Viral TikTok yıldızı Scott Seiss, Cocaine Bear fragmanında görünüyor ve hayranlar buna bayılıyor

Connor Bennett ❘ Yayınlanan: 2022-12-01T14:08:29 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-01T14:08:38 TikTok yıldızı Scott Seiss, Cocaine Bear filminin fragmanında göründükten sonra hayranları ilk başta onun olduğuna inanamadığı için interneti alevlendirdi. TikTok’un yükselişi, yepyeni bir internet yıldızı mahsulünün doğduğu anlamına geliyordu. Charli D’Amelio, Dixie D’Amelio, Addison Rae ve Khaby Lame gibi bazıları internetteki şöhretlerini aldılar ve onunla koştular. D’Amelio […]

Viral TikTok yıldızı Scott Seiss, Cocaine Bear fragmanında görünüyor ve hayranlar buna bayılıyor

Yayınlanan: 2022-12-01T14:08:29

Güncellenmiş: 2022-12-01T14:08:38

TikTok yıldızı Scott Seiss, Cocaine Bear filminin fragmanında göründükten sonra hayranları ilk başta onun olduğuna inanamadığı için interneti alevlendirdi.

TikTok’un yükselişi, yepyeni bir internet yıldızı mahsulünün doğduğu anlamına geliyordu. Charli D’Amelio, Dixie D’Amelio, Addison Rae ve Khaby Lame gibi bazıları internetteki şöhretlerini aldılar ve onunla koştular.

D’Amelio kardeşlerin durumunda, kendi TV şovları var, Lame Formula 1 ve futbol yayınlarında yer alırken, Rae Super Bowl reklamlarında rol aldı. Addison ayrıca kendi uzun metrajlı filminde de rol aldı; bu, yalnızca birkaç TikToker’ın başardığı bir başarı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Kötü şöhretli IKEA çalışan videolarının arkasındaki TikToker olan Scott Seiss, hayranlar onu yeni film Cocaine Bear’da rol oynarken gördükten sonra bu kulübe katılıyor. Evet, başlık bu.

Scott Seiss, Cocaine Bear film fragmanında görünüyor

Uyuşturucu içen vahşi bir ayının gerçek hikayesine gevşek bir şekilde dayanan filmin fragmanı 30 Kasım’da yayınlandı. Doğal olarak, vahşi başlık ve hikaye milyonların dikkatini çekti.

Görüntüler gelmeye devam ederken, sosyal medyadaki izleyiciler Seiss’in filmdeymiş gibi göründüğüne dikkat çekmeden edemediler. “Scott Seiss, Angry Retail Worker TikTok’tan sinemanın zirvesine atlıyor. Bir efsane, bir prens,” yorumunu yaptı biri.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Bu fragmanla ilgili en iyi şey, Ikea’da TikTok’ları yapan o komik adamın müşterilere kendini beğenmiş cevaplar vermesi.” söz konusu bir diğer. “Scott Seiss’in içinde olduğunu görünce bu filmi izleme arzum 10 kat arttı. Onu ‘IKEA adamı’ olarak tanıyor olabilirsiniz” diye ekledi bir tane daha.

Seiss, bunun bir şaka olmadığını ve aslında filmde olduğunu söyledi. “Hepinize Cocaine Bear’da olduğumu söyledim,” diye tweet attı.

Filmin kendisi 24 Şubat’ta vizyona giriyor ve görünüşe göre TikToker filmin gişede büyük bir başarı elde etmesine yardımcı olacak – isim ve dayanak tek başına bunu yapmış olsa bile.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow