Christopher Nolan’ın 169 Dakikalık Bilim Kurgu Destanı, 8 Dakikalık Video Düzenlemesi Kadar Güçlü

Özet YıldızlararasıChristopher Nolan’ın destansı bilim kurgu filmi, filmin duygularını yakalayan ve Cooper ile Murph arasındaki bağı vurgulayan 8 dakikalık bir videoya sıkıştırıldı. film, duygusal anları, doğruluğu ve görsel efektlere pratik yaklaşımı nedeniyle övgü topladı. Uzun çalışma süresine rağmen, Yıldızlararası İzleyiciler tarafından hâlâ etkili olmaya ve sevilmeye devam ediyor, bu da Nolan’ın çalışmalarının gücünü gösteriyor. GÜNÜN […]

Christopher Nolan’ın 169 Dakikalık Bilim Kurgu Destanı, 8 Dakikalık Video Düzenlemesi Kadar Güçlü

Özet

  • YıldızlararasıChristopher Nolan’ın destansı bilim kurgu filmi, filmin duygularını yakalayan ve Cooper ile Murph arasındaki bağı vurgulayan 8 dakikalık bir videoya sıkıştırıldı.
  • film, duygusal anları, doğruluğu ve görsel efektlere pratik yaklaşımı nedeniyle övgü topladı.
  • Uzun çalışma süresine rağmen, Yıldızlararası İzleyiciler tarafından hâlâ etkili olmaya ve sevilmeye devam ediyor, bu da Nolan’ın çalışmalarının gücünü gösteriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Christopher Nolan’ın 169 dakikalık bilim kurgu destanı Yıldızlararası kısa bir video düzenlemesinde de aynı derecede güçlü hale gelir. film, Dünya’nın yaşanmaz, fütüristik bir versiyonunu ve insanlığın yeni evini bulmak için uzayda yolculuk yapan Joseph Cooper (Matthew McConaughey) liderliğindeki bir grup astronotu anlatıyor. McConaughey’nin yanı sıra oyuncu kadrosu da Yıldızlararası Anne Hathaway, Jessica Chastain, Bill Irwin, Matt Damon, Michael Caine ve daha fazlasını içerir. Astrofizik ve zaman genişlemesi ile ilgili kavramları araştıran film, 2014 yılında vizyona girdikten sonra olumlu eleştiriler aldı.

Tarafından oluşturulan yeni bir video düzenlemesi Beyaz 23Mtüm çalışma süresini yoğunlaştırır Yıldızlararası neredeyse sekiz dakika içinde. Aşağıdaki görüntülere göz atın:

Video, sahnelerin özetini içeriyor YıldızlararasıCooper’ın uzaydaki durumunun zorluğunu ve onunla Murph arasındaki bağlantıyı tasvir ederek unutulmaz sonuca varıyor. Nolan’ın filminde ortaya çıkan her duyguyu yakalıyorve hayranları Yıldızlararası muhtemelen tekrar izlemekten keyif alacaktır.

İlgili
‘Yıldızlararası’ Sonu ve Uzay Yolculuğu Açıklandı

‘Yıldızlararası’ sonunu parçalara ayırıyoruz ve filmde zaman ve uzay göreliliğinin nasıl çalıştığını açıklıyoruz.


Nolan Hayranları Interstellar’ı Neden Bu Kadar Seviyor?

Matthew McConaughey, Joseph Cooper rolünde Interstellar'a yoğunlaşıyor.

Yıldızlararası Nolan’ın diğer filmografisi arasında, özellikle de Cooper’ın çocuklarını içerenler arasında öne çıkan pek çok duygusal ve yürek parçalayıcı an içeriyor. Tom ve Murph’un onun yokluğunda büyüdüğünü fark eden McConaughey’nin karakteri, ayrıldığına pişman olur ve onunla Murph arasındaki son sahne ilgi uyandırıyorSeyirciler zar zor yaşlanmış Cooper’ın dönüşünü izliyor. Yıldızlararası Neil deGrasse Tyson, filmin kara deliğinin ne kadar iyi inşa edildiğine işaret ederken, doğruluğundan ötürü de övgüyle karşılandı.

Yıldızlararası uzayın ve bu galaksinin dışında var olabilecek yabancı, boş gezegenlerin benzersiz bir temsilini yaratır. film beş Akademi Ödülüne aday gösterildiEn İyi Prodüksiyon Tasarımı ve Orijinal Müzik (Hans Zimmer tarafından) dahil ve En İyi Görsel Efekt ödülünü kazandı. Nolan hayranları, yönetmenin gereksiz CGI yerine pratik yaklaşımına ve iş iki filmi çekmeye geldiğinde hayran kalıyor. YıldızlararasıArka planda ise İzlanda’nın en unutulmaz yerleri olduğu ortaya çıktı.

İzleyicilerin ne kadar sevdiğini görmek ilginç Yıldızlararası uzunluğuna rağmen başarılı olmasına rağmen Oppenheimer bunu kanıtlıyor Nolan’ın hayran kitlesi inanılmaz derecede güçlüve büyüyor. Aslına bakılırsa bilim kurgu filmi çoğu zaman onun en tanınmış projelerinden biri olarak kabul edilir ve bu da filmin gerçekte ne kadar güçlü olduğunun bir kanıtı olabilir. Kısa bir düzenlemeye indirgendiğinde bile bu kadar etkileyici ve duygusal kalabilmesi, Nolan’ın çalışmalarının kendini ifade ettiğini gösteriyor.

Kaynak: Beyaz 23M

Yıldızlararası

Christopher Nolan’dan Interstellar, Dünya’nın yaşamı tehdit eden bir kıtlıkla boğuştuğu ve küçük bir astronot ekibinin yıldızlar arasında yeni bir yuva bulmak üzere yola çıktığı bir geleceği hayal ediyor. Coop (Matthew McConaughey), görevi ilk sıraya koymasına rağmen, insanlığı Dünya’ya geri döndürmek için çalışırken, ailesinin yanına dönmek için zamana karşı yarışır.

Yayın tarihi
7 Kasım 2014

Değerlendirme
PG-13

Çalışma süresi
2sa 49dk

Bütçe
165 milyon

Stüdyo(lar)
Warner Bros. Pictures , Paramount Pictures

Distribütör(ler)
Paramount Resimleri, Warner Bros. Resimleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow