God Of War Ragnarök, PlayStation Tarihinin En Hızlı Satan Birinci Parti Oyunu Oldu

Twitter’daki resmi PlayStation hesabına göre, sevk edilen 5,1 milyon “God of War Ragnarok” birimi “çıkış haftası itibariyle satılan kopyaları” kapsıyor. Rakamlar etkileyici, ancak 2018’deki “God of War”un toplam satışından hala çok uzakta. 23 milyon kopyalar. Bununla birlikte, önceki oyuna kıyasla en son oyun için gözle görülür derecede daha iyi eleştiriler göz önüne alındığında, “God of […]

God Of War Ragnarök, PlayStation Tarihinin En Hızlı Satan Birinci Parti Oyunu Oldu

Twitter’daki resmi PlayStation hesabına göre, sevk edilen 5,1 milyon “God of War Ragnarok” birimi “çıkış haftası itibariyle satılan kopyaları” kapsıyor. Rakamlar etkileyici, ancak 2018’deki “God of War”un toplam satışından hala çok uzakta. 23 milyon kopyalar. Bununla birlikte, önceki oyuna kıyasla en son oyun için gözle görülür derecede daha iyi eleştiriler göz önüne alındığında, “God of War Ragnarok” un önümüzdeki birkaç yıl içinde bu sayıları geçmesi şaşırtıcı olmayacak. Sony henüz bir PC sürümü için planlarını paylaşmadı, ancak 2018 oyunu devam edecek bir şeyse, halefi de bir tane alabilir. Yakın zamanda değil.

“God of War Ragnarok”, oğlu Atreus ile birlikte İskandinav diyarına giren, ancak yine kehanet edilen bir kader yolunda kendisini bir tanrılar panteonunun karşısında bulan intikamcı ve aklı başında Yunan tanrısı Kratos’un destanını sonlandırıyor. Oyun, iki baş karakter için yeni sinerjik birleşik saldırılar, yeni silah yetenekleri ve yükseltmeleri ve tabii ki PlayStation 5 sayesinde 4K 60 fps’ye kadar çıkan daha yüksek aslına uygun bir oyun deneyimi sunuyor. “God of War Ragnarok” artık PlayStation 4 ve halefi için çıktı ve standart, dijital lüks ve koleksiyoncu sürümlerinde mevcut.

Teknory