Cam Soğan Yıldızları, 2 Katil Kimliği Bıçaklayarak Nasıl Öğrendiklerini Açıkladı

Ev film Haberleri Cam Soğan Yıldızları, 2 Katil Kimliği Bıçaklayarak Nasıl Öğrendiklerini Açıkladı Glass Onion: A Knives Out Mystery yıldızları, Rian Johnson’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunun Knives Out 2 katilinin kimliğini nasıl öğrendiğini ortaya koyuyor. Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi yıldızlar Jessica Henwick ve Madelyn Cline, cinayet gizeminde oyuncu kadrosunun katilin kim olduğunu nasıl […]

Cam Soğan Yıldızları, 2 Katil Kimliği Bıçaklayarak Nasıl Öğrendiklerini Açıkladı

Glass Onion: A Knives Out Mystery yıldızları, Rian Johnson’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunun Knives Out 2 katilinin kimliğini nasıl öğrendiğini ortaya koyuyor.


Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi yıldızlar Jessica Henwick ve Madelyn Cline, cinayet gizeminde oyuncu kadrosunun katilin kim olduğunu nasıl öğrendiğini anlatıyor. Şimdi Netflix’te yayınlanan devam filmi, Rian Johnson’ın yazar ve yönetmen olarak geri döndüğünü ve Daniel Craig’in Dedektif Benoit Blanc rolündeki önemli rolünü yeniden canlandırdığını görüyor. Yepyeni bir oyuncu kadrosuyla, Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi kritik tepkiler bile onu 2019 orijinalinden daha komik ve abartılı olarak nitelendirdiği beklentilere ulaştı. Devam filmi, önümüzdeki ödül sezonunda iki Altın Küre adaylığı da dahil olmak üzere şimdiden övgüler alırken, Johnson onu takiben en az bir devam filmi daha yapmayı planlıyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yapılan bir röportajda ComicBook.comHenwick ve Cline, saldırganın kimliğini nasıl öğrendiklerine dair ayrıntıları paylaşıyor. Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi katil. Johnson’ın oyuncu kadrosunu döngünün dışında tutmanın hayranı olmadığını, bu nedenle oyuncuların senaryolarının başından itibaren tüm kıvrımları ve dönüşleri içerdiğini belirttiler. Bıçaklar Çıktı devam filmi bitirme. Henwick karşılaştırdı Bıçaklar Çıktı yönetmenin çoğunun gizlilik içinde kaldığı diğer işlerine yaklaşımı ve Johnson’ı bir aktörün yönetmeni olarak tanımlıyor. Aşağıdaki alıntının tamamına göz atın:

Jessica Henwick: Biliyor musun, aslında bir oyuncu kadrosu okuması yapmadık. Garipti.

Madelyn Cline: Hayır, asla. Hiç masa okuması yapmadık. şöyle söylerdim [we found out from] senaryo. Rian bizden hiçbir şey saklamadı.

Jessica Henwick: Evet, ben üzerinde çalışırken bunu yaptılar… Ne üzerinde yapmadılar? İşlerimin çoğu, senaryoları son dakikaya kadar sakladılar ve çoğu zaman size senaryonun sonunu vermiyorlar ve bu sadece bir sürpriz. Rian, bir aktörün yönetmenidir. Sanırım oyuncu olduğu için. O zamanlar küçük bir tiyatro çocuğuydu. Yani, hareket halindeyken ne kadar önemli olduğunu anlıyor.

İlgili: Cam Soğandaki Her Cameo Açıklandı


Cam Soğandan Ne Beklenmeli: Bir Bıçak Gizemi

Glass Onion'da Dedektif Blanc konuğa sertçe bakıyor

Bıçaklar Çıktı cinayet-gizem türünde büyük bir başarıydı, eleştirel beğeni topladı ve En İyi Özgün Senaryo dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterildi. Beklenmedik şey, Netflix’in iki oyunun haklarını satın almasıyla gerçekleşti. Bıçaklar Çıktı 469 milyon dolarlık muazzam bir meblağ için devam filmleri, Johnson yönetmen ve yazar olarak kalıyor. Akış yayınlanmadan önce, Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi 23 Kasım’dan itibaren bir hafta boyunca sinemalarda oynadı – bir Netflix filmi için en geniş sinema gösterimi – ve yayıncının en iyi performans gösteren sinema gösterimi rekorunu kırdı.

Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi her biri suçu işlemek için kendi motivasyonlarına sahip yepyeni karakterlerle başka bir cinayeti çözmesi gereken franchise’ın dayanak noktası dedektifi Benoit Blanc’ı geri getiriyor. bu Bıçaklar Çıktı devam filmi, Edward Norton’un teknoloji milyarderi Miles Bron’un evi olan Yunanistan’daki özel bir adada geçiyor. Miles, arkadaşlarını cinayet-gizem temalı bir kaçamak için davet ettiğinde ve biri ölünce, film meta bir hal alır ve Blanc burada devreye girer. Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi whodunit’in değerli bir devam filmi olarak övülmesiyle tavan yaptı Bıçaklar Çıktı.

Knives Out 3 Oyuncu Kadrosunda Kimler Olmalı?

Knives Out oyuncu kadrosu ve Glass Onion oyuncu kadrosunun ortak poster kurgusu

bu Bıçaklar Çıktı franchise, Hollywood’un en iyi yeteneklerinden bazılarının dahil olduğu geniş kadrolarla övünmekle çoktan ünlendi. Netflix, oyuncu seçimi yaparken bu galibiyet serisini sürdürmek isteyecektir. Bıçaklar 3 yola çıktı. Kara komedi çabalarındaki deneyimleri göz önüne alındığında, sektörde cinayet-gizem dizisinin kadrosunu demirleyebilecek iki büyük isim Harrison Ford ve Olivia Colman’dır. Artık Henry Cavill, DC Evreninin Süpermen’i olarak çıktı ve Witcheroyuncu katılmak için başka bir franchise arıyor olabilir ve Bıçaklar 3 Netflix ile ilişkisini sürdürmesine de izin verirdi. Netflix’in ardından büyük bir yıldız olmaya hazırlanan Jenna Ortega, devam filmi için başka bir harika isim olabilir. Çarşamba dizi başlangıcı. Sonunda Zac Efron, Chris Evans’ın enerjisini orijinalinden geri getirebilir. Bıçaklar Çıktı takip ne zaman Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemi Netflix’e geliyor.

Sonraki: Knives Out 3 Hakkında Bildiğimiz Her ŞeyKaynak: ComicBook.com

Teknory