Deadpool 3, oyuncuların grevinin ortasında yıkıcı bir güncelleme alıyor

Deadpool 3, SAG-AFTRA’nın WGA’nın yanında greve gitmesinin ortasında çifte darbe nedeniyle çekimleri durdurdu. Sekiz haftalık çekimden sonra, Deadpool 3 Screen Actors Guild – American Federation of Television and Radio Artists (SAG-AFTRA) greve gittiği için yapımı durdurmak zorunda kaldı. Bu, Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın sırasıyla Deadpool ve Wolverine kılığında, Jackman’ın (maske hariç) sette daha komik […]

Deadpool 3, oyuncuların grevinin ortasında yıkıcı bir güncelleme alıyor

Deadpool 3, SAG-AFTRA’nın WGA’nın yanında greve gitmesinin ortasında çifte darbe nedeniyle çekimleri durdurdu.

Sekiz haftalık çekimden sonra, Deadpool 3 Screen Actors Guild – American Federation of Television and Radio Artists (SAG-AFTRA) greve gittiği için yapımı durdurmak zorunda kaldı.

Bu, Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın sırasıyla Deadpool ve Wolverine kılığında, Jackman’ın (maske hariç) sette daha komik bir sarı ve mavi takım elbise giymiş olduğu bir ilk bakış fotoğrafının yayınlanmasından kısa bir süre sonraydı.

Kısa bir süre önce, 20 yıl sonra esnaftan bir haber geldi; Jennifer Garner Marvel Studios yapımında Sais’in düello yapan suikastçısı Elektra’nın rolünü yeniden canlandıracak.

SAG-AFTRA grevi Deadpool 3’ü nasıl etkiler?

Pekala… tam da başlıkta belirtildiği gibi… bunlarla sınırlı olmamak üzere birçok film ve TV yapımını etkiledi. Avatar 3Matt Shakman’ın Fantastik Dörtlü, Süpermen: MirasFX’ler Yabancı, öfori 3. sezon ve Kum Adam 2. Sezon.

Grev bitene kadar, Deadpool 3 çekime devam etmeyecek. En iyi Hollywood yıldızları ve her iki çalışan yıldız da grev hattındayken, film ciddi nakit kaybetme riskiyle karşı karşıya ve bu, ilgili yatırımcılar ve stüdyo için iyi değil. Grev aynı zamanda yapımın devam etmesini de engelliyor, bu da filmin çıkış tarihinin ertelenebileceği anlamına geliyor.

Şu anda, Deadpool 3 3 Mayıs 2024’te sinemalarda olması bekleniyor.

hakkında herhangi bir düşünce Deadpool 3 kapatılıyor mu? Son dönemde eğlence sektörünü etkileyen grevlere ilişkin görüşleriniz nelerdir? SAG-AFTRA grevini destekliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda sesi kapatın!

Teknory