M3GAN’ın En Korkunç Versiyonu Tüm Korku Filmlerinde Görünmedi

Ev film Haberleri M3GAN’ın En Korkunç Versiyonu Tüm Korku Filmlerinde Görünmedi Gemma aktörü Allison Williams’a göre, katil android M3GAN’ın en korkunç versiyonu, hit korku filminin hiçbirinde yer almadı. M3GAN yıldız Allison Williams, ünvanlı bebeğin filmde yer almayan çok daha ürkütücü bir alternatif versiyonunu anlatıyor. Yayınlanmadan önce bir internet sansasyonu, M3GAN büyük ölçüde filmin çıkışından önce […]

M3GAN’ın En Korkunç Versiyonu Tüm Korku Filmlerinde Görünmedi

Gemma aktörü Allison Williams’a göre, katil android M3GAN’ın en korkunç versiyonu, hit korku filminin hiçbirinde yer almadı.


M3GAN yıldız Allison Williams, ünvanlı bebeğin filmde yer almayan çok daha ürkütücü bir alternatif versiyonunu anlatıyor. Yayınlanmadan önce bir internet sansasyonu, M3GAN büyük ölçüde filmin çıkışından önce sosyal medyada oluşan yutturmaca nedeniyle açılış haftasonunda gişeye hakim oldu. Robotun ters gitmesi ve tüyler ürpertici oyuncak bebek korku mecazlarını harmanlamak, M3GAN Williams, yeni öksüz kalan yeğeninin M3GAN adlı yapay zeka yol arkadaşı android prototipiyle bağ kurmasını sağlayan bilim insanı Gemma rolünde yer alıyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

üzerinde bir görünüm sırasında Jimmy Fallon Başrollü Bu Gece Gösterisi, Williams, M3GAN’ı ilk gördüğünde verdiği tepkiyi tartışıyor ve minyon, ürkütücü oyuncak bebekten hemen korktuğunu belirtiyor. Ek olarak, oyuncu, film için M3GAN’ın birden fazla versiyonunun yaratıldığını, özellikle birinin animatronik olduğu için tanık olması en korkunç olanı olduğunu ortaya koyuyor. Williams, animatronik M3GAN’ın göz kapaklarının bir göz açıp kapayıncaya kadar sıkışmasını önlemek için gözler üzerinde yağlayıcıya ihtiyaç duyduğunu söylüyor, bu da bebeğin rahatsız edici doğasına yalnızca katkıda bulunuyor. Williams’ın karakterin animatronik versiyonu hakkında söylediklerini aşağıdan görün:

“Onun versiyonlarından biri animatronikti ve göz kırptığı için gözleri bazen takılıyor, bu yüzden beğenmeleri, koymaları gerekiyor… biri göz küresine kayganlaştırıcı sürüyor ve ben ‘Onun gerçek olmadığını biliyorum’ diyorum. . Onun gerçek olmadığını biliyorum ama konuşuyor, gözlerini kırpıyor ve yüzü hareket ediyor ve sen onun göz küresine bir şey koyuyorsun ve bu çok tuhaf görünüyor.’”

İlgili: M3GAN’ın İncelemeleri Neden Bu Kadar Olumlu?


Bir Animatronic M3GAN Nasıl Farklı Olurdu?

Koridorda yürüyen ölümcül saplı M3GAN

Bu yeni ayrıntı, özellikle klasik korku filmlerindeki animatronik teknolojisinin köklü geçmişi göz önüne alındığında, M3GAN yaratıcılarının bebeği yaratmak için daha pratik efektler istediğini gösteriyor. Animatronik kuklalar her zaman canavarlar veya korkutucu yaratıklar için kullanılmaz, çünkü ET, son derece etkileyici bir yüz ve arkadaşça tavırlarla bir animatronikin ünlü bir örneği olarak hizmet eder. M3GAN bir arkadaş olmak için tasarlandığından ve sonunda bir düşman haline geldiğinden, teorik olarak, film yapımcılarının belirli çekimlerde kullandığı bu tür bir teknolojiyi kullanmak için mükemmel bir aday gibi görünüyor.

Bununla birlikte, M3GAN’ın amacı, insan benzeri bir arkadaşlık sunmak ve saldırılarına rahatlık sağlamaktır ve animatronik bir versiyon, kendisini bir insandan çok bir robot gibi hissetmesine neden olarak, temel işlevini yerine getirmesini zorlaştırırdı. Ayrıca bunun önemli bir nedeni M3GAN Fragmanda M3GAN’ın bir cinayet silahını kaldırıp avını kovalamadan önce tuhaf ve akıcı bir koreografi gerçekleştirdiği bir dans sekansı, yayınlanmadan önce çok fazla ilgi gördü. M3GAN’ın animatronik versiyonu, animatronik bir oyuncak bebekle çalışmanın doğasında bulunan doğal olarak daha sert hareketler nedeniyle ikonik sahneyi çok farklı hale getirebilirdi.

Animatronik Olmayan Bir M3GAN Neden Daha İyi ve Daha Korkunçtu?

Asansörde duran M3GAN boş görünüyor

M3GAN hala bir kuklacılar ekibi tarafından çalıştırılırken ve yakın plan çekimler için animatronik bir versiyon kullanılırken, bebek CGI içeren özenli bir süreçle canlandı. Dans sekansı ve daha fazla hareket aralığı gerektiren diğer anlar için gerçek hayattaki bir stand-in olan Aimee Donald’a da ihtiyaç vardı. Bu seçim, hem ürkütücü bir şekilde hareketsiz durma hem de dört ayak üzerinde tam hızda koşma yeteneğine sahip olduğundan, M3GAN’a daha korkutucu tarafını göstermesi için daha birçok fırsat sundu. Son derece modern bir havayı ön planda tutan, M3GAN kendisini tamamen yeni hissettiren ve gelecek neslin eğlenmesi için yaratılan katil bebeği üretmek için çeşitli efektlerin birleşiminden yararlandı.

Devamı: M3GAN Gelecek Vaat Eden Korku Trendini Sürdürüyor

Kaynak: Jimmy Fallon Başrollü Bu Gece Gösterisi

Teknory