Dürüst Fragmanlar 2022’de Vizyona Giren Her Pinokyo Filmine Hedef Alır

Ev film Haberleri Dürüst Fragmanlar 2022’de Vizyona Giren Her Pinokyo Filmine Hedef Alır 2022, üç farklı Pinokyo filminin vizyona girdiğini gördü ve bunların tümü kendilerini yeni Honest Fragmanında mizahi bir inceleme altında buldu. Her üçü Pinokyo 2022’de vizyona giren filmler, yeni Dürüst Fragman’da kendilerini mizahi incelemelerin hedefi olarak buluyor. için büyük bir yıl oldu Pinokyoile […]

Dürüst Fragmanlar 2022’de Vizyona Giren Her Pinokyo Filmine Hedef Alır

2022, üç farklı Pinokyo filminin vizyona girdiğini gördü ve bunların tümü kendilerini yeni Honest Fragmanında mizahi bir inceleme altında buldu.


Her üçü Pinokyo 2022’de vizyona giren filmler, yeni Dürüst Fragman’da kendilerini mizahi incelemelerin hedefi olarak buluyor. için büyük bir yıl oldu Pinokyoile filmlere uyarlanan karakterin üç benzersiz yorumuyla Pinokyo: Gerçek Bir HikayeDisney’in canlı aksiyon Pinokyo yeniden yapmak ve Guillermo del Toro’nun Pinokyo’su – karanlık, stop-motion animasyonlu bir yorum. Her sürüm, değişen derecelerde başarı ile karşılandı, ancak del Toro’nunki, grup arasında açık bir şekilde öne çıkıyor. Ancak yeni Honest Fragman’da hiçbir sürüm güvenli değil.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Ekran Bağımlıları üçü için de komik bir dil kırbaçlama sunan yeni Honest Fragmanını YouTube’da paylaştı Pinokyo 2022’de vizyona giren filmler. Fragman her filmi inceliyor ve Pauly Shore liderliğindeki Pinokyo: Gerçek Bir Hikaye göründüğü gibi “neredeyse ücretsiz bir mobil oyun reklamı kadar iyi” Disney’in Tom Hanks başrollü yeniden yapımını ararken “en sıkıcı yönlerden kötü.” Anlatıcı ayrıca del Toro’nun Pinokyo “amansızca acımasız” ve “Gerçekten iyi olan tek 2022 Pinokyo filmi.” Her 2022’de gösterilen Dürüst Fragmana göz atın Pinokyo aşağıdaki film:

İlgili: Netflix’in Pinokyo’su Rotten Tomatoes’ta Disney’den Daha İyi Bir Puana Sahip


Neden Bu Kadar Çok Pinokyo Filmi Vizyona Girdi?

Eline bakan Disney Pinokyo'su ile daha ahşap bir figür gibi gülümseyen Netflix Pinokyo'sunun harmanlanmış görüntüsü

Üç Pinokyo aynı yıl yayınlanan versiyonlar gereksiz görünüyor, ancak her film malzemeye farklı bir bakış açısı sunuyordu. Pinokyo: Gerçek Bir Hikaye Pinokyo’nun bir sirk sanatçısı olduğu, masalın esin kaynağı olan gerçek hikâyeyi sunmaya çalışan bilgisayar animasyon filmi. Disney’in alması, canlı aksiyon filmlerine dönüştürülen uzun animasyon klasikleri serisinin bir başkasıydı. Hanks, yönetmen Robert Zemeckis ile yeniden bir araya gelirken CGI animasyon karakterlerinin yanında rol alan Geppetto olarak rol aldı. Nihayet, Guillermo del Toro’nun Pinokyo’su ölümler, Naziler ve kasvetli ama güzel hazırlanmış, stop-motion animasyonlu bir dünya içeren daha karanlık bir hikayesi vardı. Yani bir bolluk varken, her film farklı bir şey getirmeye çalıştı. Pinokyo.

Her alınan Pinokyo kaynak malzemeden kaynaklanıyor: Pinokyo’nun Maceraları: Bir Kuklanın Hikayesi C. Collodi tarafından. Özellikle 1940 Disney klasiğine uyarlandı. Pinokyo – çoğu kişinin aşina olduğu yorum. Orijinal daha karanlık hikaye, kötü davranışlara karşı bir uyarı görevi gördü ve Pinokyo’nun asılarak öldürülmesiyle sona erdi. Collodi’nin orijinal kitabı 1940’ta kamu malı oldu, yani o stüdyo hakları ödemek zorunda kalmadan onu uyarlamak isteyen herhangi bir stüdyo için kaynak materyal görevi görebilir. Bu nedenle, üç yorum Pinokyo 2022’de farklı stüdyolar tarafından üretildi. Pek çoğunun birbirine bu kadar yakın çıkması, del Toro’nunki gibi sadece tesadüf olabilir. Pinokyo piyasaya sürülmeden önce yıllarca üretimde olmuştu.

Yani üç ile Pinokyo Bu yıl gösterime giren filmler, izleyicilerin malzemenin yeniden uyarlandığını görmesi biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, Hollywood her zaman kanıtlanmış IP’den kâr elde etmek istediğinden, neredeyse daha fazlasının garantisi var. Ve verilen Pinokyo kamu malıdır, mali bir engel yoktur, bu da gelecekteki uyarlamaları oldukça olası kılar.

Devamı: GDT’nin Pinokyo’su Neden Disney’in Versiyonundan Çok Daha Koyu?

Kaynak: Ekran Bağımlıları/Youtube

Teknory