David Harbour, Marvel’s Thunderbolts’ta Yelena Belova ve Red Guardian’ın Karmaşıklıklarını Anlatıyor

Özet Thunderbolts, Yelena Belova ile Red Guardian arasındaki ilişkinin keşfedilmemiş tarihini ve karmaşıklıklarını araştıracak. Yelena ve Alexei’nin bağı acı ve kayıplarla sınanırken, Natasha ve Blip’in ölümünün potansiyel olarak dinamikleri üzerinde etkisi olur. Thunderbolts’taki takım dinamiği Yelena ile Alexei’yi birbirine yakınlaştırabilir veya belirgin bir ayrılık yaratabilir; Alexei potansiyel olarak hem bir müttefik hem de Yelena’nın canını […]

David Harbour, Marvel’s Thunderbolts’ta Yelena Belova ve Red Guardian’ın Karmaşıklıklarını Anlatıyor

Özet

 • Thunderbolts, Yelena Belova ile Red Guardian arasındaki ilişkinin keşfedilmemiş tarihini ve karmaşıklıklarını araştıracak.
 • Yelena ve Alexei’nin bağı acı ve kayıplarla sınanırken, Natasha ve Blip’in ölümünün potansiyel olarak dinamikleri üzerinde etkisi olur.
 • Thunderbolts’taki takım dinamiği Yelena ile Alexei’yi birbirine yakınlaştırabilir veya belirgin bir ayrılık yaratabilir; Alexei potansiyel olarak hem bir müttefik hem de Yelena’nın canını sıkabilir.


Yıldırımlar Red Guardian, namı diğer Alexei Shostakov ve Yelena Belova arasındaki ilişkinin, geçmişlerine ait unsurlar da dahil olmak üzere yeni unsurlarını keşfedecek. Yelena Belova ve Red Guardian ilk kez Black Widow’da Natasha Romanoff’un çocukluğundan beri uzun süredir ayrı kaldığı sahte ailesinin bir parçası olarak tanıtıldı. Filmin sonunda Yelena ve Natasha’nın bir kez daha kardeş olarak birbirlerine yaslanmaları ve derin kusurlu vekil ebeveyn figürlerini kabul etmeleri ile bağları yenilenmişti. Yelena ve Red Guardian geri dönecek Yıldırımlar ABD Temsilcisi, Taskmaster, Ghost ve Bucky Barnes’ın da yer aldığı ekibin bir parçası olarak.

BoxLunch Tatil Galası kırmızı halısında, Ekran Rantı David Harbor ile özel olarak bu konu hakkında konuştuk Yıldırımlar. Kendisi, filmin Yelena Belova ve Red Guardian’ın keşfedilmemiş geçmişini daha da derinlemesine inceleyeceğini ve potansiyel olarak Ortabatı’da birlikte yaşadıkları hayatların daha fazlasını ele alacağını söyledi. Harbour ayrıca Yelena’nın kendisini daha da bütünlemesi için Alexei’ye ihtiyaç duyduğunu da anlattı. Harbour’ın tam teklifinin tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz:

David Harbour: Yani keşfedilmemiş pek çok tarihi var. Yönetmen Jake’in, tüm bu casusluk işlerini yaparken Ortabatı’daki hayatlarının nasıl olduğuna büyük özen gösterdiğine dair pek çok ayrıntı var. Ve sonra, bunların çoğu gerçekten eğlenceli, ilginç ve güzel şekillerde ortaya çıkıyor; Black Widow filminde olduğu gibi, American Pie adlı şarkıyla ortaya çıktı. Benim ve Florence’ın sevdiğim karakteri arasında çok fazla karmaşıklık var.

Ve ayrıca onlar… onun dayanamadığı iki insan, ama biraz ihtiyacı var çünkü belli bir açıdan eksik olduğundan ona yardımcı olabilir. Bence bu her zaman çok güzel. Çünkü ilişkilerimizin her zaman böyle olduğunu düşünüyorum… Bazen bizi tamamlayan insanları seçemiyoruz. Gerçekten ihtiyacımız olan insanlar. Bunu kendi tarzlarında örneklediklerini düşünüyorum. Bunu filmde hayata geçirmek eğlenceli olacak.


Red Guardian ve Yelena Belova Arasındaki İlişkiyi Yıldırımlar Nasıl Genişletebilir?

Yelena ve Alexei’nin ilişkisi baştan sona endişe vericiydi KaradulAlexie’nin neyi yanlış yaptığını fark edememesi ve Yelena’nın kendini koruma ihtiyacı duyması. Ancak Yelena, Alexie’nin bencilliği konusunda yüzleştiğinde işler doruğa ulaştı ve o da ailesine yardım etmek ve onu korumak için harekete geçti. Yıldırımlar Natasha ve Blip’in kaybının ilişkilerini nasıl etkilediğini keşfetme fırsatı olacak.

İlgili: Marvel’s Thunderbolts: Oyuncular, Çıkış Tarihi ve Bildiğimiz Her Şey

Yelena hayatındaki en önemli kişiyi ve kendisini Alexei ile birbirine bağlayan aile biriminin önemli bir parçasını kaybetti. Bu keder, geçmişlerinin daha fazla araştırılmasına yol açan şey olabilir. Bu karakterler arasındaki dinamik, Yelena’nın Alexei’nin övüngenliğine ve abartısına verdiği keskin zeka ve soğuk tepkileriyle komik olabilse de, ilişkinin kendisi bu ekiple daha da öne çıkabilecek karmaşıklıklarla doludur. Bağlantıları muhtemelen birbirlerinin en yakın müttefikleri ve her birinin güvendiği kişi olacağı anlamına gelir.

Ancak Yelena’nın güveni büyük ölçüde Alexei’nin kendi eylemleri nedeniyle yandı. Bu ekip onları birbirine yaklaştırabilir veya ikili arasında daha da belirgin bir uçurum yaratabilir. Bu takımda olmaları gerçeği, ikilinin ya birlikte iyi çalışması ya da Kızıl Muhafız’ın Yelena’nın uğraşmak zorunda kalabileceği bir sıkıntı olması gibi ilginç olasılıkların kapısını açıyor. Yelena’nın yolu Natasha’nınkinden farklı olabilir ama Kırmızı Oda’dan kaçtıktan sonra her birinin yolunu bulması gerekiyordu. Yelena’nın bozulan şeyi düzeltme çabaları, Natasha’nın Alexie ile olan çabalarından muhtemelen çok farklı, öyle görünüyor ki bu durum denklemin önemli bir parçası. Yıldırımlar.

Yıldırımlar yalnızca 25 Temmuz 2025’te sinemalarda gösterime girecek.

 • Marvel’ın Yıldırımları

  Yayın tarihi:
  2025-07-25

  Müdür:
  Jake Schreier

  Döküm:
  Sebastian Stan, Wyatt Russell, Julia Louis-Dreyfus, Tim Roth, Daniel Brühl, Florence Pugh, David Harbour, Olga Kurylenko, Harrison Ford

  Değerlendirme:
  Henüz derecelendirilmedi

  Türler:
  Macera, Aksiyon

  Yazarlar:
  Lee Sung Jin

  Özet:
  Marvel’s Thunderbolts hakkında, Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti’nin emri altında ekip oluşturacak ve operasyonlar yürütecek mevcut ve eski kötü adamlardan oluşan bir grup olarak başlayacağı dışında çok az şey biliniyor. General Thaddeus E. “Thunderbolt” Ross orijinal takımı yönetiyordu. Söylentilere göre kadroda şu anda Yelena Belova ve Black Widow şöhretinden Taskmaster, Baron Zemo, Ghost, The Abomination, US Agent ve potansiyel olarak Bucky Barnes, AKA the Winter Soldier gibi karakterler yer alıyor.

  Bütçe:
  200 milyon dolar

  Stüdyo(lar):
  Marvel Stüdyoları

  Distribütör(ler):
  Walt Disney Stüdyoları Hareketli Resimleri

  Bayilik(ler):
  Marvel Sinematik Evreni

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow