iPhone 15 Pro’da Resident Evil 4’ün çıkış tarihi geldi, ön siparişler açıldı

TL;DR Capcom, Resident Evil 4 Remake’in iPhone ve iPad’deki lansman tarihini açıkladı. oyun önümüzdeki ay 20 Aralık’ta çıkacak. Ayrıca indirilebilecek bir demo da mevcut olacak. Apple’ın iPhone etkinliği sırasında Capcom yapımcısı Tsuyoshi Kanda, iPhone 15 Pro ve iPad’e iki Resident Evil oyununun geleceğini açıkladı. Resident Evil Village yaklaşık bir hafta önce Apple Store’a çıktı ve […]

iPhone 15 Pro’da Resident Evil 4’ün çıkış tarihi geldi, ön siparişler açıldı

TL;DR

  • Capcom, Resident Evil 4 Remake’in iPhone ve iPad’deki lansman tarihini açıkladı.
  • oyun önümüzdeki ay 20 Aralık’ta çıkacak.
  • Ayrıca indirilebilecek bir demo da mevcut olacak.

Apple’ın iPhone etkinliği sırasında Capcom yapımcısı Tsuyoshi Kanda, iPhone 15 Pro ve iPad’e iki Resident Evil oyununun geleceğini açıkladı. Resident Evil Village yaklaşık bir hafta önce Apple Store’a çıktı ve şimdi Capcom bize Resident Evil 4 Remake’in çıkış tarihini verdi.

Açık X (eski adıyla Twitter), Resident Evil geliştiricisi ve yayıncısı Capcom, Resident Evil 4 Remake’in 20 Aralık 2023’te iPhone 15 Pro, Pro Max ve M1 çipli veya üzeri tüm iPad’lere geleceğini açıkladı. Şirket, ön siparişlerin bugün başladığını ve Ayrıca indirilebilecek bir demo da mevcut olacak. Aşağıda oyunun nasıl görüneceğine dair ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Sanal kontrolleri kullanma seçeneğiniz olsa da bunları kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Neyse ki iPhone 15, PlayStation DualSense gibi oyun kumandalarıyla eşleşebiliyor.

Resident Evil Village, Apple telefonlarda piyasaya sürüldüğünde 39,99 dolara satıldı. Ancak daha önce bildirildiği üzere RE 4 Remake’in fiyatı tam olarak 60$ olacak. Ayrıca Resident Evil Village’ın aksine RE 4 Remake, Apple’ın Evrensel Satın Alma işlemine uygun olacak. Bu, RE 4’ü yalnızca bir kez satın almanız gerektiği ve onu desteklenen tüm Apple platformlarında oynayabileceğiniz anlamına gelir.


iPhone 15 Pro’da Resident Evil 4’ün çıkış tarihi geldi, ön siparişler açıldı

Teknory