Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Etkinliği: Uzay Köpeği Cosmo açıkladı

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-25T08:30:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T11:04:37 Galaksinin Koruyucuları Holiday Special, ekibe yeni ve sevimli bir üye ekliyor: Uzay Köpeği Cosmo – ama o kim ve MCU’da önemli bir rol oynayacak mı? Bir zamanlar Galaksinin Koruyucuları, haklı olarak niş Marvel karakterleri olarak görülüyordu. Kevin Feige bile onları “belirsiz” olarak nitelendirdi. Dürüst olun, çizgi roman […]

Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Etkinliği: Uzay Köpeği Cosmo açıkladı

Yayınlanan: 2022-11-25T08:30:00

Güncellenmiş: 2022-11-24T11:04:37

Galaksinin Koruyucuları Holiday Special, ekibe yeni ve sevimli bir üye ekliyor: Uzay Köpeği Cosmo – ama o kim ve MCU’da önemli bir rol oynayacak mı?

Bir zamanlar Galaksinin Koruyucuları, haklı olarak niş Marvel karakterleri olarak görülüyordu. Kevin Feige bile onları “belirsiz” olarak nitelendirdi. Dürüst olun, çizgi roman okuyucuları dışında, onları hiç duydunuz mu?

2014, yalnızca kritik ve finansal olarak beklentilere meydan okumakla kalmayıp, aynı zamanda onları bilinen bir isim ve MCU’nun en popüler kahramanları arasında yaparak bunu değiştirdi.

Vol. 3, uzay destanının üçüncü (ve muhtemelen son) bölümü olan Noel, yeni bir üyenin yer aldığı Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Programı ile erken geldi – peki, Uzay Köpeği Cosmo kim?

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Etkinliği: Uzay Köpeği Cosmo kimdir?

Uzay Köpeği Cosmo’yu Maria Bakalova seslendiriyoren çok Borat Subsequent Moviefilm’de Sacha Baron Cohen ile birlikte oynamasıyla tanınır.

Gunn, Cosmo’yu özel ve Vol. 3 karakterin arkasındaki gerçek hayattaki köpeğe saygımdan dolayı. “Cosmo, 1957’de yörüngede ölen dişi bir Sovyet uzay köpeği olan Laika’ya dayanıyor – ben sadece orijinal kaynak malzemeye geri dönüyorum” tweet attı.

Marvel Stüdyoları

Yılbaşı Özel Programı’nda Cosmo, güçlerini kullanmaya devam ederken, Rocket onun telekinetik yeteneklerini geliştirmesine yardım etmeye çalışıyor. Galaksinin Koruyucuları Vol. 3.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Onunla MCU’da ilk kez gerçekten etkileşim kurmuş olmamıza rağmen, daha önce ortaya çıktı: Galaksinin ilk Koruyucularında Rocket’a homurdandı, Collector’ın yüzünü yaladı ve kısaca Cilt 1’de belirdi. 2 ve Ne Olursa.

Marvel çizgi romanlarında Spacedog Cosmo

Çizgi romanlarda Cosmo, Uzay Yarışı sırasında Dünya’da bir Sovyet uzay köpeği olarak ortaya çıktı. Köpek, Dan Abnett ve Andy Lanning tarafından yaratıldı ve Nova Vol. 2008’de 4 # 8.

Yörüngeye fırlatıldı ama uzayda kayboldu, bir şekilde sonunda hiçbir yere sürüklenerek istasyonun güvenlik şefi oldu.

Marvel çizgi romanları

Yolculuğunun bir yerinde, kozmik ışınlar tarafından mutasyona uğradığına ve ona inanılmaz güçler verdiğine inanılıyor. göre hayret, Cosmo’nun “hem telepati hem de telekinetik güçler dahil olmak üzere psiyonik yetenekleri var. Bu yeteneklerin üst sınırları açığa çıkmamış olsa da, telepatisini zihinleri okumak için kullanıyor, hatta Nova’nın kafasına yerleştirildiğinde Richard Rider, AKA Nova ve Worldmind arasındaki konuşmalara kulak misafiri oluyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Cosmo, birkaç kişiyi aynı anda telekinetik olarak bir odaya fırlatabilir, hatta gerektiğinde onları sersemletebilir. Bir koridoru kapatacak kadar geniş ve enerji patlamalarını saptıracak kadar güçlü psişik kalkanlar yaratabilir.”

Cosmo, Knowhere’in kendilerine üs olarak önerilmesinin ardından Galaksinin Koruyucuları ile tanışır ve onlara görevlerinde yardımcı olmaya devam eder. Ayrıca Gümüş Sörfçü’yü evreni Thanos’tan korumaya ikna etti, bu yüzden oldukça güçlü.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special şimdi yayınlanmaya hazır. Disney+’a kaydolabilirsiniz burada.

Teknory