Deadpool 3, Aktörlerin Grevinin Sona Ermesinin Ardından Çok Yakında Üretime Devam Edecek

Özet Deadpool 3, SAG-AFTRA grevinin sona ermesi sayesinde yakında üretime yeniden başlayacak ve Merc with a Mouth hayranlarına harika haberler getirecek. film, kapanmadan önce %50 oranında çekildi ve kaldığı yerden devam edecek ve çekimlerin bu hafta yeniden başlaması bekleniyor. Bu olumlu güncelleme, Marvel Sinematik Evreni ve grevden etkilenen diğer MCU filmleri için ilerleme sinyali veriyor. […]

Deadpool 3, Aktörlerin Grevinin Sona Ermesinin Ardından Çok Yakında Üretime Devam Edecek

Özet

  • Deadpool 3, SAG-AFTRA grevinin sona ermesi sayesinde yakında üretime yeniden başlayacak ve Merc with a Mouth hayranlarına harika haberler getirecek.
  • film, kapanmadan önce %50 oranında çekildi ve kaldığı yerden devam edecek ve çekimlerin bu hafta yeniden başlaması bekleniyor.
  • Bu olumlu güncelleme, Marvel Sinematik Evreni ve grevden etkilenen diğer MCU filmleri için ilerleme sinyali veriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Deadpool 3 SAG-AFTRA grevinin sona ereceğine dair yakın zamanda yapılan duyurunun ardından Marvel Sinematik Evreni olumlu bir güncelleme alır almaz üretime çok kısa süre içinde devam edeceği bildiriliyor. Ryan Reynolds, üçlemesini tamamlamak üzere Deadpool rolünü yeniden canlandırırken, Wade Wilson da MCU’ya katılıyor. Deadpool 3Disney’in 20th Century Fox’u satın almasının ardından. Sırasında Deadpool 3 Bu yılın başında çekimlere başlanan filmin yapımı, Amerika Yazarlar Birliği ve SAG-AFTRA grevlerinin yürürlüğe girmesiyle durduruldu.

SAG-AFTRA grevi 9 Kasım itibarıyla askıya alınacak ve bununla birlikte yakında çıkacak çeşitli Marvel filmleri de dahil olmak üzere çok sayıda yapım için harika haberler geliyor. Son teslim tarihi bunu bildiriyor Deadpool3, Çekimler durdurulmadan önce içeriğinin %50’sini çeken film, bu hafta gibi erken bir tarihte yeniden başlayacak “ya da çok yakın gelecekte.” Bu hikayenin yayınlandığı tarihte, kimsenin ilgisi yok Deadpool 3Disney veya Marvel Stüdyoları son rapora ilişkin yorum yaptı.


Deadpool 3 Ertelenecek mi?

Deadpool'un ilk filminden özel görüntüsü ve Deadpool 3'teki Wolverine

Rağmen Deadpool 3 çekimler er ya da geç devam edecek, yaklaşan MCU Aşama 5 filminin ertelenip ertelenmeyeceği sorusunu akla getiriyor. 19 Ekim’de şöyle bildirildi: Deadpool 3 O sırada hala devam eden SAG-AFTRA saldırısı nedeniyle yayın programından çıkarılmıştı. Ne zaman Ekran Rantı Yorum almak için Disney’e ulaştılar, resmi olarak bir güncelleme duyurmamışlardı. Deadpool 3Çıkış tarihi henüz kararlaştırılmadığı için.

Ancak bu noktada pek de şaşırtıcı olmayacaktır. Deadpool 3 çekimler bittikten sonra 2024’e ertelenecek. MCU izleyicileri için ne kadar sinir bozucu olsa da fayda sağlayacak Deadpool 3 çıkış tarihi açısından ertelenecek. İle Deadpool 3 Wolverine’i geri getirecek, Wade’i daha büyük MCU’yla tanıştıracak ve potansiyel olarak The Multiverse Saga için büyük bir bölüm olacak, uygun bir post prodüksiyona sahip olmak daha iyi sonuçlara yol açacak.

Matthew Macfadyen katılırken Deadpool 3 Gizli bir karakter olan Emma Corrin, gizemli bir kötü adam rolüne seçildi.

Ayrıca yeni olması da mümkündür Deadpool 3 Çekimler devam ettiğinde, özellikle de mekanda çekim yapılıyorsa spoiler ortaya çıkacaktır. Daha neler olacağını zaman gösterecek Deadpool 3 İzleyicileri neler bekliyor ve diğer Fox-Marvel karakterlerinin merakla beklenen 5. Aşama macerasına geri dönüp dönmeyecekleri. Şimdilik dünyanın bekleyip neler olacağını görmesi gerekecek Deadpool 3 önümüzdeki haftalarda üretim yeniden başlamaya hazırlanırken.

Kaynak: Son Tarih

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow