‘Doctor Who’ Söylentileri Steven Moffat’ın Dönüşüyle ​​İlgili İpucu Verdi

BBC aracılığıyla görüntü bu Doktor Kim Fandom bugünlerde Russell T. Davies’in bu yıl 60. yıl dönümü özel etkinliğiyle başlayan yeni dönemi hakkında her türlü habere aç. Bu söylentilerden biri, eski bir showrunner’ın Ncuti Gatwa’nın On Beşinci Doktoru için daha fazla hikaye yazmak için geri dönüş yapabileceğini ima ediyor gibi görünüyor ve bu, fandomu spekülasyon ve […]

‘Doctor Who’ Söylentileri Steven Moffat’ın Dönüşüyle ​​İlgili İpucu Verdi

BBC aracılığıyla görüntü

bu Doktor Kim Fandom bugünlerde Russell T. Davies’in bu yıl 60. yıl dönümü özel etkinliğiyle başlayan yeni dönemi hakkında her türlü habere aç. Bu söylentilerden biri, eski bir showrunner’ın Ncuti Gatwa’nın On Beşinci Doktoru için daha fazla hikaye yazmak için geri dönüş yapabileceğini ima ediyor gibi görünüyor ve bu, fandomu spekülasyon ve heyecanla uçtan uca göndermeye kendi başına yeterli oldu.

Bu arada, Marvel Studios, Dördüncü Aşama ve son zamanlarda artan eleştiriler karşısında buna karar verdi. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania – Beşinci Aşama’nın ilk filmi – tek makul hareket tarzı, sosyal medyayı sızdıranları insanların deneyimlerini mahvetmekle suçlamak.

zürafa sahnesi varmı Bizden geriye kalanlar final gerçek mi

Sonumuz Zürafa Sahnesi HBO
HBO aracılığıyla görüntü

Bilgisayar tarafından oluşturulan görüntüler, son on yılda istisnai bir şekilde kusursuz hale geldi ve genellikle ekranda gördüğümüz şeylerin pratik mi yoksa dijital olarak mı oluşturulduğunu merak etmemize neden oldu. Filmdeki zürafa sahnesinin olduğunu öğrenmek sizi şaşırtabilir. Bizden geriye kalanlar finalde aslında gerçek hayattaki bir zürafa kullanıldı, ancak sahne nihayetinde pratik ve CG efektlerinin bir karışımıydı. Bu makalede her şeyin nasıl bir araya geldiği hakkında daha fazla ayrıntı okuyabilirsiniz.

MCU, Reddit sızıntılarına karşı dava açarak kendisiyle alay ediyor

Ant-Man and the Wasp: Quantumania'da Scott Lang rolünde Paul Rudd
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Her zaman Kevin Feige ve yardımcısının olduğunu biliyorduk. Spoyleri ciddiye alın, Marvel, tamamını sızdırdığı için Reddit’e karşı bir mahkeme celbi açtı. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania senaryo, özellikle stüdyonun son başarısızlıkları hakkında daha iyi hissetmesi için bir önlemse, işleri çok ileri götürüyor olabilir. Bunu kimse iddia edemez Kuantum senaryosu internete sızdırıldığı için başarısız oldu. Günün sonunda, genel bir süper kahraman filmi, genel bir süper kahraman filmidir ve tekrarlayan içerikle dolup taşmak gibi bir şey vardır.

Steven Moffat’ın geri döndüğü söylentisi gibi Doktor Kim kızışıyor, en iyi bölümlerinden bazılarına göz atıyoruz

BBC aracılığıyla görüntü

Whovians, Steven Moffat’ın Russell T. Davies’in ikinci denemesi için geri döndüğüne dair haberlerle coştu. Doktor Kim showrunner olarak. 2010’dan 2017’ye kadar gösteriye kendisi öncülük eden ünlü televizyon yazarı, Ncuti Gatwa’nın görev süresi boyunca bazı bağımsız hikayeler üzerinde çalışmaya geri dönebilir. Çalışmalarının hayranı olsanız da olmasanız da, Moffat’ın dünyadaki en etkili yaratıcılardan biri olduğunu inkar edemeyiz. DSÖ tarih, bu yüzden onun en büyük bölümlerinden bazılarına göz atmaya karar verdik. Özellikle David Tennant’ın 10. Doktoru, Matt Smith’in 11. Doktoru ve Peter Calapdi’nin 12. Doktoru ile ilgili geçmişe doğru bir yolculuk yapmak istiyorsanız, bu makaleye buradan göz atın.

Teknory