Manipülatif Bir Netflix Devam Filmi, Küresel İlk 10’a Karışık Mesajlar Gönderiyor

Bir Türk romantik komedisini etkilenebilir izleyicilere yanlış mesajlar verdiği için eleştirmek alaycı gelebilir ama bu, Netflix’in devam filmi olacağı anlamına gelmiyor. Aşk Taktikleri 2 romantizme ciddi şekilde sorgulanabilir bir yaklaşımı yok. Açılış bölümünün kaldığı yerden devam eden Demet Özdemir’in Aslı’sı ve Şükrü Özyıldız’ın Kerem’inin ilişkisi var ama çok geçmeden evlilik meselesi gündeme geliyor. Akşam yemeğinde, […]

Manipülatif Bir Netflix Devam Filmi, Küresel İlk 10’a Karışık Mesajlar Gönderiyor

Bir Türk romantik komedisini etkilenebilir izleyicilere yanlış mesajlar verdiği için eleştirmek alaycı gelebilir ama bu, Netflix’in devam filmi olacağı anlamına gelmiyor. Aşk Taktikleri 2 romantizme ciddi şekilde sorgulanabilir bir yaklaşımı yok.

Açılış bölümünün kaldığı yerden devam eden Demet Özdemir’in Aslı’sı ve Şükrü Özyıldız’ın Kerem’inin ilişkisi var ama çok geçmeden evlilik meselesi gündeme geliyor. Akşam yemeğinde, evliliğin bir sahtekarlık ve aldatmacadan başka bir şey olmadığını ve onun görüşüne gönülden katıldığını belirtir.

Netflix üzerinden görüntü

Tek sorun bu cevabı beklemeyen Aslı, olayları manipüle ederek Kerem’i tek dizinin üzerine çöküp soruyu sormaya ikna etmeyi görev edinirken, Kerem evliliğin mutsuzluktan başka bir şeye yol açmadığını gösteren kanıtlar sunmaya karar verir.

Tabii ki, yol boyunca iletişimde aksilikler, ödünç alınan bebekler ve kendi bakış açılarının galip gelmesini sağlamak için her şeyi yapan rakip arkadaş gruplarını içeren yol boyunca hileler var, ama yardım edemezsiniz ama merak edersiniz. Aşk Taktikleri 2 olduğu ortaya çıktığı kadar kasıtlı olarak dolandırıcı ve sınırda Makyavelist olmaya çalışıyordu.

Yine de, bu başka bir zaman için başka bir soru, özellikle de abonelerin sayılarını ne olursa olsun kontrol etmeye karar verdiklerini düşündüğünüzde. Başına FlixPatrol, Aşk Taktikleri 2 59 ülkede İlk 10’a girdikten sonra Netflix’in küresel izleyici listelerinde en çok izlenen üçüncü hareket olarak giriş yaptı ve hiç şüphe yok ki sonunda kahramanlarla tamamen aynı fikirleri paylaşan birkaç çiftten fazlası olacak. sonrasında bazı gergin konuşmalara yol açar.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow