Dağınık Bir Hukuk Savaşına Sürüklenen Turgid Bir Bilim Kurgu Akışta Patlıyor

Sony aracılığıyla Michael Bay’in liderliği devam ediyor Transformatörler Franchise, konu bilimkurguya geldiğinde yetersiz donanıma sahip olduğunu kanıtladı, bu yüzden çırağı Jonathan Liebesman’ın 70 milyon dolarla bu türe dalacağı ilk duyurulduğu zaman doğal olarak birkaç meraklı kaş kalktı. Los Angeles Savaşı. Platinum Dunes katına getirildikten sonra Texas Chainsaw Katliamı: Başlangıç, film yapımcısı için hem bütçe hem […]

Dağınık Bir Hukuk Savaşına Sürüklenen Turgid Bir Bilim Kurgu Akışta Patlıyor

Sony aracılığıyla

Michael Bay’in liderliği devam ediyor Transformatörler Franchise, konu bilimkurguya geldiğinde yetersiz donanıma sahip olduğunu kanıtladı, bu yüzden çırağı Jonathan Liebesman’ın 70 milyon dolarla bu türe dalacağı ilk duyurulduğu zaman doğal olarak birkaç meraklı kaş kalktı. Los Angeles Savaşı.

Platinum Dunes katına getirildikten sonra Texas Chainsaw Katliamı: Başlangıç, film yapımcısı için hem bütçe hem de hırs açısından büyük bir adımdı, ancak sonuç fena halde eksikti. Yüksek konseptli saha, tam gelişmiş bir uzaylı istilası destanının zemini olarak kullanılan kara savaşı hikayesiyle bir serseriydi, ancak neredeyse her seviyede Bay-lite idi.

Los Angeles Savaşı
Sony aracılığıyla

Bununla birlikte, akış, gösteri açısından yeterince yumruk atıyorlarsa, en unutulmuş çılgınlıkları uçurumun eşiğinden geri çekmenin komik ve eski bir yoluna sahiptir. Los Angeles Savaşı başına, dünya çapında bir avuç ülkede İlk 10’a girdikten sonra iTunes’daki en son faydalanıcı FlixPatrol.

Gişede 211 milyon dolarlık muhteşem bir hasılat elde ettikten sonra bir fiyasko değildi, ancak raporların stüdyonun daha fazlasını görebilecek yerelleştirilmiş bir genişlemeyi düşündüğünü bildirmesine rağmen, Sony’yi devam filmlerinin değerli olduğuna ikna edecek kadar iyi performans göstermedi. taksitler, dünyanın çeşitli şehirlerindeki galaksiler arası çatışmayı ele alıyor ve bu, devam etmenin büyüleyici bir yolu olabilirdi.

O halde bir franchise yaratmak için yeterli parayı kazanmamış olabilir, ama Los Angeles Savaşı Sony, görsel efekt ikilisinin filmdeki varlıkları Los Angeles’ta geçen kendi kozmik filmlerinin temeli olarak kullanmak üzere el koyduğunu iddia ettikten sonra Greg ve Colin Strause’a karşı açılan yasal işlemden vazgeçtikten sonra mahkeme salonunda kesin bir zarara uğradı. Ufuk çizgisi – sadece dört ay önce piyasaya sürülen. İronik bir şekilde, her iki projenin de eşit derecede unutulabilir olduğu ortaya çıktı, ancak bir IP doğuran ikincisiydi.

Teknory