Çakal Vs. Acme Direktörü WB’nin İptal Edilmesine İçten Bir Mesajla Tepki Verdi

Özet İptal edilen Coyote vs. Acme filminin yönetmeni Dave Green, Twitter’da Warner Bros. üzerinden yaşadığı yıkımı dile getiriyor. Bitmiş filmi rafa kaldırma kararı. Coyote vs. Acme’nin iptali, film endüstrisinde potansiyel vergi tasarrufu amacıyla tamamlanmış filmlerin rafa kaldırılması yönündeki endişe verici eğilimin ardından geldi. Yeni yönetimin kararı tersine çevirme ihtimaline rağmen Dave Green ve etkilenen diğer […]

Çakal Vs.  Acme Direktörü WB’nin İptal Edilmesine İçten Bir Mesajla Tepki Verdi

Özet

  • İptal edilen Coyote vs. Acme filminin yönetmeni Dave Green, Twitter’da Warner Bros. üzerinden yaşadığı yıkımı dile getiriyor. Bitmiş filmi rafa kaldırma kararı.
  • Coyote vs. Acme’nin iptali, film endüstrisinde potansiyel vergi tasarrufu amacıyla tamamlanmış filmlerin rafa kaldırılması yönündeki endişe verici eğilimin ardından geldi.
  • Yeni yönetimin kararı tersine çevirme ihtimaline rağmen Dave Green ve etkilenen diğer film yapımcıları, tamamlanan çalışmalarının görülmeden yıkıcı etkisi ile karşı karşıya kalıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Dave Green, yakın zamanda iptal edilen filmin yöneticisi Coyote Acme’ye Karşı film, Warner Bros.’un tamamlanmış filmini rafa kaldırmayı tercih ettiği haberine yanıt verdi. Klasik Warner Bros. animasyon karakteri Wile E. Coyote ve kurgusal ACME şirketini temel alan bu canlı aksiyon ve animasyon hibrit filmde, ACME Corporation CEO’su olarak John Cena rol alacak. Başlangıçta Temmuz 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan film, daha önce Warner Bros.’tan kaldırılmıştı. yayın takvimi ve yuvası tarafından üstlenildi Barbie film. Daha yakın zamanlarda, şu şekilde bildirildi: Coyote Acme’ye Karşı 30 milyon dolarlık vergi silinmesi karşılığında süresiz olarak rafa kaldırılıyordu.

Twitter’a girerek, Yeşil Habere cevaben kendi açıklamasını yayınladı ve şunları itiraf etti:harap olmanın ötesinde” kararında. Aşağıdaki tweetine göz atın:

Kendisi ve ekibinin klasiğin mirasını onurlandırmaya kararlı olduklarını öne sürüyor Looney Tunes karakterlerle ilgili son üç yılını “tüm zamanların en ısrarcı, tutkulu ve dayanıklı karakteri.” Ayrıca izleyiciler tarafından iyi bir şekilde test edildiğini söylediği bitmiş üründen duyduğu gururu da dile getirdi.


Neden Coyote Vs. Acme’nin İptali Endişe verici Bir Trendi Sürdürüyor

Batgirl Scoob Vergi Silme

film endüstrisinin, yakın zamana kadar çeşitli gelişim aşamalarında projelerden vazgeçtiği biliniyor. Bitmiş bir filmin vizyona girmeden önce rafa kaldırılması neredeyse duyulmamış bir şeydi. Bunun yerine, çoğu zaman projeler ön üretim aşamasında zayıflayacak veya stüdyoları çok daha maliyetli üretim sürecinden kurtarmak için hurdaya çıkarılacak. Ancak Ağustos 2022’de Warner Bros. Discovery, Adil El Arbi ve Bilall Fallah’ın neredeyse tamamlanan projelerini rafa kaldırmaya karar verdiğinde sektörde şok dalgaları yarattı. Yarasa kız animasyonlu Scooby-Doo macerasının yanı sıra film Scoob! Tatil Perisi.

Ancak Warner Bros.’un bu son hamlesi, taktiğin tek seferlik olmadığını ve stüdyonun potansiyel vergi tasarrufu sağlamak amacıyla tamamlanmış diğer filmleri rafa kaldırmaktan çekinmediğini gösteriyor. film endüstrisinde çalışan profesyoneller, potansiyel projelerin daha yapılma şansı bulamadan iptal edilmesine fazlasıyla aşina olsa da Green, halihazırda tamamlanmış çalışmalarının kilitlendiğini görmenin yıkıcı etkileriyle karşı karşıya kalan çok seçilmiş bir film yapımcısı grubuna katıldı. hevesli izleyen izleyicilerin gözleri.

Belki bir gün Green’in Coyote Acme’ye Karşı yine de genel izleyici kitlesi tarafından görülmenin bir yolunu bulmayı başaracak. Warner Bros. çalışanlarının stüdyonun rakip bir stüdyoya satılmasını beklediği bildirilirken, potansiyel yeni yönetimle daha önce bitmiş filmleri rafa kaldıran kararların sonunda tersine çevrilmesi mümkün. Ancak böyle bir varsayımsal senaryo muhtemelen Green’e ve El Arbi ve Fallah gibi yeni keşfettiği yurttaşlarına pek teselli vermeyecektir.

Çakal Vs. AMCE film ilhamını 1990’daki bir filmden aldı New Yorklu aynı isimli makale ve aynı adı taşıyan animasyon karakterinin ACME şirketine karşı yasal işlem başlattığını görebilirdi.

Kaynak: Dave Green/Twitter

Teknory