Gürültülü Bir Netflix Seks Komedisi 82 ​​Ülkede İlk 10’a Giriyor

Netflix aracılığıyla Alt tür, milenyumun başında ve 2000’lerin başından ortalarına kadar çok revaçtaydı, ancak son yıllarda gençlik seks komedisi giderek azaldı, ancak Netflix en son filmiyle trendi kırmaya çalışıyor. kurum içi özel Zor Duygular. Granz Henman’ın yönettiği, en iyi iki arkadaşın lise hayatının denemeleri, sıkıntıları, inişleri ve çıkışları arasında gezinirken bir gençle gelen tipik dürtülerle […]

Gürültülü Bir Netflix Seks Komedisi 82 ​​Ülkede İlk 10’a Giriyor

Netflix aracılığıyla

Alt tür, milenyumun başında ve 2000’lerin başından ortalarına kadar çok revaçtaydı, ancak son yıllarda gençlik seks komedisi giderek azaldı, ancak Netflix en son filmiyle trendi kırmaya çalışıyor. kurum içi özel Zor Duygular.

Granz Henman’ın yönettiği, en iyi iki arkadaşın lise hayatının denemeleri, sıkıntıları, inişleri ve çıkışları arasında gezinirken bir gençle gelen tipik dürtülerle uğraşırken, odadaki önemli filden bahsetmiyorum bile, hikaye oldukça formülsel geliyor. birbirlerine karşı filizlenen duygularıdır. Sonunun nasıl olacağını biliyor olabilirsiniz ama oraya nasıl varacağını asla tahmin edemezsiniz.

katı duygular
Netflix aracılığıyla

Sayısız komedi, merkezi kibirlerini sayısız farklı şekilde ortaya koyarken, Zor Duygular Tobias Schäfer’den Charly ve Cosima Henman’dan Paula’nın yalnızca kendi cinsel organlarıyla sohbet etmekle kalmayıp – sırasıyla Willy ve Hoo-Ha olarak anılan – aynı zamanda karşılık vereceklerine ve seslendireceklerine karar vererek çitler için sallanıyor farklı aktörler daha az değil.

Bu, filmin sürüden sıyrılmasına yardımcı olan ve onu her yerdeki Netflix aboneleri için mutlaka görülmesi gereken bir iz haline getiren harika bir değişiklik. Başına FlixPatrol, Zor Duygular dünya çapında 82 büyük ülkede İlk 10’a girdikten sonra dünya çapındaki izleme listesinde en çok izlenen dördüncü film olarak oldukça iyi durumda, bu nedenle seks çılgınlığı canlı görünüyor ve eğer bir güç tarafından destekleniyorsa iyi pazar lideri yayıncı.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory