Konsol Uzmanları, Bir Süredir Biten Yıldızlarla Dolu Bir Uyarlamaya Ne Olduğunu Merak Ederek Ayrıldılar

Lionsgate aracılığıyla Hollywood sonunda bir video oyunu uyarlamasının nasıl doğru yapılacağına dair not almış olabilir. Süper Mario Kardeşler Filmi kaynağa inanılmaz derecede sadıktı, Nintendo tarihine göndermelerle doluydu ve bunu dünya çapında şaşırtıcı bir şekilde 1,3 milyar dolarlık bir gişe hasılatına ulaştırdı. Ancak başka bir yüksek profilli video oyunu filminin başı ciddi şekilde belada olabilir. Kağıtta, […]

Konsol Uzmanları, Bir Süredir Biten Yıldızlarla Dolu Bir Uyarlamaya Ne Olduğunu Merak Ederek Ayrıldılar

Lionsgate aracılığıyla

Hollywood sonunda bir video oyunu uyarlamasının nasıl doğru yapılacağına dair not almış olabilir. Süper Mario Kardeşler Filmi kaynağa inanılmaz derecede sadıktı, Nintendo tarihine göndermelerle doluydu ve bunu dünya çapında şaşırtıcı bir şekilde 1,3 milyar dolarlık bir gişe hasılatına ulaştırdı.

Ancak başka bir yüksek profilli video oyunu filminin başı ciddi şekilde belada olabilir. Kağıtta, Sınır bölgeleri başarılı olmak için şekilleniyordu. Yazan Çernobil Ve Bizden geriye kalanlarYönetmenliğini Craig Mazin’in üstlendiği Kabin Ateşi Ve PansiyonEli Roth’u canlandırıyor ve Cate Blanchett, Kevin Hart, Jack Black ve Jamie Lee Curtis gibi yıldızlarla dolu bir kadroya sahip.

Sınır bölgeleri 2021’in başlarında kameraların önüne geçti ve o yılın Haziran ayında tamamlandı, ancak neredeyse iki yılımız oldu ve henüz bir fragmanımız bile yok. Raporlar, test izleyicilerinin filmden nefret ettiği ve bunun sonucunda Roth’un yönetmen olarak kenara çekildiği yönünde. DeadpoolTim Miller filmi yeniden şekillendirdi.

Lionsgate, bunun görünüşe göre Roth’un yaklaşmakta olan oyuncusuyla bir program çakışması yaşamasından kaynaklandığını iddia etti. şükran günüve yeniden çekimleri devralması için Miller’a onay verdi. Bununla birlikte, Hollywood’un nasıl çalıştığına dair herhangi bir bilgisi olan herhangi birinin, bunların hiçbirinin iyiye işaret olmadığını bilmesi gerekir.

Ayrıca, bu yeniden çekimlerin gerçekten gerçekleşip gerçekleşmediğini de bilmiyoruz. Şimdiye kadar yapmamışlarsa (ve ellerinde hiçbir kanıt yoksa), o zaman yapımcılar, doğal olarak süreci daha da yavaşlatacak olan devam eden yazar greviyle de boğuşmak zorunda kalacaklar. Bu nedenle, film bulanık sularda, stüdyo tanıtımını yapmakta karartıyor ve sabit bir çıkış tarihi bile yokken, sorunun ufukta olduğunu varsaymak güvenlidir. Sınır bölgeleri.

İşte bu kuşatılmış projeyi tersine çevirebileceklerini umuyoruz.

Yazar hakkında

david james

david james

Her şey ve her şey hakkında Londra merkezli yazar. Metal Gear Solid veya Resident Evil hakkında yazmak için paslı çivilerin üzerinden geçmeye istekli.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow