Don’t Nod’s Banishers: Ghosts Of New Eden Kasım’da Geliyor

Banishers: Ghosts of New Eden, Life is Strange ve Vampyr’in yapımcıları Don’t Nod’un imzasını taşıyan ve ilk kez geçen Aralık ayında The Game Awards’ta tanıtılan yeni bir aksiyon RPG’si. Yaklaşan hayalet avlama macerasının 7 Kasım’da çıkış tarihini gösteren yeni bir fragmanı var. oyun, yaşayanları ölülerin kalıcı ruhlarından koruyan Sürgüncüler olarak hizmet eden iki aşık Antea […]

Don’t Nod’s Banishers: Ghosts Of New Eden Kasım’da Geliyor

Banishers: Ghosts of New Eden, Life is Strange ve Vampyr’in yapımcıları Don’t Nod’un imzasını taşıyan ve ilk kez geçen Aralık ayında The Game Awards’ta tanıtılan yeni bir aksiyon RPG’si. Yaklaşan hayalet avlama macerasının 7 Kasım’da çıkış tarihini gösteren yeni bir fragmanı var.

oyun, yaşayanları ölülerin kalıcı ruhlarından koruyan Sürgüncüler olarak hizmet eden iki aşık Antea Duarte ve Red mac Raith’i canlandırıyor. Ne yazık ki, Antea’nın kendisi de bir hayalet haline geldi ve kendini hayata döndürmenin bir yolunu bulmak için Red ile birlikte çalışması gerekiyor. Yol boyunca, doğaüstü tehlikelerle dolu bir Kuzey Amerika yerleşimi olan New Eden’i keşfedecekler ve Red’in geleneksel silahlarını ve Antea’nın hayalet yeteneklerini kullanarak oyuncu savaş tehditlerini keşfedecekler. Oyuncular ayrıca New Eden sakinleriyle, anlatının gidişatını yönlendiren, yani bir Sürgüncü olarak görevlerini yerine getirip getirmemeye veya Antea’nın ölümlülüğünü eski haline getirmek için bu yemini feda etmeye karar verirken, seçime dayalı konuşmalarda etkileşime girecekler.

Banishers: Ghosts of New Eden, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de mevcut olacak. Geçen ay Harmony: The Fall of Reverie’yi yayınlayan Don’t Nod’un 2023 lansman programındaki üç oyundan ikincisi ve adında meditatif bir tırmanma oyunu var. akıntı yönünde bu sonbahar için planlandı.

Teknory