Daily Authority: ???? 2022’nin en iyi akıllı telefonuyla tanışın

Robert Triggs / Android Otoritesi ☂️ İyi günler ve Daily Authority’ye hoş geldiniz! Dün gece muhteşem bir fırtına yaşadık ve taze, serin bir sabaha girdik. Bunlar, dünyanın bu bölgesi için ender görülen hava koşulları, ancak bunaltıcı sıcak günlerinden sonra idare edeceğim! Bugün biraz daha yağmur bekliyoruz ve daha fazla heyecanlı olamazdım! Bu, 2022’nin en iyi […]

Daily Authority: ???? 2022’nin en iyi akıllı telefonuyla tanışın

Robert Triggs / Android Otoritesi

☂ İyi günler ve Daily Authority’ye hoş geldiniz! Dün gece muhteşem bir fırtına yaşadık ve taze, serin bir sabaha girdik. Bunlar, dünyanın bu bölgesi için ender görülen hava koşulları, ancak bunaltıcı sıcak günlerinden sonra idare edeceğim! Bugün biraz daha yağmur bekliyoruz ve daha fazla heyecanlı olamazdım!

Bu, 2022’nin en iyi telefonu

Pixel vs iphone vs Galaxy yakın Eoy 2022

Robert Triggs / Android Otoritesi

Yağmur demişken, 2022 retrospektiflerinin seli başladı. Muhtemelen teknik arkadaşlarınız size yılın en iyi telefonunun ne olduğunu sormuşlardır. Bizim için bu karar kolaydır. Görünüşe göre hepiniz de öyle düşünüyorsunuz!

İncelemelerimize binlerce olmasa da yüzlerce saat harcadıktan sonra, yılın en yüksek inceleme puanlarını toplayan cihazların kısa bir listesini oluşturduk. Her büyük markanın genişleyen fiyat segmentlerine dahil edilmesini sağlıyoruz. Ancak o zaman liderlik ekibimiz ve deneyimli incelemecilerimiz en iyi beş telefonlarını birinciden beşinciye kadar sıraladılar. Puanlar daha sonra sayılır ve en çok puan alan telefon kazanır.

Peki 2022’de tacı hangi cihaz aldı?

Merhaba Google, tebrikler

 • Google Pixel 7 Pro, Android Yetkilisi2022’nin en iyi telefonu ve bu pek de şaşırtıcı değil.
 • Geçen yıl, mükemmel değeri ve özellik seti nedeniyle Google Pixel 6’yı sevdik. Google bu yıl Pro modeliyle yoluna devam etti.
 • Arkadaki artık ticari marka haline gelen kamera çubuğu da dahil olmak üzere rafine ama gelişmiş bir tasarıma sahiptir.
 • İncelememiz sırasında derinlemesine keşfedilen Pixel 7 Pro’nun Photo Unblur’dan genişletilmiş yakınlaştırma özelliklerine kadar kamera özelliklerini özellikle sevdik.
 • Dış görünümünün altında Pixel 7 Pro, hesaplamalı akıllı özelliklerden güvenilir performansa kadar Tensor G2 yonga setinden yararlanır.
 • “Bütün bunlar, ayrıca Face Unlock’un geri dönüşü, yalnızca Pixel’e özel çok sayıda özellik, uzun vadeli yazılım desteği, oyundaki en iyi dokunsal özellikler, parmak izi okuyucusunda ve ağ alımında çok ihtiyaç duyulan düzeltmeler ve sağlam pil ömrü, hepsi Google’ın tartışmasız bugüne kadarki en iyi akıllı telefonunu yaratmak için bir araya geldik.”
 • O zaman bile, Google bir şekilde en yakın rakibini yaklaşık 100 $ azalttı.

ikinciler

2022’de piyasaya sürülen pek çok harika cihaz vardı. Pixel 7 Pro birinci sırada yer alsa da, pek çok mükemmel rekabeti yenmesi gerekiyordu. İşte ikinciler.

 • Pixel 7 ikinci sırada bitirirken Google bire iki aldı.
 • Kullanıcılara bugüne kadarki en iyi temel Pixel deneyimini sunan uygun fiyatını özellikle beğendik.
 • Samsung Galaxy S22 Ultra üçüncü oldu.
 • Galaxy Note serisinden ilham alan harika bir kameralı cep telefonu, ancak yüksek fiyatının ötesine geçemiyoruz.
 • Galaxy S22 Plus, çok yönlü özellikleri ve çok daha iyileştirilmiş değeri sayesinde dördüncü sırada yer alıyor.
 • Son olarak, Oppo Find X5 Pro, Çinli marka için harika bir yılı daha kapatarak beşinci oldu.

Okuyucuların Seçimi bizim seçimimizdir

Yılın telefonu için oy veren sadece biz değiliz. Güneşin etrafındaki her yolculukta, okuyuculardan bize yılın akıllı telefonlarının ne olduğunu söylemelerini istiyoruz. 20 akıllı telefondan oluşan kısa listeden sonra biri kazanan olarak öne çıktı.

 • Google Pixel 7 Pro, Galaxy S22 Ultra’yı az farkla geride bırakarak okuyucularımızın kalbini kazandı.
 • Samsung’un açılış ve yarı final turlarımıza liderlik ettiği, iki telefon arasında büyüleyici bir savaştı.
 • Ancak tacı eve götüren ve ona Google’ın ilk Reader’s Choice Ödülü’nü veren Pixel oldu.

Samsung ve Google arasındaki yarışın ne kadar yakın olduğunu açıklayan Reader’s Choice Ödülü makalesini burada incelemeyi unutmayın. Sürükleyici şeyler!

Pazartesi Memesi

Dünya Kupası’ndan önemli anlar gördüyseniz, oyuncuların gol atmak için neden daha yaratıcı yollar bulamadıklarını merak etmiş olabilirsiniz. Sıçrayan başlık? Çok sıkıcı. Ceza sahası dışından şut mu? Önceden yapıldı. Ve beni penaltılara sokma, şeyh.

Pekala, bu mem, ne yazık ki yasa dışı olan ancak daha az komik olmayan bir potansiyel strateji öne sürüyor.

günlük otorite monay meme 12 aralık 2022

Görünüşe göre topu kafanızda dengede tutmak ve fileye yürümek de yasa dışı. Bu bir beceri ve duruş gösterisi değilse, ne olduğunu bilmiyorum.

Daily Authority: ???? 2022’nin en iyi akıllı telefonuyla tanışın

Teknory