PS Plus Kullanıcıları Ocak Ayında Plague Tale Requiem’i Ücretsiz Alacak

2024 çok yakında ve bunu başlatmanın PlayStation Plus aboneliğinizden bazı ücretsiz oyunlar almaktan daha iyi bir yolu var mı? PS Blogunda duyurulduğu gibi, bu ayın oyun seçkisinin başlığını Asobo Studio’nun 2022 hastalık ve kardeşler hikayesi olan A Plague Tale: Requiem oluşturuyor. İkinci yarıda biraz uzayacağını düşünse de incelemecimiz şöyle dedi: “Requiem’i standart bir devam filmi […]

PS Plus Kullanıcıları Ocak Ayında Plague Tale Requiem’i Ücretsiz Alacak

2024 çok yakında ve bunu başlatmanın PlayStation Plus aboneliğinizden bazı ücretsiz oyunlar almaktan daha iyi bir yolu var mı? PS Blogunda duyurulduğu gibi, bu ayın oyun seçkisinin başlığını Asobo Studio’nun 2022 hastalık ve kardeşler hikayesi olan A Plague Tale: Requiem oluşturuyor. İkinci yarıda biraz uzayacağını düşünse de incelemecimiz şöyle dedi: “Requiem’i standart bir devam filmi olarak adlandırmak yanlıştır; Asobo bir Plague Tale destanı yarattı.” İncelemenin tamamını buradan okuyabilir ve aşağıdaki diğer iki teklife göz atabilirsiniz.

Diğer iki oyun ise Evil West ve Kimse Dünyayı Kurtarmıyor, her biri de 2022’de piyasaya sürüldü. Evil West, klasik Vahşi Batı ile gotik korkunun birleşimi olan ve editörlerimizden birini hatırlatan bir dünyada geçen üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Darkwatch oynayan bir çocuk olarak geçirdiği zamanlardan. Bu arada Kimse Dünyayı Kurtarmıyor, şekil değiştiren Hiç Kimsenin (evet, adı bu) bir mantar enfeksiyonunun dünyayı ele geçirmesini durdurabilecek büyücüyü bulma arayışını konu alıyor. John Carson’ın yazdığı oyun Bilgilendirici incelemede şöyle yazıyor: “Küçük eksikliklerine rağmen, Kimse Dünyayı Kurtarmıyor beni baştan sona büyüledi.”D Üç oyunun tamamı 2 Ocak’ta indirilebilecek.

Ve her zaman olduğu gibi, yeni gelirken eskinin de gitmesi gerekiyor; abonelerin Lego 2K Drive, Powerwash Simulator ve Sable’ı içeren mevcut PS Plus oyunlarını indirmeleri için 1 Ocak’a kadar süreleri olacak.


Ocak ayının PS Plus Oyunlarından herhangi birine göz atacak olmaktan heyecanlı mısınız? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory