Disney’in Animasyonlu Devam Duyurularında İnsanların Aslında Görmek İstedikleri Bir Şey Eksikti

Disney aracılığıyla görüntü Dün Disney’in 1. Çeyrek kazanç çağrısı sırasında CEO Bob Iger, markanın en kazançlı mülklerinden bazılarının üç devam filminin yapım aşamasında olduğunu açıkladı: Dondurulmuş 3, Zootopya 2Ve Oyuncak Hikayesi 5. Bu franchise’lar, yalnızca itibarlarına dayanarak gişede otomatik olarak güvenli oynasalar ve izleyicilerinden elle tutulur düzeyde heyecan çekeceklerinden emin olsalar da, bu IP’lerin bazılarının […]

Disney’in Animasyonlu Devam Duyurularında İnsanların Aslında Görmek İstedikleri Bir Şey Eksikti

Disney aracılığıyla görüntü

Dün Disney’in 1. Çeyrek kazanç çağrısı sırasında CEO Bob Iger, markanın en kazançlı mülklerinden bazılarının üç devam filminin yapım aşamasında olduğunu açıkladı: Dondurulmuş 3, Zootopya 2Ve Oyuncak Hikayesi 5.

Bu franchise’lar, yalnızca itibarlarına dayanarak gişede otomatik olarak güvenli oynasalar ve izleyicilerinden elle tutulur düzeyde heyecan çekeceklerinden emin olsalar da, bu IP’lerin bazılarının depoda ne kadar yakıt kaldığını merak etmekle kalmaz, ama ilk etapta o yakıtı kullanmanın doğru yolu bu mu? Dondurulmuş Ve Zootopi şüphesiz internette ölümsüzleşmeye devam edecek ve beşincisinin nasıl olacağı belli değil Oyuncak Hikayesi film, içinde bulunduğumuz bir sonun göz yaşartıcısına makul bir şekilde yerleşebilir Oyuncak Hikayesi 4.

Ardından, Twitter kitleleri seslerini duyurmayı seçtiler ve bunun yerine Disney’i kaynaklarını sadece serinin değil izleyicilerin de şiddetle ihtiyaç duyduğu bir rüya devam filminin arkasına atmaya çağırdılar.

Gerçekten de, sonra İnanılmaz Aile‘ ikinci sınıf girişi, orijinalinden bir düşüş olduğunu kanıtladı, Disney’in önde gelen süper kahraman ailesi, beyaz perdede bir çekim daha yapmaktan şüphesiz memnun kalacaktı; onları ilk film sayesinde saygı duyuldukları saygın statüye geri döndüreceğini umduğumuz bir film.

Kullanıcılar şu anda fazladan çekim yapıyor gibi görünüyordu: Oyuncak Hikayesi 5 olmamasının ardından inanılmaz 3 duyuru; Dördüncü filmin sonunda Woody’nin Buzz’dan ve Bonnie’nin diğer oyuncaklarından ayrılmasıyla, Pixar’ın amiral gemisi franchise’ının beşinci bir giriş yapmak için yüzyılın beynine ihtiyacı olacak.

inanılmaz 3Öte yandan, anlatacak çok daha fazla hikaye kalırdı; Jack-Jack’in okula başlaması, Violet’in üniversiteye gitmesi, Frozone ve karısının kendi ailelerini kurması ya da Underminer’ın intikam peşinde olması, olasılıklar sonsuzdur.

Yokluğuna izin vermemeye çalışacağız inanılmaz 3 Duyurulan devam filmleriyle ilgili sahip olduğumuz tüm deneyimleri lekeleyin, ancak yakından takip edeceğiz. Oyuncak Hikayesi 5 yine de; Pixar bizi beşinci kez ağlatabilirse bunu memnuniyetle kabul ederiz.

Teknory