Mob Psycho 100 3. Sezon 10. Bölüm

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-12-07T20:20:26 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-07T20:20:36 Mob Psycho 100 sondan bir önceki doruk noktasına ulaşıyor ve şimdiden pek çok uğursuz ve mükemmel aksiyonla başladı. Mob Psycho 100 sonunda oyunsonuna ulaşıyor. Aksiyon dolu ve harikulade animasyonlu anime dizisi en iyilerden biri olarak kabul ediliyor ve sondan bir önceki birkaç bölüme ulaşmamıza rağmen biteceğini hayal […]

Mob Psycho 100 3. Sezon 10. Bölüm

Yayınlanan: 2022-12-07T20:20:26

Güncellenmiş: 2022-12-07T20:20:36

Mob Psycho 100 sondan bir önceki doruk noktasına ulaşıyor ve şimdiden pek çok uğursuz ve mükemmel aksiyonla başladı.

Mob Psycho 100 sonunda oyunsonuna ulaşıyor. Aksiyon dolu ve harikulade animasyonlu anime dizisi en iyilerden biri olarak kabul ediliyor ve sondan bir önceki birkaç bölüme ulaşmamıza rağmen biteceğini hayal etmek zor.

dizi tarafından anlatılıyor gevrek rulo şöyle: “Kageyama Shigeo, namı diğer ‘Mob’, kendini ifade etmekte güçlük çeken ama güçlü bir esper olan bir çocuk. Mob normal bir hayat yaşamaya kararlı ve ESP’sini bastırıyor ama duyguları %100’ün üzerine çıktığında başına korkunç bir şey geliyor!”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bölüm 10, gerçekten de sonun başlangıcı, tadını çıkaracağınız çok sayıda dudak uçuklatan aksiyonla. Ama önce, Mob Psycho 100 için spoiler uyarısı.

Mob Psycho 100’e gidiyor

Bu bölüm, mükemmel bir tehlike ve kıyamet duygusu yaratırken aynı zamanda dizinin kendi kendini nasıl çözeceğini belirlediği için dizinin son akışına muzaffer bir başlangıç.

Bir dizinin son birkaç bölümünde, eski karakterler her zaman kavgaya katılmak için geri gelir. Ve bu, eski müttefikler ve eski düşmanların büyük ölçüde veya anlık olarak ortaya çıkmasıyla burada oluyor. Bu nedenle, soru her zaman şuydu: Hepsinin bir araya gelmelerini gerektirecek kadar tehlikeli olan neyle savaşıyorlar? Aslında, bir araba çarptıktan sonra çılgına dönen Mob’un kendisi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Mob’un güçleri her zaman bir endişe ve hayranlık kaynağı olmuştur. Bazen kontrolünü kaybedebilse de, her zaman düzenli ve hızlı bir şekilde kontrolden çıkıyor gibiydi. Ama burada durum böyle değil – görünüşe göre dizinin büyük kötü adamı haline geldi.

Bu, şovun dönmesi için ilginç ve kaçınılmaz bir yön gibi geliyor ve Mob’un diğer esperleri her zaman kolayca kolayca mağlup ettiği düşünüldüğünde, şovun en gergin mücadelesinin doğal olarak herkesin kendini Mob’dan kurtarmaya çalışması olması hiç akıllıca değil.

Mob Psycho en iyi animasyonu kazansa iyi olur

Mob Psycho 100, geçmişte yıldız animasyonu nedeniyle anime ödülleri sırasında küçümsenmişti, ancak bu son sezon başını sallamazsa, bu bir rezalet olacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Nedenini görmek için eyleme bakmanız yeterlidir. Animasyon büyük ve abartılı, hızlı ama asla kafa karıştırmıyor. Karakterlerin tanınmayacak şekilde stilize edildiği bazı anlar var, ancak bunların hepsi dizinin havasının bir parçası.

Buradaki ana savaş, Teru’nun öfkeli bir Çeteyi sivillerin tahliye olabilmesi için yavaşlatmaya çalışmasıdır ve bu, 1. Sezondaki ilk hesaplaşmalarına güzel bir geri dönüş niteliğindedir. Zavallı Teru, çocuk hiçbir zaman ara veremez ama Mob’un insanlığına hitap ederken kendine hakim olmaya çalıştığı için bu onu daha da takdire şayan kılıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Dövüş aynı zamanda şovun esper güçlerine sahip olmanın sizi başkalarından daha iyi yapmadığına dair pek çok ahlakından da yararlanıyor, tıpkı sporcuların veya zeki kişilerin doğası gereği diğer insanlardan nasıl üstün olmadığı gibi. Hiç şüphe yok ki son dövüş, şovun temaları ve duyguları üzerine bir tartışma olmaya devam edecek, bu da çok daha büyük riskler yarattığı için harika bir mücadeleye dönüşüyor.

Ve şimdi, diğer esperlerin savaşa katıldığını, Reigen ve diğer karakterlerin şehrin yıkımının arkasında Mob’un olduğunu fark ettiğini ve Tsubomi’nin parkta Mob’un onunla buluşmasını beklediğini gördükçe, risk daha da artacak. Ona itiraf etmek için zamanında sakinleşebilecek mi? Öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Mob Psycho 100 3. Sezon 11. Bölüm gevrek rulo 14 Aralık’ta.

Teknory