James Gunn, Blue Beetle’ın mevcut DCEU’nun bir parçası OLMADIĞINI doğruladı

Blue Beetle, DCU’nun ilk karakterAncak Olumsuz ilk DCU filmi. Süper kahraman filmlerinin çok da yüksek olmayan sayılarla zirvede olduğu bir zamanda DC, dinamik ikili Peter Safran ve DC Studios’un yeni eş başkanları ve CEO’ları James Gunn tarafından yönetilen yeni bir çağa doğru bizi patlatıyor. Gelişleri, beklenen bazı projelerin rafa kaldırılmasına veya sürekli belirsizliğe yol açmış […]

James Gunn, Blue Beetle’ın mevcut DCEU’nun bir parçası OLMADIĞINI doğruladı

Blue Beetle, DCU’nun ilk karakterAncak Olumsuz ilk DCU filmi.

Süper kahraman filmlerinin çok da yüksek olmayan sayılarla zirvede olduğu bir zamanda DC, dinamik ikili Peter Safran ve DC Studios’un yeni eş başkanları ve CEO’ları James Gunn tarafından yönetilen yeni bir çağa doğru bizi patlatıyor.

Gelişleri, beklenen bazı projelerin rafa kaldırılmasına veya sürekli belirsizliğe yol açmış olsa da, DC Evreni aksiyona pek aç değil. Örnek olay: merakla beklenen film mavi böcekAngel Manuel Soto’nun yönettiği, yeniden tasarlanan bu evrende sadece hayatta kalmakla kalmıyor, aynı zamanda gelişiyor.

Blue Beetle, DCU’ya nasıl sığar?

Başlangıçta tahmin edildi Flaş Gunn’ın yeniden tasarlanan evrenini başlatacaktı, özellikle Gunn’ın DC Universe kayrak duyurusu sırasında bunun franchise için bir sıfırlama olacağını onaylamasından sonra. Ancak, ile Flaş şimdi çıktı ve DCU’nun temelinden ziyade DCEU film destanında bir dipnot olarak aşağı yukarı onaylandı, bu varsayım alt üst oldu ve serinin gidişatı konusunda hepimizi biraz şaşırttı.

Bu, aşağıdaki gibi gelecek filmler için ne anlama geliyor? Aquaman ve Kayıp Krallık Ve mavi böcek? DCEU’nun son kalıntılarını mı temsil edecekler yoksa yeni DCU’ya atlama taşları mı olacaklar? James Gunn sayesinde bu sorunun en azından yarısında sis kalkıyor.

Michael Rosenbaum ile konuşurken İçten içe podcastGunn bunu doğruladı mavi böcek DCU’da bir yer edindi. “Demek istediğim, ilk DCU karakteri kesinlikle Blue Beetle ve ilk DCU filmi de Süpermen

Bu ne anlama gelir? Demek ki filmin hangi franchise’a ait olacağı konusunda bir kafa karışıklığı var ama artık Flaş ileriye dönük her şeyi sıfırladı, bu, ileride tanıştığımız her karakterin resmi olarak artık DC Evreninin bir parçası olduğunu gösteriyor. Ve neyse ki Blue Beetle’ın kendisine, buna o da dahil. Ama eğer Süpermen: Miras ilk DCU filmi olduğunu düşünüyor muyuz? mavi böcek DCEU?

Filmin yönetmeni Angel Manuel Soto da DCU ile karakterin geleceğini kendinden emin bir şekilde tartıştı. Toplam film dergi:

“Biz evrenin bir parçasıyız, dünyanın bir parçasıyız, DCU’nun gelecekteki taksitleri için yarattıkları planların bir parçasıyız.”

Ancak, on yıllık DC film bilgisini tazelemeniz gerektiği konusunda fazla endişelenmeden önce, Soto bize güvence verdi:

“Ama geçmişteki tüm filmlere bağlı değiliz. Evet, filmimiz süper kahramanların var olduğu bir dünyada yaşıyor. Ancak bu, belirli bir olayın, belirli bir ittifakın veya geçmişten gelen belirli şeylerin filmimizin nereye gideceğini belirlediği anlamına gelmez.”

Bu, franchise’a yeni gelenler için kesinlikle bir rahatlama ile sonuçlanacaktır.

önde gelen adam mavi böcek dan başkası değil Kobra Kai çıkış yapan yıldız Xolo Maridueña, Jaime Reyes’in ayakkabılarına (veya daha doğrusu takım elbisesine) giriyor. O, uzaylı bir Mavi Böcek bok böceği onu ev sahibi yapmaya karar verdiğinde süper güçlerle karşılaşan normal komşunuzdur.

Mavi Böcek Pictures/ & © DC Comics’in izniyle.

Konsepte şimdiden alıştıysanız, size harika haberlerimiz var. Soto sadece bir kerelik bir plan yapmıyor. Aklında bütün bir üçleme var ve ilk filme yaklaşımlarının “her zaman en az iki tane daha yapmak istediğimiz zihniyetinde olduğunu” ortaya koyuyor. Soto şöyle açıkladı: “Ve bir hikayenin geleneksel üç perdelik yapısını alarak, ilk filmimizin fiilen bir destanın ilk perdesi olmasını istedik.”

mavi böcek vizyona giriyor 18 AğustosAdriana Barraza, Damián Alcázar, Raoul Max Trujillo, Susan Sarandon ve George Lopez gibi etkileyici bir oyuncu kadrosuyla donanmış. Ve karışıma bir tutam pop müzik telif hakkı ekleyen Becky G, bok böceğini kontrol eden varlık Khaji-Da’yı seslendiriyor.

Ve bu arada, hepimiz yeni bir süper kahraman hikaye anlatımı çağına hazırlanmalıyız. Bildiğimiz şekliyle DC Evreni gelişiyor ve mavi böcek gelecek olanın bir parçasıdır.

dört gözle bekliyor musun mavi böcek?

  • 23.06.2023 16:45 tarihinde yayınlandı
  • Son güncelleme 23.06.2023 16:45

Teknory