Destiny 2 yakında oyuncuların karakterlerinin görünümünü ücretsiz olarak değiştirmelerine izin verecek

Bekleyenlerin başına güzel şeyler gelir derler ve yıllarca aynı görünüme takılıp kaldıktan sonra, Kader 2 Oyuncular yakında Muhafızlarının görünüşünü tek kuruş bile harcamadan değiştirebilecekler. Haber, son This Week In dergisinde açıklandı. Kader Blog yazısıDün (18 Ocak) yayınlandı. Özellik için belirli bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, oyuncular bu özelliğin daha önce bir noktada gelmesini bekleyebilirler. […]

Destiny 2 yakında oyuncuların karakterlerinin görünümünü ücretsiz olarak değiştirmelerine izin verecek

Bekleyenlerin başına güzel şeyler gelir derler ve yıllarca aynı görünüme takılıp kaldıktan sonra, Kader 2 Oyuncular yakında Muhafızlarının görünüşünü tek kuruş bile harcamadan değiştirebilecekler.

Haber, son This Week In dergisinde açıklandı. Kader Blog yazısıDün (18 Ocak) yayınlandı. Özellik için belirli bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, oyuncular bu özelliğin daha önce bir noktada gelmesini bekleyebilirler. Son Şekil genişleme, yani 4 Haziran’da lansmanı planlanıyor.

“Bakalım bu size tanıdık geliyor mu: Gençken çok sıra dışı bir Awoken yarattınız. Belki İnsanınızın yüzünde bazı üzücü işaretler seçtiniz veya Exo’nuzun ağzının ve gözlerinin renklerini koordine etmediniz. Veya belki de karakterinizin vücut tipi artık kim olduğunuzu temsil etmiyordur” diye başlıyor blog yazısı.

“Sebep ne olursa olsun, karakter özelleştirmesi yayınlanmadan önce bir güncellemeyle yayına girdiğinde Muhafızınızın görünümünü değiştirebileceksiniz. Son Şekil. Bunu yapmak için yalnızca başlatmanız gerekir Kader 2 ve karakter seçim ekranında bir karakterin üzerine geldiğinizde yeni bir seçenek göreceksiniz.”

Bu özelliğin kullanımı ücretsiz olmakla kalmayacak, aynı zamanda oyuncular da bu özelliği istedikleri kadar kullanabilecek. Ancak saçınızı, yüzünüzü, vücut tipinizi ve işaretlerinizi serbestçe değiştirebilseniz de kökenleri değiştiremezsiniz; dolayısıyla örneğin bir İnsan Muhafızınız varsa, onu bir Exo haline getiremezsiniz.

İçin Kader 2 moda tutkunları için ayrıca Mart ayında Synthweave ödül sınırının sıfırlanacağı da doğrulandı. Synthweave, sınırlı miktarlarda ücretsiz olarak (veya gerçek para ödeyerek) kazanılabilen, donanımınızın görünümünü değiştirmek için kullanılan bir kaynaktır. Bu, oyuncuların görünümlerini daha da özelleştirmelerine yardımcı olacak ki bu oldukça hoş.

Destiny 2’ye benzer daha fazla oyun mu arıyorsunuz? Listemize mutlaka göz atın en iyi FPS oyunları bazı harika seçimler için. Genel özetimizde daha fazla oyun önerisi bulabilirsiniz. en iyi bilgisayar oyunları.

Teknory