Deadpool 3: Hugh Jackman neden Wolverine olarak emekli olduğunu açıklıyor

Josh Tyler ❘ Yayınlanan: 2022-11-30T23:50:10 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-30T23:50:20 Hugh Jackman, Wolverine rolünden emekli olmaya hazır olduğunu, ancak daha sonra Deadpool 3’te geri dönmek için fikrini değiştirdiğini söyledi. Hugh Jackman’ın Deadpool 3’te Wolverine olarak geri döneceği sürprizden bu yana, Jackman’ın neden geri dönmeye karar verdiğine dair teoriler çılgına döndü. Oyuncu daha önce 2017 yapımı Logan filminin […]

Deadpool 3: Hugh Jackman neden Wolverine olarak emekli olduğunu açıklıyor

Yayınlanan: 2022-11-30T23:50:10

Güncellenmiş: 2022-11-30T23:50:20

Hugh Jackman, Wolverine rolünden emekli olmaya hazır olduğunu, ancak daha sonra Deadpool 3’te geri dönmek için fikrini değiştirdiğini söyledi.

Hugh Jackman’ın Deadpool 3’te Wolverine olarak geri döneceği sürprizden bu yana, Jackman’ın neden geri dönmeye karar verdiğine dair teoriler çılgına döndü.

Oyuncu daha önce 2017 yapımı Logan filminin karakter için son uğurlama olmasını istediğini belirtmişti, bu yüzden Deadpool’un ilk MCU gezisinde geri dönmesi büyük bir şok oldu.

Ancak yakın tarihli bir röportajda Jackman, üç bıçağını kınından çıkarmasının nedenini açıkladı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Jackman, Deadpool 3 için neden fikrini değiştirdiğini açıklıyor

Deadline ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Jackman, Logan ile Deadpool 3’e dönüşü arasında neler olduğunu açıkladı.

“Eh, Deadpool’u izlemeye başlayalı 20 dakika oldu ve kelimenin tam anlamıyla birkaç hafta önce Logan’ın son filmim olacağını duyurmuştum ki bunu tamamen niyet etmiştim. Sonra ‘Uh-oh’ gibiydim.

Jackman, ilk başta Wolverine oynamayı bitirdiğini açıkladığında bunu gerçekten kastettiğini açıkladı. Ayrıca, iyi arkadaşı ve Deadpool oyuncusu Ryan Reynolds’ın onu role geri dönmesi için peşine düştüğü yanılgılarını da ortadan kaldırdı.

Wolverine Deadpool 3YouTube: Ryan Reynolds

Hugh Jackman, Deadpool 3’te Wolverine olarak geri dönüyor.

Bunun yerine, bu röportajın seslerinden, Logan’ın çekime başlamasından hemen önce 2016’da vizyona giren ilk Deadpool filmi ile zamanlamaya geldi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Tüm hesaplardan, Jackman’ın emeklilikten çıkıp arkadaşıyla yeni açılan Marvel çoklu evreninde oynamaktan heyecan duyduğu görülüyor.

Jackman’ın geri dönmesi bir kaçamak gibi görünse de, arkadaşı ya da Disney için bir iyilik yapmakla ilgili değildi. Bunun yerine, Jackman’ın dediği gibi, “derinlerde bir yerlerde, bu fikir açıkça gizleniyor ve gelişiyordu.”

Teknory