DCU Hayranları James Gunn’ın ‘Batman’i Mahvedeceğinden Endişeli

Yeni DCU patronu James Gunn, SnyderVerse’in çoğunu ve Henry Cavill’in Man of Steel’ini diriltmeye yönelik sözde diğer planlarını, Patty Jenkins ve Gal Gadot’unkileri bir yana, ortadan kaldırdıktan sonra kendini zor durumda bulur. Harika Kadın 3 – kuşkusuz, yönetmenin franchise’a verdiği zararın ötesinde bununla pek ilgisi yoktu. 1984. Yine de, bugünlerde muhtemelen hepimiz Gunn hakkında aynı […]

DCU Hayranları James Gunn’ın ‘Batman’i Mahvedeceğinden Endişeli

Yeni DCU patronu James Gunn, SnyderVerse’in çoğunu ve Henry Cavill’in Man of Steel’ini diriltmeye yönelik sözde diğer planlarını, Patty Jenkins ve Gal Gadot’unkileri bir yana, ortadan kaldırdıktan sonra kendini zor durumda bulur. Harika Kadın 3 – kuşkusuz, yönetmenin franchise’a verdiği zararın ötesinde bununla pek ilgisi yoktu. 1984. Yine de, bugünlerde muhtemelen hepimiz Gunn hakkında aynı şeyi merak ediyoruz: İş bu gibi beğenilen filmler söz konusu olduğunda şansını ne kadar zorlamaya istekli? Yarasaadam? Pekala, bu sorunun cevabını çok yakında öğreneceğiz gibi görünüyor.

Bahsederken Yarasaadamyönetmen Matt Reeves geçenlerde film için ilham aldığı konuları tartıştı. yonca tarlasıve İnternet, onun Caped Crusader’ı ele almasının 2022’nin en iyi süper kahraman filmi olup olmadığı konusunda hararetli bir tartışmaya girerken, fikir süreci sizi gerçekten şaşırtabilir. (Barring Mobiuselbette.)

James Gunn’ın kendisi, tartışmanın aceleci erişiminden tam olarak uzak durmuyor ve bu Süpermen oyuncu kadrosu söylentilerini doğrudan ele almaya karar veriyor. Cevap sizi tatmin etmeyecek, ama aynı zamanda sizi askıda da bırakmayacak. Bugünün bilimkurgu özetinde tüm bu gelişmelere göz atın.

Matt Reeves yakında James Gunn ile görüşecek ve Robert Pattinson’ın Kara Şövalyesinin kaderi tartışma konusu olacak

Warner Bros aracılığıyla

Yarasaadam kesinlikle DCU’nun daha başarılı başlangıçları arasında yer alıyor ve bize Dünyanın En Büyük Dedektifi’ne benzersiz bir sinematik bakış açısı sağlıyor ve onun yanmış hikayesini korkunç bir yola götürüyor. Filmin beğenisi ve gişe hasılatı o kadar büyüktü ki, Warner Bros. hemen bir devam filmi için yeşil ışık yaktı, ancak bu devam filminin kaderi, James Gunn’ın o promosyonu alması sayesinde artık belirsizliğe büründü. Aslında, internetin tüm gücü, dirgenlere karşı galaksinin gardiyanları yönetmen, Matt Reeves ile görüşeceğinin bilgisiydi. Açıkçası bu noktada onları suçlamıyoruz bile.

Bu canavar filmi ilham verdi yonca tarlası birden fazla yolla

Paramount Resimleri aracılığıyla

yonca tarlası bir türü yenilemenin ve yerleşik mecazlarına mümkün olduğunca az başvurmanın gerçekten dikkate değer bir örneğidir. Ancak artık bir kült klasiği olan 2008 felaket filminin tüm canavar filmlerinin vaftiz babasından ilham aldığını duymak sizi şaşırtabilir. Godzilla. Her zaman olduğu gibi, bir soruna farklı bir açıdan baktığınızda, en büyük fikirler kafanızın içinde bir araya geliyor gibi görünüyor.

Orijinal filmin ödüllü yönetmeni Matt Reeves, “Filmin başlangıcı, Godzilla’yı el kamerası olan birinin yerden bakış açısıyla çekmekti.” yonca tarlası, açıkladı. “Çünkü Godzilla filmlerinde her zaman koşuşturan benzer kalabalıkların büyük, geniş çekimleri vardır. Ve fikir şuydu, Oh, ya filmi orada, sokakta o karakterlerden biriyle o bakış açısından izleseydiniz ve bugün ya da bizim yaptığımız zaman, o kamera, o kişinin şöyle küçük bir kamerası olabilirdi. bugün telefonunuzda sahip olacağınız bir el kamerası var mı?

Rakamlar yalan söylemez: Yarasaadam 2022’nin en iyi süper kahraman filmi olabilir ama herkes aynı fikirde değil

Yarasaadam
Warner Bros aracılığıyla

İster cansız MCU filmlerinden, ister onların daha da kötü DCU muadillerinden bahsediyor olalım, süper kahraman sineması 2022’de gözle görülür bir düşüş yaşadı. Aslında, türün bir bütün olarak biraz baskın olabileceğini söylemek abartılı olmaz, bu nedenle 2022’deki en ayırt edici başlığın Matt Reeves’in olmasını şaşırtıcı bulmamalıyız. YarasaadamRotten Tomatoes listesinin %85’lik müthiş bir tazelik derecesi ile birinci olmayı başardı.

Bu, elbette hemen bir solucan kutusu açtı ve çevrimiçi topluluğu hararetli bir tartışmaya soktu, öyle ki, sağlam bir tartışmanın bir ucunu diğerinin mutlak saçmalıklarından defalarca kaybetmeye mahkumsunuz. Yine de kesin olarak bir şey söyleyebiliriz ve o da kimsenin sevmediğidir. morbius ironik bir şekilde savunmak için yeterli. Hayır millet… bir kez olsun Morbin’ zamanı değil.

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok yönetmen üzerinde çalışıyor Yıldız Savaşları Disney Plus şovu ve en azından kimsenin umurunda değil gibi görünüyor Yıldız Savaşları hayranların kendileri

Lucasfilm aracılığıyla görüntü

2023 zaten harika bir başlangıç ​​yaptı Yıldız Savaşları hayranlar sayesinde Kötü Parti. Dahası, sadece birkaç hafta içinde üçüncü sezon mandaloryalı Disney’in akış platformuna gidecek ve bize uzay ödül avcısı Din Djarin ve Güce duyarlı koğuşu Baby Grogu’nun çok ihtiyaç duyduğu dozu verecek.

Görünüşe göre tüm bunlar, fandomun çoğunluğunun tamamen gözden kaçırması için yeterli. Çekirdek kadrotarafından yönetilen deneysel bir televizyon dizisidir. Eve Dönüş Yok yönetmen Jon Watts ve başrolde Jude Law yer alıyor. Bu iki isim tek başına size en azından bir miktar heyecan vermek için yeterli olmalı, ancak Yıldız Savaşları hayranlar, herkesin bu bağımsız projeyi tamamen unutmuş gibi görünmesini eğlenceli buluyor.

James Gunn, Süpermen oyuncu seçimi söylentilerine kesin olarak değiniyor

henry cavill süpermen
Warner Bros aracılığıyla

Öyle görünüyor ki barışçıl showrunner ve yeni DCU patronu, son birkaç haftadır dedikodularınızdan bıktı. Man of Steel oyuncu seçimi söylentilerini Twitter’da ele alan Gunn, herkese bir senaryo bitene kadar rollerde oyuncu seçmeyi sevmediğini ve sıradaki Son of Krypton’a geldiğinde bunu yapmaktan çok uzak olduğunu hatırlattı. büyük ekranlarda geziyor.

“Düşüncelerime göre henüz kimse Süpermen rolüne seçilmedi” diye yazdı. “Kadro seçimi, bende neredeyse her zaman olduğu gibi, senaryo bittikten sonra veya bitmek üzereyken gerçekleşecek ve öyle değil. Çok uzun olmayan bir süre sonra birkaç şey açıklayacağız, ancak Superman’in oyuncu kadrosu onlardan biri olmayacak.”

Patronu duydunuz millet. Bekleyip o senaryonun bir taslağını eline alıp alamayacağını görmekten başka yapabileceği bir şey yok. Diğer duyurulara gelince, kesinlikle DCU’nun bir sonraki kadrosunu içeriyorlar ve Justice League karakterlerinin bunun büyük bir bölümünü oluşturmasını bekliyoruz.

Teknory