Google Pixel 7a sökme videosu lansmandan önce sızıyor

TL;DR YouTube’da bir Google Pixel 7a sökme videosu zaten mevcut. Yıkım, Google’ın olağan uygulamalarından çok az değişiklikle beklendiği gibi devam ediyor. Pixel 7a, bu videonun yayınlanmasından tam beş gün sonra, 10 Mayıs’ta piyasaya çıkıyor. Dün, Google Pixel 7a için eksiksiz bir uygulamalı video gördük. Bu ilginçti çünkü Pixel 7a henüz piyasaya çıkmadı. Erken kuş hakkında […]

Google Pixel 7a sökme videosu lansmandan önce sızıyor

TL;DR

  • YouTube’da bir Google Pixel 7a sökme videosu zaten mevcut.
  • Yıkım, Google’ın olağan uygulamalarından çok az değişiklikle beklendiği gibi devam ediyor.
  • Pixel 7a, bu videonun yayınlanmasından tam beş gün sonra, 10 Mayıs’ta piyasaya çıkıyor.

Dün, Google Pixel 7a için eksiksiz bir uygulamalı video gördük. Bu ilginçti çünkü Pixel 7a henüz piyasaya çıkmadı. Erken kuş hakkında konuşun! Şimdi, Google’ın telefonu piyasaya sürmesinden günler önce YouTube’a gelen başka bir lansman öncesi videomuz var.

bu PBKincelemeleri YouTube kanalı az önce bir Google Pixel 7a sökme videosu yayınladı. Sizin için yukarıda yansıttık. Daha önce gördüğünüz sökme videolarının çoğunda olduğu gibi, sunucu, cihazın parçalarını titizlikle çıkarır ve her bir bileşene ne olduğunu açıklar. Ev sahibi, telefona 7,5/10 tamir edilebilirlik puanı verir.

Görünüşe göre Google, Pixel 7a ile alışkanlıklarından herhangi birini değiştirmiş değil. Örneğin, diğer Pikseller gibi, hala çıkarılabilir bir şarj bağlantı noktasına sahip değil. Bu, bir akıllı telefonda kırılması en kolay şeylerden biri olan bağlantı noktasının onarımını daha zor hale getirir. Google’ın savunmasında, birkaç üretici bu bağlantı noktasını kolayca çıkarılabilir hale getiriyor, ancak trendin devam ettiğini görmek pek güven verici değil.

Video, daha önce duyduğumuz bazı söylentileri de doğruluyor. Örneğin pil, tipik kapasitesinin 4.385 mAh olduğunu açıkça belirtiyor. Bu, Pixel 7’nin 4.355 mAh olan pilinden biraz daha büyük. Ayrıca model numarasının GP5JE olduğunu onaylar.

Google, Pixel 7a’yı 10 Mayıs’ta Google I/O açılış konuşması sırasında başlatacak. Bu tarihten sonra, JerryRigEverything dahil olmak üzere popüler kanallardan muhtemelen daha fazla Google Pixel 7a sökme videosu göreceğiz. Bizi izlemeye devam edin!

Google Pixel 7a sökme videosu lansmandan önce sızıyor

Teknory