DC’nin Sonsuz Dünyalarda Yeni Kriz Film Üçlemesi Gergin İlk Fragmanıyla Geliyor

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Son olarak hayranlar, yeni yayınlanan fragmanda merakla beklenen Justice League: Crisis on Infinite Earths film üçlemesine bir göz atabiliyor. Justice League: Sonsuz Dünyalarda Kriz 1-3. Bölümler 2024’te gelecek. Justice League üçlemesinden sonra Tomorrowverse’in geleceği belirsiz. […]

DC’nin Sonsuz Dünyalarda Yeni Kriz Film Üçlemesi Gergin İlk Fragmanıyla Geliyor

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Son olarak hayranlar, yeni yayınlanan fragmanda merakla beklenen Justice League: Crisis on Infinite Earths film üçlemesine bir göz atabiliyor.
  • Justice League: Sonsuz Dünyalarda Kriz 1-3. Bölümler 2024’te gelecek.
  • Justice League üçlemesinden sonra Tomorrowverse’in geleceği belirsiz.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Justice League: Sonsuz Dünyalarda Kriz film üçlemesinin ilk fragmanı yayınlandı. Üç bölümlük hikaye, DC’nin animasyonlu Tomorrowverse sürekliliği için şimdiye kadarki en popüler çizgi roman etkinliklerinden birini uyarlayacak.

Warner Bros. Entertainment için ilk fragmanı paylaştım Justice League: Sonsuz Dünyalarda Kriz 1-3. Bölümler, üç film 2024’te vizyona girecek.

İlgili: Warner Bros. Entertainment

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow