‘Stranger Things’ Yıldızı, Bir Genç Olarak Bir Filmi Yönetmenin Mücadelelerini Paylaşıyor

Netflix üzerinden görüntü İle Fin Wolfhard yaklaşan slasher komedisinin yapımını tamamlıyor Bir Yaz CehennemiHayranlar, 20 yaşındaki oyuncunun bir yönetmen olarak neler sunabileceğini merak ediyor. Wolfhard’ın Mike Wheeler rolündeki çığır açan performansına zaten aşinayız. yabancı şeyleryerleşik bir aktör olarak konumunu pekiştirdi. Oyunculuk alanındaki deneyiminin aksine, film yapımcılığına olan girişimi zorluklarla doluydu ve Wolfhard, yaşının yönetmenlik becerilerini […]

‘Stranger Things’ Yıldızı, Bir Genç Olarak Bir Filmi Yönetmenin Mücadelelerini Paylaşıyor

Netflix üzerinden görüntü

İle Fin Wolfhard yaklaşan slasher komedisinin yapımını tamamlıyor Bir Yaz CehennemiHayranlar, 20 yaşındaki oyuncunun bir yönetmen olarak neler sunabileceğini merak ediyor. Wolfhard’ın Mike Wheeler rolündeki çığır açan performansına zaten aşinayız. yabancı şeyleryerleşik bir aktör olarak konumunu pekiştirdi.

Oyunculuk alanındaki deneyiminin aksine, film yapımcılığına olan girişimi zorluklarla doluydu ve Wolfhard, yaşının yönetmenlik becerilerini sergilemek için nasıl büyük bir engel olduğu konusunda açıldı.

Pek çok yatırımcı genç bir yönetmen adayına yardım etme konusunda isteksizlik gösterdiğinden, karşılaştığı sorun projesi için finansman almaktı. “Bu film için para toplamaya çalıştığımızda herkesin söylediği buydu. ‘film yönetmek için biraz gençsin’ dediler. Haftalık eğlence.

Ancak oyuncu, film yapımcılığına girme kararının hiçbir zaman kaprisli olmadığını, çünkü her zaman neye girişmek üzere olduğunun farkında olduğunu anlatmaya devam ediyor. Gençliğin bir engel teşkil etmesi konusunu eleştiren Wolfhard, filmi kimin yönettiğine göre öncelik verilmesi gereken şeyin kalite, olay örgüsü ve beceriler olduğuna olan inancını ortaya koydu.

“Filmin kendi adına konuşmasına izin vermek istiyoruz, yaşın film yapımcılığını hiçbir şekilde tanımladığını düşünmüyorum. Bence herkesin anlatacak hikayeleri var ve eğer yapma şansınız varsa, o zaman yapın.

Elbette, herhangi bir ilk denemede boşluklar ve hatalar olabilir ve Wolfhard, öz farkındalığını paylaştı Konuyla ilgili.

“Bu bizim ilk özelliğimiz. Gerçekten genciz, çok şey batıracağız ve hatalar yapacağız. Sadece dalgaya binelim ve herkesle mümkün olduğunca iletişim kuralım ve herkesin takımın bir parçası olduğunu hissetmesini sağlayalım. Gerçekten bilgilendiriciydi. O sette kendim ve diğer insanlar hakkında ve bir seti yönetme ve farklı kişiliklerle çalışma hakkında daha fazla şey öğrendim. O üç haftada hayatım boyunca öğrendiğimden daha fazlasını öğrendim.”

Bir yönetmen olarak becerilerine ek olarak, insanlar olay örgüsünü bilmekle ilgilendiklerini de ifade ettiler. Wolfhard ve Billy Bryk tarafından ortaklaşa yazılan hikaye, bir yaz kampında bir cinayet serisinden sağ kurtulmaya çalışan ve suçları kamp danışmanlarına yükleyen bir grup genci konu alıyor.

Sürükleyici logline kesinlikle dikkat çekme potansiyeline sahip, ancak kararımızı vermek için yayınlanana kadar beklememiz gerekecek.

Yazar hakkında

Jayasmita Dutta Roy

Jayasmita Dutta Roy

Keskin bir sinema aşığı olan Jayasmita, klasiklerden çağdaş gişe rekorları kıran filmlere kadar her şey hakkında güncel kalmaya büyük ilgi duyuyor. İlgi çekici popüler kültür dedikoduları hakkında bilgi toplayan bilgisayara bağlı olmadığında, onu Murakami’nin gerçeküstü dünyasına dalmış rastgele bir kafede göreceksiniz.

Teknory