 6 Direct sona erdi ve birinci şahıs nişancı (FPS) serisinin hayranlarına, yaklaşan oyun hakkında yığınla yeni bilgi verdi. Yayının en büyük ifşaatlarından biri de şüphesiz geleneksel prestij sisteminin geri döneceği gerçeğiydi. Görev Çağrısı: Black Ops 6. Bu, maksimum oyuncu seviyesine ulaşan oyunculara, kilidi açılmış donanımlardan herhangi biri olmadan yeni bir […]

Call of Duty: Black Ops 6 geleneksel prestij sistemini geri getiriyor

Call of Duty: Black Ops 6 Direct sona erdi ve birinci şahıs nişancı (FPS) serisinin hayranlarına, yaklaşan oyun hakkında yığınla yeni bilgi verdi. Yayının en büyük ifşaatlarından biri de şüphesiz geleneksel prestij sisteminin geri döneceği gerçeğiydi. Görev Çağrısı: Black Ops 6.

Bu, maksimum oyuncu seviyesine ulaşan oyunculara, kilidi açılmış donanımlardan herhangi biri olmadan yeni bir başlangıç ​​yapma ve tüm yolculuğu yeniden tamamlama seçeneği verileceği anlamına geliyor. oyun, her biri kendi ödüllerine sahip olan ve durumunuzu göstermenize olanak tanıyan on prestij sunacak.

Maksimum prestij on’una ulaşan oyuncular, ilerlemek için binlerce seviye daha ve yol boyunca elde edilecek gizemli bir “gizli ödül” sunan yeni bir prestij usta moduna girebilecekler. Daha da önemlisi, tüm prestij seviyeleri lansmandan itibaren mevcut olacak, böylece daha ilk andan itibaren bu seviyelerde ilerlemeye başlayabilirsiniz.

Lawrence Metten, tasarım direktör yardımcısı Görev Çağrısı: Black Ops 6 geliştirici Treyarch, değişikliği “seviyeleme ve XP’yi her zamankinden daha önemli hale getirme hedefinin” sonucu olarak tanımladı. Stüdyonun “geçmişin en iyilerinin en iyilerini bir araya getirdiğini” söyledi. Görev çağrısı prestij sistemleri ve her zamankinden daha büyük ve daha ödüllendirici hale geliyor.”

Bir halefi Call of Duty: Black Ops Soğuk Savaş, Call of Duty: Black Ops 6 başlangıçta bir dizi şifreli tanıtımda ortaya çıktı. Buna, Rushmore Dağı’nı grafitilerle tahrif eden vandalları gösteren video parçacıklarının yer aldığı gizemli bir web sitesinin gelişi de dahildi. oyun 25 Ekim 2024’te çıkacak ve ilk günden itibaren Xbox Game Pass’in bir parçası olarak satışa sunulacak.

Bunları da beğenebilirsin…

Teknory