DC Art, James Gunn’ın Genç Süpermenini Hayal Ediyor ve Neden Mükemmel Olduğunu Gösteriyor

Ev film Haberleri DC Art, James Gunn’ın Genç Süpermenini Hayal Ediyor ve Neden Mükemmel Olduğunu Gösteriyor Yeni DC hayran çizimi, yeniden başlatılan DCU için James Gunn’ın daha genç Süpermen’ini hayal ediyor ve seçilen aktörün rol için neden mükemmel olacağını açıklıyor. Yeni bir DC sanat eseri, James Gunn’ın gençliğine bir öneri sunuyor Süpermen yeniden başlatılan DCU […]

DC Art, James Gunn’ın Genç Süpermenini Hayal Ediyor ve Neden Mükemmel Olduğunu Gösteriyor

Yeni DC hayran çizimi, yeniden başlatılan DCU için James Gunn’ın daha genç Süpermen’ini hayal ediyor ve seçilen aktörün rol için neden mükemmel olacağını açıklıyor.


Yeni bir DC sanat eseri, James Gunn’ın gençliğine bir öneri sunuyor Süpermen yeniden başlatılan DCU içinde ve David Corenswet’in rol için neden mükemmel olacağını açıklıyor. Gunn ve yapımcı Peter Safran’ın artık yeni DC Stüdyolarını yönetmesiyle DC’de büyük bir sarsıntı yaşandı. Gunn, yeniden markalanan DCU’daki ilk yeni projenin önceki aktör Henry Cavill’in olmadığı bir Süpermen filmi olacağını açıkladığında dalgalandı. Proje, daha genç bir Clark Kent’e odaklanacak, ancak bir köken hikayesi olmayacak.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Sanatçı javier sanchez Instagram’da, Corenswet’in yeni DCU Superman olarak nasıl görüneceğini gösteren yeni bir hayran çizimi paylaştı. İzleyiciler, Cavill’in Süpermen rolünden ayrılmasıyla eski DCEU’nun en büyük yıldızlarından birini kaybetmekten üzgün olabilir, ancak hayran sanatı DC’nin geleceği için parlak bir seçim sunuyor. Corenswet, Süpermen’in çizgi roman sayfalarından doğrudan gerçek hayata atlamış gibi görünüyor. Aşağıdaki fan çizimine göz atın:

İlgili: Bu 2 Güncelleme Henry Cavill’in Witcher Çıkışını Çok Daha Kötü Hale Getiriyor


David Corenswet Neden DCU Süpermen’i Olmalı?

Jack Castello rolünde David Corenswet

Sanchez, Corenswet’in Süpermen’e uygun olmasının birkaç nedenini de sıraladı. Birincisi, Corenswet’in Hollywood’da büyük bir isim olmaması, bu da onun rolle birlikte büyümesine izin verecek. Oyuncu birkaç yüksek profilli projede yer aldı, ancak henüz film endüstrisinin en önde gelen isimlerinden biri olarak seçilmedi. Şu anda Gunn tarafından yazılan DCU’nun yeniden başlatılmasında Süpermen işini alacak olsaydı, Corenswet role net bir sayfa açar ve çok ihtiyaç duyulan bir taze hava soluğu sağlardı. Aktörün daha genç bir Cavill’e benzemesi, muhtemelen Superman’den ayrılmasından dolayı daha hoşnutsuz hayranlarından bazılarını yatıştırabilir.

Corenswet önceki rollerde hem Süpermen’in izci tavrını hem de Clark Kent’in çekici inek kişiliğini ortaya çıkarmak için gerekli karizmaya sahip olduğunu göstermişti. Gunn’ın Superman senaryosundan bildirilen ayrıntılar, Superman’in kariyerinin başlangıcına daha yakın olacağına işaret ediyor. Bununla birlikte, Gunn, Superman’in bir sonraki tanıtıldığında diğer büyük DC karakterleriyle zaten tanışmış olacağını ortaya çıkarmak için sosyal medyaya gittiği için film bir başlangıç ​​​​hikayesi olmayacak. Corenswet’in karakterle canlandıracağı bir başlangıç, Clark’ın The Daily Planet’e muhabir olarak katılması ve genç Lois Lane’in yardımıyla yolunu öğrenmesidir. Lois’in yeniden başlatma versiyonu için iyi bir seçim, daha önce Netflix’te Corenswet ile çalışmış olan Lili Reinhart olacaktır. İki yöne de bak.

29 yaşındaki Corenswet, DCU’nun sonraki 10 yılını yönetebilecekti. Bu oyuncu seçimi lehine önemli bir gerçek, Corenswet’in kendisinin Süpermen rolünü oynama arzusu göstermesiyle ilgilidir. Corenswet, en büyük arzusunun bir gün Süpermen’i oynamak olduğuna dair birçok röportajda kayda geçti. DCEU’nun Süpermen’e karşı daha karanlık yaklaşımına ilişkin kamuoyunun pek de iyi olmadığı bir dönemden sonra, Corenswet, Clark’ı daha hafif çizgi roman köklerine geri götürmek için mükemmel bir seçim olabilir. Corenswet canlandırabilir Süpermen Hayranlar, Gunn’ın yeni DCU’yu seçerken onu aklında tuttuğunu biliyor ve seviyor.

Sonraki: Tom Welling Neden Süpermen Olamaz (Ama Smallville İçin Mükemmeldi)

Kaynak: javier sanchez/Instagram

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory