Marvel Diehards, Karen Gillan’ın MCU Potansiyelinin Nebula ile Sınırlı Olmadığını Düşünüyor

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf Karen GillanNebula karakteri bir süredir MCU’nun temelini oluşturuyor. Her şeyi ilk başta başlatmak galaksinin gardiyanları Filmde, aktris rolüne olan bağlılığını, mavi, kel kafalı, sibernetik olarak güçlendirilmiş uzaylıyı oynamak için tüm saçlarını kazıyarak gösterdi. Ancak hayranlar, Gillan’ın şimdiye kadar oynadığından daha fazlasının sunulduğuna inanıyor. Gillan, popüler BBC dizisinde Amy Pond’u oynamaya başlamasını […]

Marvel Diehards, Karen Gillan’ın MCU Potansiyelinin Nebula ile Sınırlı Olmadığını Düşünüyor

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

Karen GillanNebula karakteri bir süredir MCU’nun temelini oluşturuyor. Her şeyi ilk başta başlatmak galaksinin gardiyanları Filmde, aktris rolüne olan bağlılığını, mavi, kel kafalı, sibernetik olarak güçlendirilmiş uzaylıyı oynamak için tüm saçlarını kazıyarak gösterdi. Ancak hayranlar, Gillan’ın şimdiye kadar oynadığından daha fazlasının sunulduğuna inanıyor.

Gillan, popüler BBC dizisinde Amy Pond’u oynamaya başlamasını sağlayan yetenekli bir aktris. Doktor Kim. O zamandan beri Hollywood’a sıçradı ve MCU’da ve ayrıca MCU’da önemli bir karakter olarak rol aldı. Jumanji diğerleri arasında franchise. Bir dizi MCU projesinde yer aldı, özellikle de galaksinin gardiyanları James Gunn tarafından yönetilen franchise, ancak aynı zamanda Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı, oyunsonuVe Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü.

Bu kadar önemli bir rol oynamasına rağmen, birçok kişi Gillan’ın Nebula dışında MCU’da yapabileceğinden daha fazlası olduğuna inanıyor. Bir oyuncunun seride birden fazla rolü üstlenmesi ilk kez olmayacak. Benedict Cumberbatch, ünlü süper kahraman Doctor Strange’i oynuyor ve ilk filminde boyutsal kötü adam Dormamu’yu seslendiriyor. En son aktris Linda Cardellini, Rocket’ın su samuru arkadaşı Lylla karakterine ses verdi, ancak Cardellini’yi zaten MCU’da Hawkeye’ın karısı Laura Barton olarak da görmüşsünüzdür.

Belki de yapabileceğimiz en belirgin karşılaştırma, aktris Gemma Chan’ınkidir. MCU’daki ilk rolünde Minerva olarak o da maviye bürünmüştü. Kaptan Marvel. Bu, Marvel yöneticilerinin Chan’ı tekrar Sersi olarak yıldıza getirmesini engellemedi. Ebediler, mavi makyajsız. Hayranlar, bunun kesinlikle tüm protezler ve kel başlık olmadan tamamen farklı görünecek olan Gillan durumunda yapılabilecek bir şey olduğuna inanıyor.

Birçoğu, Chan’ın zaten tam da bunu yaptığına işaret ediyor.

Diğerleri ayrıca Gillan’ın doğal İskoç aksanını Nebula olarak kullanmadığını, bu nedenle ona geri dönerse onu mevcut rolünden ayırmanın daha kolay olacağını belirtiyor.

Michelle Yeoh, aynı evrende iki canlı aksiyon karakterini canlandıran başka bir aktör.

Gillan aslında kısa bir görünüm yaptı. Doktor Kim Amy Pond olmadan önce. Onu o kadar çok sevmiş olmalılar ki, onu geri istediler.

Her şey, günün sonunda yöneticilerin ve direktörlerin ne istediğine bağlı.

Ve asla bilemezsiniz, Gunn onu yeni DC Evreninin bir parçası olması için yakalamak isteyebilir.

Gillan, on yılı aşkın bir süredir MCU’nun bir parçasıydı, bu yüzden devam etmek ve bunun dışında yeni zorluklar bulmak isteyebilir ve Nebula’yı tekrar ana rol olarak oynamak yerine potansiyel olarak gelecekte küçük roller için geri gelebilir. Yine de asla bilemeyiz, belki de İskoç aktrisin sonunda bırakmadan önce seriyi sunması gereken çok şey vardır.

Yazar hakkında

laura polacco

laura polacco

Laura Pollacco, We Got This Covered’de Serbest Yazar ve neredeyse tam bir yıldır eğlence haberlerine derinlemesine dalıyor. Falmouth Üniversitesi’nden Moda Fotoğrafçılığı bölümünden mezun olduktan sonra Laura Japonya’ya, ardından İngiltere’ye ve şimdi de Japonya’ya taşındı. İstediği kadar anime izlemiyor ama Marvel ve ‘Yüzüklerin Efendisi’ ile ilgili her şeyi takip ediyor. O da çeşitli Tokyo merkezli yayınlar için Japon kültürü hakkında yazıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow