Chris Nolan’ın Yeni Biyografisi ‘Oppenheimer’ R Derecelendirmesi Aldı

Universal Pictures aracılığıyla görüntü Resmi olarak Christopher Nolan’ın evine iki aydan az bir süre kaldı. Açıkimerve şimdi Universal Pictures, tarihin en beğenilen film yapımcılarından birinin imzasını taşıyan ve Hollywood’un neredeyse tamamının başrolde olduğu yakında çıkacak olan biyografinin gerçekten de R dereceli olacağını doğruladı. Bu rapor nezaketen geliyor film/news/oppenheimer-r-rating-film-stock-11-miles-long-christopher-nolan-1235630631/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Çeşitlilik ve yaklaşan filmin insanlığın […]

Chris Nolan’ın Yeni Biyografisi ‘Oppenheimer’ R Derecelendirmesi Aldı

Universal Pictures aracılığıyla görüntü

Resmi olarak Christopher Nolan’ın evine iki aydan az bir süre kaldı. Açıkimerve şimdi Universal Pictures, tarihin en beğenilen film yapımcılarından birinin imzasını taşıyan ve Hollywood’un neredeyse tamamının başrolde olduğu yakında çıkacak olan biyografinin gerçekten de R dereceli olacağını doğruladı.

Bu rapor nezaketen geliyor film/news/oppenheimer-r-rating-film-stock-11-miles-long-christopher-nolan-1235630631/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Çeşitlilik ve yaklaşan filmin insanlığın şimdiye kadar icat ettiği en yıkıcı silahın ince ayrıntılarına girmesini bekleyebileceğinizi ima ediyor. Bundan yükselen ve nihayetinde 200.000’den fazla insanın ölümüne yol açan gerilimin bazı rahatsız edici görüntüler içerdiği kesin, ancak bunun doğru olup olmadığı belli değil. oppenheimer aslında Hiroşima ve Nagazaki’nin bombalanmasını tasvir edecek.

oppenheimer atom bombasının babası J. Robert Oppenheimer’ın hayatını anlatıyor. Nolan’la uzun süredir birlikte çalışan Cillian Murphy, karakteri canlandırıyor ve bu yeni IMAX posterlerinde de görebileceğiniz gibi, biyografik film bir bilim insanından daha fazlasını anlatıyor. Oppenheimer, ünlü “Ben ölümüm” monologunda “dünyanın eskisi gibi olmayacağını biliyorduk” diyor ve bu yeni posterler bunu aşırı derecede vurguluyor.

Nolan’dan beklediğimiz gibi, film yapımcısı herkesi izlemeye çağırıyor oppenheimer IMAX’ta, 70 mm’lik gösterge kesinlikle görsel açıdan izleme deneyimini geliştireceğinden. “Görüntünün keskinliği, netliği ve derinliği benzersiz,” dedi. “Benim için başlık, IMAX 70mm filmde çekim yaparak ekranın kaybolmasına gerçekten izin veriyorsunuz.”

Gerçekte, 2. Dünya Savaşı’nın kalbinde oturan gerçek bir tarihsel figürün etrafında dönen bir film, Nolan’ın sinemasıyla mutlaka ilişkilendireceğimiz bir şey değildir, özellikle de yönetmenin portföyünün çoğunu tanımlayan gişe rekorları kıran aksiyon unsurunu şiddetle özlediğinden. . Ama sonra, o zihnin içinde neler olup bittiğini kim düşünmeye başlayabilir?

Herhangi bir oranda, oppenheimer 21 Temmuz’da sinemalarda açılıyor.

Yazar hakkında

avatarı

Jonathan Wright

Jonathan, filmlerin, TV şovlarının, video oyunlarının ve spekülatif kurguların dindar bir tüketicisidir. Ve bunu yapmadığında onlar hakkında yazmayı seviyor. Özellikle ‘Yüzüklerin Efendisi’ veya ‘A Song of Ice and Fire’ veya herhangi bir yüksek fantazi eseri hakkında konuşurken heyecanlanabilir.

Teknory