CinemaCon, Geçen Yıl Tam Bir Fragman Gösteren Çekilmiş Stephen King Korkusundan Bahsetmeden Gelir ve Gider

Warner Bros aracılığıyla fotoğraf Salem’in Lotu yaygın olarak Stephen King’in en iyi öykülerinden biri olarak kabul edilir. 1975 romanı, memleketine dönen ve vampirizmin yaklaşmakta olduğunu fark eden bir yazarın ürkütücü hikayesini anlatıyor. King, bunu en sevdiği kitaplardan biri olarak adlandırdı ve birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluğun, fişler düştüğünde birbirine düşman olduğu temalarını ne kadar […]

CinemaCon, Geçen Yıl Tam Bir Fragman Gösteren Çekilmiş Stephen King Korkusundan Bahsetmeden Gelir ve Gider

Warner Bros aracılığıyla fotoğraf

Salem’in Lotu yaygın olarak Stephen King’in en iyi öykülerinden biri olarak kabul edilir. 1975 romanı, memleketine dönen ve vampirizmin yaklaşmakta olduğunu fark eden bir yazarın ürkütücü hikayesini anlatıyor. King, bunu en sevdiği kitaplardan biri olarak adlandırdı ve birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluğun, fişler düştüğünde birbirine düşman olduğu temalarını ne kadar iyi ilettiğinden gurur duyduğunu söyledi.

Roman, 1979’da Tobe Hooper tarafından iki bölümlük bir mini dizi olarak unutulmaz bir şekilde uyarlandı ve yine 2004’te Kardeşler grubu yönetmen Mikael Salomon. King uyarlamaları hala gişede en iyi performans gösterenlerken, Warner Bros. derhal üçüncü bir tiyatro uyarlamasını sipariş etti. Annabelle, Rahibe, Ve BT yazar Gary Dauberman.

Çekimler 2021’de gerçekleşti, film bir süredir kutudaydı ve bir zamanlar 21 Nisan 2023’te vizyona girmesi planlanıyordu. O tarih geldi geçti ve Salem’in Lotu hala hiçbir yerde bulunamadı. Devam eden CinemaCon’da, Warner Bros. Flaş ve ilk bakış Meg 2: Hendek.

Şimdi korku hayranları neler olduğunu merak ediyor:

Vampirimizi şimdiden almak istiyoruz!

Bu film gerçekten ne kadar kötü olabilir?

Belki de düşük anahtarlı bir akış sürümü şimdi mantıklı geliyor?

bu başka olabilir mi Yarasa kız stil vergi indirimi?

Kaotik Warner Bros.’un perde arkasında gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışmak aptalca bir iştir, ancak yöneticilerin gördüklerinden tam olarak heyecanlanmadıklarını güvenle kabul edeceğiz. Salem’in Yeri.

Bu noktada, film asla sinemalarda veya akışta gösterilmezse ve stüdyo bunun olduğunu inkar ederse şaşırmayız.

Teknory