Disney’e göre Star Wars Outlaws 2024’ün ‘sonunda’ gelecek

Yıldız Savaşları Kanun Kaçakları sessizce 2024’ün “sonuna” ait yeni ve biraz daha spesifik bir yayın aralığı aldı. Yeni bir Disney Parks’a göre Blog yazısı (tarafından fark edildi IGN), ilk açık dünya Yıldız Savaşları Ubisoft’un oyunu “bu yılın sonlarında yayınlanacak” ve bu da, 2024 sürümünün ilk vaadinden biraz daha daraltıyor. Ubisoft, yeni lansman tahminini açıklamadı, dolayısıyla […]

Disney’e göre Star Wars Outlaws 2024’ün ‘sonunda’ gelecek

Yıldız Savaşları Kanun Kaçakları sessizce 2024’ün “sonuna” ait yeni ve biraz daha spesifik bir yayın aralığı aldı.

Yeni bir Disney Parks’a göre Blog yazısı (tarafından fark edildi IGN), ilk açık dünya Yıldız Savaşları Ubisoft’un oyunu “bu yılın sonlarında yayınlanacak” ve bu da, 2024 sürümünün ilk vaadinden biraz daha daraltıyor.

Ubisoft, yeni lansman tahminini açıklamadı, dolayısıyla Disney, doğrulanmamış olmasına rağmen haberi planlanandan daha önce açıklamış olabilir. Blog yazısı ayrıca bundan daha fazla bilgi sunmuyor ancak daha yeni bir açıklama içeriyor: “oyun, galaksideki hem ikonik hem de yeni farklı gezegenleri keşfetmenize olanak tanıyor.

“Arkadaşı Nix ile birlikte özgürlük ve yeni bir hayata başlamanın yollarını arayan yeni ortaya çıkan bir hain Kay Vess olarak her şeyi riske atabilirsiniz. Eğer risk almaya istekliyseniz, galaksi fırsatlarla dolu.”

Yıldız Savaşları Kanun Kaçakları Haziran 2023’te Xbox Games Showcase’de tanıtıldı. oyun bir aksiyon-macera oyunu olarak tanımlanıyor ve Respawn Entertainment’ınki gibi hikaye odaklı olacak. Yıldız Savaşları Jedi: Survivor.

Kanun kaçakları arasında ayarlanır İmparatorluk Karşılık Veriyor Ve Jedi’ın dönüşü, Kay Vess, Nix adında dört ayaklı bir uzaylı ve ND-5 adında bir komando droidi olan küçük ekibiyle birlikte tarihteki en büyük soyguna girişen oynanabilir kahraman olarak Kay Vess’i öne çıkaracak.

Bu bir “sürükleyici” Yıldız Savaşları oyun, resmi oyun içi görüntülerde gösterildiği gibi, kalkış ve atmosfere giriş arasında görünüşte hiçbir yükleme ekranı olmayan, it dalaşları, gizlilik unsurları ve daha hızlı geçişler içeren ücretsiz uzay yolculuğunu içerecek.

oyun aynı zamanda oyuncunun Luke Skywalker’ın ikonik evi, Tatooine ve Toshara gibi çok sayıda gezegeni ve henüz paylaşılmamış bazı yepyeni yerleri keşfetmesine olanak tanıyacak.

Oyunun anlatı yönetmeni Navid Khavari’ye göre oyuncular, bilinen çeşitli karakterlerden birkaç kamera hücresi keşfetmeyi bekleyebilirler ancak aynı zamanda “hayranların daha önce görmediği bir şey” vaat ediyor.

Yıldız Savaşları Kanun Kaçakları Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC’de yayınlanacak.

Star Wars Outlaws, 2024’ün en çok beklenen yapımlarından biri. Daha fazlası için, listemize göz atmayı unutmayın. bu yılın gelecek her oyunuiçin seçtiklerimizin yanında en iyi Yıldız Savaşları oyunları.

Teknory