James Cameron, Bir OceanGate Filmi Çektiği Söylentilerini Ele Aldı

Dışarıda düzenli olarak söylentileri çürütmeyi seven James adında bir film yapımcısı var, ancak o DC Studios’un eş CEO’su ve aktif olarak spekülasyonlara soğuk su dökmekten hoşlanıyor. James Cameronancak, çok nadiren – eğer varsa – internet tartışmalarına kafa kafaya hitap etme ihtiyacı hisseder, ancak bugün, hayatının alışkanlığını kırdığı gün gibi görünüyor. Dünyanın önde gelen ve en […]

James Cameron, Bir OceanGate Filmi Çektiği Söylentilerini Ele Aldı

Dışarıda düzenli olarak söylentileri çürütmeyi seven James adında bir film yapımcısı var, ancak o DC Studios’un eş CEO’su ve aktif olarak spekülasyonlara soğuk su dökmekten hoşlanıyor. James Cameronancak, çok nadiren – eğer varsa – internet tartışmalarına kafa kafaya hitap etme ihtiyacı hisseder, ancak bugün, hayatının alışkanlığını kırdığı gün gibi görünüyor.

Dünyanın önde gelen ve en ünlü derin deniz kaşiflerinden biri olarak, tasarımına yardım ettiği dalgıçlarla Titanik’in enkazına 30’dan fazla yolculuk yapan Akademi Ödüllü yönetmenin ilk isimlerden biri olması kaçınılmazdı. medya, Titan trajedisi karşısında yorum istedi.

Kuşkusuz oldukça sert biriydi, ancak bu bir bilgi ve uzmanlık yerinden geldi. Kulağa ne kadar nahoş gelse de, bir gün mutlaka birileri bu konuda bir film çekecek ve yanlış bilgi karmaşası hızla son noktayı işaret etti. avatarı mimarın yönü. Tabii ki burası, Cameron’ın sosyal medya varlığı karşısında uçtuğu ve havayı temizlemek için nadir bir yoldan saptığı ve gerçeği belirsiz terimlerle ifade ettiği yer.

Titan olayını uzun metrajlı bir filme dönüştürmek istese bile – talihsiz yolculuğun metodolojisini ve uygulanmasını alenen ne kadar eleştirdiği göz önüne alındığında bu sorgulanabilir – zaten öngörülebilir bir gelecek için Pandora’ya saplandı ve öyle de değil. Cameron, canlı aksiyonda zaten ele aldığı bir enkazı ziyaret etme niyetiyle tasarlanan gerçek hayattaki ölümcül bir olayı, onunla profesyonel bir bakış açısından konuşacak hale getirmek için acele edecek.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow