Daily Authority: ???? Pixel 7a uygulamalı fotoğraf sızıntısı

???? Merhaba, Salı günkü Daily Authority’ye tekrar hoş geldiniz! Güneş parlıyor, bahar geliyor ve bu hafta mum ışığında 17. yüzyıldan kalma perili bir evde bir tura çıkıyorum. Bana şans Dile! Bugünün Daily’sinde uygulamalı Pixel 7a fotoğrafları, Nothing Ear 2 teknik özellikleri ve görselleri, adını Keanu Reeves’ten alan bakteriler (evet, gerçekten) ve daha fazlası var… Google’ı […]

Daily Authority: ???? Pixel 7a uygulamalı fotoğraf sızıntısı

???? Merhaba, Salı günkü Daily Authority’ye tekrar hoş geldiniz! Güneş parlıyor, bahar geliyor ve bu hafta mum ışığında 17. yüzyıldan kalma perili bir evde bir tura çıkıyorum. Bana şans Dile!

Bugünün Daily’sinde uygulamalı Pixel 7a fotoğrafları, Nothing Ear 2 teknik özellikleri ve görselleri, adını Keanu Reeves’ten alan bakteriler (evet, gerçekten) ve daha fazlası var…

Google’ı yumruklamak için yenmek

Pixel 7a henüz resmi olarak duyurulmadı, ancak teknik özelliklerin sızdırıldığını zaten gördük – ve şimdi bir sızıntı, bir dizi uygulamalı fotoğrafı göstermek için bütçe cihazını ele geçirdi.

  • Vietnamlılar Haberler bir Pixel 7a test biriminin (geliştiricilere yöneliktir) bir sızıntının eline geçtiğini keşfetti.
  • Etkileyici anlık görüntüler, cihazı her açıdan görmemizi sağlıyor.
  • Bir teknik özellik sızıntısından, telefonun LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 ile Tensor G2 yongası tarafından desteklenen 6.1 inç 90Hz OLED ekrana sahip Sony’den 64MP ana kamerayı paketlemesinin beklendiğini zaten biliyoruz.
  • Ve muhtemelen 10 Mayıs’ta Google I/O 2023’te gerçekleşecek lansmanı için heyecanlıyız, ancak Pixel 7a söz konusu olduğunda Google’ın bizi pek şaşırtabileceğinden emin değiliz.
  • Bu, Google cihazlarının piyasaya sürülmeden önce ilk sızdırılmasından çok uzak.
  • Nisan 2022’de birisi bir restoranda bir Pixel Watch prototipi buldu ve bunu sızdırdı.
  • Bu, bugün gördüklerimizin bir yaması olmasa da, Vietnam’daki bir sızıntının bu yılın başlarında paylaştığı resimler ve videolar nedeniyle Pixel 7a fotoğraflarını ilk kez sızdırmıyoruz.

salı olayı

Dostum! Bilim adamları bir bakteri bileşiğine Keanu Reeves’in adını verdiler kendisi (h/t Sabah Kahvesi / The New York Times).

  • Yüzeylerinde delikler oluşturarak mantarları öldüren ve böylece kanayarak öldüren (güzel) bileşikler, adını oyuncunun John Wick karakterinden almıştır.
  • Görünüşe göre bu bileşikler, bilim adamlarına Wick’in filmlerdeki kötü adamlarla uğraşırken ne kadar ölümcül olduğunu hatırlattı.
  • Peki isimleri ne oldu? “Keanumisinler.”

Birbirinize mükemmel olun!

Paula Beaton, Kopya Editörü.

Daily Authority: ???? Pixel 7a uygulamalı fotoğraf sızıntısı

Teknory