Daisy Ridley “Etkileyici” Star Wars Deneyimini Anlatıyor

Özet Daisy Ridley, başrolde oynadığı muazzam deneyimi anlatıyor. Yıldız Savaşları baskı hissettiğinde ve kendinden şüphe duyduğunda devam üçlemesi. Ridley görev yaptığı süre boyunca eleştirilerle ve tepkilerle karşı karşıya kaldı. Yıldız Savaşlarıancak Rey rolündeki performansı izleyiciler üzerinde olumlu bir etki yarattı. Sharneen Obaid-Chinoy’un katılımıyla Yeni Jedi DüzeniRidley’nin seride yeni ve daha olumlu bir deneyim yaşama fırsatı […]

Daisy Ridley “Etkileyici” Star Wars Deneyimini Anlatıyor

Özet

  • Daisy Ridley, başrolde oynadığı muazzam deneyimi anlatıyor. Yıldız Savaşları baskı hissettiğinde ve kendinden şüphe duyduğunda devam üçlemesi.
  • Ridley görev yaptığı süre boyunca eleştirilerle ve tepkilerle karşı karşıya kaldı. Yıldız Savaşlarıancak Rey rolündeki performansı izleyiciler üzerinde olumlu bir etki yarattı.
  • Sharneen Obaid-Chinoy’un katılımıyla Yeni Jedi DüzeniRidley’nin seride yeni ve daha olumlu bir deneyim yaşama fırsatı var.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Daisy Ridley baş harfine dönüp bakıyor Yıldız Savaşları Bu deneyim, devam üçlemesini ilk rollerinden biri olarak yönetmenin ezici baskısını ortaya koyuyor. Ridley ilk çıkışını 2015’te yaptı Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor Jakku’nun hurda dolu kumlarında terk edilmiş bir yetim, droid BB-8 ile tesadüfen karşılaşması sonucu çatışmaya sürükleniyor. Rey’in Güç’e duyarlı mirası devam üçlemesinde ortaya çıkacak olsa da, Yıldız Savaşları 2023 Kutlaması, Ridley’nin yeni bir sinema filminde Rey olarak geri döneceğini doğruladı.

Ridley, Sharmeen Obaid-Chinoy’a katılmaya hazırlanırken Yeni Jedi Düzeni aktör ilk filmine dönüp baktı Yıldız Savaşları ile deneyim klik yaklaşan filminin tanıtımını yaparken Bazen Ölmeyi Düşünüyorum. Daha önce hiç bu kadar büyük bir projeye liderlik etmeyi düşünmemiş olan Ridley, filmin vizyona girmesiyle ilgili tartışmaların çoğunun o dönemde çok fazla olduğunu kabul ederek bunalmıştı. Ridley’in tüm anılarına aşağıdan göz atabilirsiniz:

İlk filmin gösteriminden sonra kendime boktan olduğumu ve gerçekten değersiz olduğumu söyledim. Star Wars’un başına gelen en kötü şey olduğumu düşünerek gözlerimi ağladım. Kendimi hiçbir zaman başrolde görmemiştim, dolayısıyla bu benim için beklenmedik ve çok şaşırtıcı bir şeydi, beni çok etkiledi.”


Daisy Ridley Yeni Jedi Düzeni Çağında Yeni Bir Şansı Hak Ediyor

Rey (Daisy Ridley), Star Wars: The Rise of Skywalker'daki Asileri kutlarken etrafı sarılmış durumda

Ridley’nin ilk görevi sırasında çok büyük miktarda eleştiriyle karşı karşıya kaldığına şüphe yok. Yıldız Savaşları görev süresi. Rey’in heyecanla beklenen üç filmin başrolünü üstlenmesiyle birlikte, bunlardan ilki unutulmaz oldu. Yıldız Savaşları’ Beyazperdeye dönüşte Ridley’nin performansı büyük beğeni ve ilgi topladı ama aynı zamanda onun yeni çağın yüzü haline geldiğini de gördü. Bu nedenle, Ridley ne yazık ki devam üçlemesinde insanların üçlemenin nasıl ortaya çıktığına dair şikayetleri ve çeşitli oyuncu kadrosuna karşı bağnaz tartışmalar gibi saçma konularda tepkiyle karşı karşıya kalan birçok yıldızdan biriydi. Sonunda Ridley sosyal medyadan uzaklaştı.

İlgili
Rey’in Yeni Jedi Order Filminin Sadece Star Wars Bölüm 10 Olmayacağının 10 Yolu

Skywalker destanı sona erdi ve Rey’in Yeni Jedi Düzeni filmi sadece 10. Bölümden çok daha fazlası olacak; işte beklediğimiz şey bu!

Ancak Obaid-Chinoy’un Yeni Jedi DüzeniRidley’nin daha olumlu bir deneyim yaşama şansı var. İle Yeni Jedi DüzeniRey’in hikayesi, orijinal üçlemenin oyuncu kadrosu da dahil olmak üzere eski karakterleri takip etmenin baskısından uzak, bu da ona dikkatin kendi kişisel yolculuğundan uzaklaşmadan öne çıkma şansı veriyor. Dahası, devam üçlemesinin yanında büyüyen birçok izleyicinin yanı sıra, potansiyel yeni hayranlar da kendi nesillerini bulabilirler. Yıldız Savaşları Jedi Düzeni’ni yeniden inşa etmeye başlayan Rey’in öğrencileri aracılığıyla birlikte büyümek.

Ridley’nin ilk harfi Yıldız Savaşları Koşu çok zorlayıcı ve sıkıntılı bir deneyimdi, yıldızın seriye dönüşü umarım çok daha olumlu bir deneyim olabilir. Ridley’nin Celebration 2023’e dönüşü sıcak bir şekilde karşılandı ve Rey’in izleyiciler üzerinde nasıl olumlu bir etki yarattığını gösterdi. Gibi Yıldız Savaşları Sinemalara dönmeye hazırlanan izleyiciler, Rey’in geleceğine dair haberleri sabırsızlıkla bekliyor.

Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor, Yıldız Savaşları: Son Jedi, Ve Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişi Disney+’ta yayınlanabiliyorken Bazen Ölmeyi Düşünüyorum 24 Ocak’ta vizyona giriyor.

Kaynak: klik

Star Wars Franchise Posteri
Yıldız Savaşları

Star Wars, 1977’de yaratıcı George Lucas tarafından başlatılan bir multimedya serisidir. Star Wars: Bölüm IV – Yeni Bir Umut’un (başlangıçta sadece Star Wars adıydı) piyasaya sürülmesinden sonra seri hızla patladı ve çok sayıda devam filmi, ön bölüm, TV şovu, video oyunu, çizgi roman ve çok daha fazlasını ortaya çıkardı. Disney serinin haklarını aldıktan sonra The Mandalorian’dan başlayarak Disney+’taki evreni hızla genişletti.

Döküm
Mark Hamill, James Earl Jones, David Prowse, Carrie Fisher, Harrison Ford, Daisy Ridley, Adam Driver, Ian McDiarmid, Ewan McGregor, Rosario Dawson, Lars Mikkelsen, Rupert Friend, Moses Ingram, Frank Oz, Pedro Pascal
TV Programları
The Mandalorian , Andor , Obi-Wan Kenobi , The Book of Boba Fett , Ahsoka , The Acolyte , Star Wars: Skeleton Crew , Lando , Star Wars: Klon Savaşları , Star Wars Rebels , Star Wars: The Bad Batch , Star Wars: Direnç , Yıldız Savaşları: Genç Jedi Maceraları , Yıldız Savaşları: Vizyonlar
Karakter(ler)
Luke Skywalker, Darth Vader, Prenses Leia Organa, Han Solo, Rey Skywalker, Kylo Ren, İmparator Palpatine, Obi-Wan Kenobi, Ahsoka Tano, Büyük Amiral Thrawn, Büyük Engizisyoncu, Reva (Üçüncü Kardeş), Beşinci Kardeş, Yedinci Kız Kardeş, Sekizinci Kardeş, Yoda, Din Djarin, Grogu

Teknory