Çıkarma 2: Yayın tarihi penceresi, fragman, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Sam Comrie ❘ Yayınlanan: 2022-12-05T16:32:04 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-05T16:32:15 Chris Hemsworth, Extraction 2’de Tyler Rake olarak yeniden iş başında – çıkış tarihi spekülasyonu, fragman, oyuncu kadrosu ve olay örgüsü ayrıntılarıyla ilgili bilmeniz gerekenler burada. Sam Hargrave’in devamı. Hepimiz Chris Hemsworth’u kudretli Gök Gürültüsü Tanrısı Thor olarak tanıyoruz, ancak 2020 aksiyon bolluğu Extraction onun şimdiye kadarki en […]

Çıkarma 2: Yayın tarihi penceresi, fragman, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-12-05T16:32:04

Güncellenmiş: 2022-12-05T16:32:15

Chris Hemsworth, Extraction 2’de Tyler Rake olarak yeniden iş başında – çıkış tarihi spekülasyonu, fragman, oyuncu kadrosu ve olay örgüsü ayrıntılarıyla ilgili bilmeniz gerekenler burada. Sam Hargrave’in devamı.

Hepimiz Chris Hemsworth’u kudretli Gök Gürültüsü Tanrısı Thor olarak tanıyoruz, ancak 2020 aksiyon bolluğu Extraction onun şimdiye kadarki en şiddetli rolüydü.

Ande Parks’ın çizgi romanından uyarlanan Extraction’ın nabız gibi atan sahneleri, filmin Netflix’in en çok izlenen orijinal filmi olduğunu gören Netflix izleyicilerini şaşırttı.

Yönetmen Sam Hargrave, bir devam filmini hayata geçirmek için çok çalıştı, bu nedenle, çıkış tarihi bilgileri, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve fragman detayları da dahil olmak üzere Extraction 2 hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıkladık.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İçindekiler

Şu anda, Extraction 2’nin henüz resmi bir sürümü yok – filmin 2023’te vizyona gireceğini bilmemize rağmen.

Sam Hargrave’in yönettiği devam filminin yapımı Kasım 2021’de Çek Cumhuriyeti’nin Prag kentinde başladı.

Çekimler Nisan 2022’de tamamlandı, ancak Kasım 2022’de ek yeniden çekimler yapıldı. çarpıştırıcı, yapımcı Joe Russo şöyle açıkladı: “Beğendiğimiz ‘Extraction 1’den çok farklı. Bu anlamda kendi filmi. Farklı bir renk şemasına sahiptir. Dünyanın farklı bir yerinde geçiyor. İlkinden farklı bir temposu, farklı bir tonu var.”

Russo, “Bu konuda gerçekten heyecanlıyız ve çok güzel çekildiğini düşünüyoruz. Hemsworth bu konuda harika. Bunu izleyicilerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Evet, Extraction 2 için bir fragman var ve onu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Tanıtım fragmanı, Hemsworth’tan Tyler Rake’in (görünüşe göre) boynundan ölümcül bir şekilde vurulduktan sonra Dhaka’da bir köprüden nehre düşmesiyle ilk filmin bitiminden hemen başlıyor.

Ovi (Rudhraksh Jaiswal), Tyler’ın gözleri açılmadan ve yüzeye çıkmadan önce, “Tyler, nehre düşerek değil, suyun altında kalarak boğuluyorsun,” diyor.

Netflix tarafından doğrulandı Chris Hemsworth ve Golshifteh Farahani, sırasıyla Tyler Rake ve Nik Khan olarak geri döneceklerdi..

Makale reklamdan sonra devam ediyor

John Wick ve Matrix serilerinin hayranları, 87/North işbirlikçisi Daniel Bernhardt’ın da filmde yer almasını bekleyebilirler.

Ekstraksiyon 2 için olay örgüsünün ayrıntıları gizlendi, ama neyse ki Eylül ayında filmin yoğun set parçalarının bir önizlemesini aldık. Netflix’e göre Extraction 2, ilk girişle uyumlu bir dizi “akıllara durgunluk veren” dublör çalışması içeriyor.

Tyler Rake, Extraction’da KIA olarak kabul edilse de, Hemsworth’un devam filminde hesaplaşması gereken bir skoru olacak. Bazı raporlar, bir aileyi Gürcü bir gangsterden kurtarmak için dünyanın en ölümcül hapishanelerinden birine sızmaya çalışan Tyler’ı takip edeceğini iddia etti, ancak bunlar doğrulanmadı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ve işte burada – Ekstraksiyon 2 hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Bu arada, vizyona giren en büyük gişe rekorları kıran filmlerle ilgili diğer kılavuzlara da göz atmayı unutmayın:

Deadpool 3 | Fantastik Dörtlü | Yenilmezler: Kang Hanedanı | Yenilmezler: Gizli Savaşlar | Marvel Zombileri | Harikalar | Agatha: Kaos Meclisi | Zehir 3 | Daredevil: Yeniden Doğmak | Bıçak MCU’su | Kaptan Amerika 4 | Avatar 2

Teknory