Dev Razer Kiyo Pro Ultra muhteşem görünmenizi sağlar

Bogdan Petrovan / Android Kurumu TL;DR CES 2023’te Razer Kiyo Pro Ultra’yı gördük. Bu muazzam web kamerası, bir sonraki Twitch yayınınız veya Zoom görüşmeniz için harika görünmenizi sağlayacak. 300 dolardan başlıyor ve şu anda mevcut. Çoğu insan, dizüstü bilgisayarlarıyla birlikte gelen web kamerasından oldukça memnun. Bazıları bir yükseltme istiyor, bu yüzden birkaç dolara basit bir […]

Dev Razer Kiyo Pro Ultra muhteşem görünmenizi sağlar

Bogdan Petrovan / Android Kurumu

TL;DR

  • CES 2023’te Razer Kiyo Pro Ultra’yı gördük.
  • Bu muazzam web kamerası, bir sonraki Twitch yayınınız veya Zoom görüşmeniz için harika görünmenizi sağlayacak.
  • 300 dolardan başlıyor ve şu anda mevcut.

Çoğu insan, dizüstü bilgisayarlarıyla birlikte gelen web kamerasından oldukça memnun. Bazıları bir yükseltme istiyor, bu yüzden birkaç dolara basit bir 1080p kamera alacaklar. Peki ya bir sonraki Twitch yayınınızda kesinlikle harika görünmek istiyorsanız?

Üç yılanlı şirket tarafından CES 2023’te tanıtılan yeni bir web kamerası olan Razer Kiyo Pro Ultra’ya girin. Ağır adından da anlaşılacağı gibi bu, benzersiz kalite sunan çok üst düzey bir web kamerasıdır.

Ancak, tüm bu güçle birlikte hantal bir boyut geliyor. Web kamerası, geleneksel bir DSLR lens boyutunda ve neredeyse bir o kadar ağır. Bunu kesinlikle bir dizüstü bilgisayar ekranına takabilseniz de, oldukça saçma görüneceğinden etrafınızdakilerden birkaç kıkırdamaya hazır olun.

Yine de, kanıt pudingte. Razer Kiyo Pro Ultra ile geçirdiğimiz zaman, oldukça zorlu olduğunu kanıtladı ve yüksek çözünürlüklü çıktısı ve doğal bokeh’i, bunu muhtemelen bugün mevcut olan en iyi web kamerası yapıyor.

Bu canavar kamerayı şu anda satın alabilirsiniz. 300 dolar doğrudan Razer.

Dev Razer Kiyo Pro Ultra muhteşem görünmenizi sağlar

Teknory