Jeremy Renner, Kar Temizleme Aracı Yaralanmasıyla İlgili İlk Açıklamayı Yaptı

Ev film Haberleri Jeremy Renner, Kar Temizleme Aracı Yaralanmasıyla İlgili İlk Açıklamayı Yaptı Jeremy Renner, kritik kar küreme makinesi yaralanmasıyla ilgili sessizliğini, son ameliyatlarından sonra iyileşirken gösteren yeni bir hastane görüntüsüyle bozuyor. Durumu hakkında birkaç gün endişeyle bekledikten sonra, Jeremy Renner kar küreme yaralanmasından dolayı durumu hakkında sessizliğini bozdu. Renner, Nevada’daki evinde kar küreme makinesinin […]

Jeremy Renner, Kar Temizleme Aracı Yaralanmasıyla İlgili İlk Açıklamayı Yaptı

Jeremy Renner, kritik kar küreme makinesi yaralanmasıyla ilgili sessizliğini, son ameliyatlarından sonra iyileşirken gösteren yeni bir hastane görüntüsüyle bozuyor.


Durumu hakkında birkaç gün endişeyle bekledikten sonra, Jeremy Renner kar küreme yaralanmasından dolayı durumu hakkında sessizliğini bozdu. Renner, Nevada’daki evinde kar küreme makinesinin karıştığı bir kazada ağır şekilde yaralandıktan sonra bir helikopterle yerel bir hastaneye götürüldüğünün bildirildiği Yılbaşından bu yana pek çok ilgili manşete konu oldu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor, ancak şimdiye kadarki en iyi güncelleme Renner’ın yaralanmasıyla ilgili geldi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Aktörün durumunun stabil olduğunu onaylayan bir güncellemenin ardından, Jeremy Renner kar küreme makinesi yaralanmasıyla ilgili sessizliği bozmak için Instagram’a gitti. Yüzünün sol tarafında morluklar ve kanlar olduğu halde hastane yatağında çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Şahin göz yıldız, hayranların sevgi dolu coşkusuna minnettarlığını dile getirdi ve “yazamayacak kadar dağınık,” diyerek sevgisini onlara geri gönderiyor. Renner’ın gönderisine aşağıdan bakın:

İlgili: Glass Onion’daki Tüm Jeremy Renner Şakalarının Nesi Var ?!


Renner’ın Kar Küreme Kazası Hakkında Bildiklerimiz

Jeremy Renner, MCU'da Hawkeye rolünde

Başlangıçta hava durumuyla ilgili bir kaza olarak etiketlenen Renner’ın, Yeni Yıl sabahı Nevada’daki arazisinde kar küreme yaparken, Kar Kedisi yuvarlanıp bacağının üzerinden geçerek önemli ölçüde kan kaybına neden olarak kendini yaraladığı söyleniyor. Renner’a, sağlık görevlileri gelene kadar kan kaybını yavaşlatmak için yaraya turnike uygulayan bir komşu tarafından bakıldı ve aktör daha sonra yerel bir hastaneye helikopterle götürüldü. Reno Belediye Başkanı Hillary Schieve kısa bir süre önce, Renner’ın karda mahsur kalan birine yardım ederken, Snowcat’te güvenlik önlemleri olmasına rağmen daha sonra kendi makinesi tarafından yaralandığını belirterek, kazasının nasıl meydana geldiğine dair daha fazla bilgi verdi. Böyle bir meseleyi önlemek için, Washoe Şerif Ofisi yapmadıklarına dair güvence vermiş olsa da “herhangi bir faulden şüphelenmek.”

Renner’ın ailesi, hastaneye götürüldükten sonraki gün yarasıyla ilgili iyimser bir güncelleme sunarak kendisine “” teşhisi konduğunu doğruladı.künt göğüs travması ve ortopedik yaralanmalarAncak ailesinden gelen resmi açıklama, onun ameliyat geçirdiğini ve durumunun kritik, ancak stabil olduğunu ve yoğun bakımda iyileştiğini garanti etti. hayranları ve iyileşmesi için iyi dilekler.

Jeremy Renner’ın Güncellemesi, Bir Sevgi Fışkırmasının Ortasında Geliyor

Hawkeye Holiday Card'daki Jeremy Renner

Desteklerini gösterenler sadece hayranlar değil. Jeremy Renner kar küreme kazasının ardından. Diğer Marvel yaratıcıları James Gunn, filmin arkasındaki film yapımcısı galaksinin gardiyanları filmler ve yeni DC Studios eş başkanı, Thor ortak yazar Zack Stentz ve Miss Minutes seslendirme sanatçısı Tara Strong, son birkaç gün içinde sosyal medyaya girerek Marvel Sinematik Evreni’nden Hawkeye aktörüyle çalıştıkları zamanı değerlendirdiler ve onun hızlı bir şekilde iyileşmesini umduklarını dile getirdiler. Renner’ın tamamen iyileşmeden önce muhtemelen daha kat etmesi gereken bir yol olsa da, sosyal medyaya sakatlığıyla ilgili umutlu bir mesajla girmesi, bu arada oyuncunun hayranlarını kesinlikle dalgalandıracak.

Devamı: Mission: Impossible’da Tom Cruise’un Yerini Jeremy Renner Alsaydı Ne Olurdu?Kaynak: Jeremy Renner/Instagram

Teknory