Top Gun 2 ve Euphoria Yıldızları Yeni Romcom Görüntüsünde Yoğun Bakışlara Sahip

Özet ‘dan yeni bir görüntü Senden Başka Herkes Will Gluck’un romantik komedisinde Glen Powell ve Sydney Sweeney’e ilk resmi bakışı gösteren film yayınlandı. R dereceli film, bir destinasyon düğününde yeniden bir araya gelen ve kişisel kazanç için aşıkmış gibi davranan iki üniversite ezeli düşmanını konu alıyor. Powell ve Sweeney’nin set fotoğrafları bu yılın başında paylaşılarak […]

Top Gun 2 ve Euphoria Yıldızları Yeni Romcom Görüntüsünde Yoğun Bakışlara Sahip

Özet

  • ‘dan yeni bir görüntü Senden Başka Herkes Will Gluck’un romantik komedisinde Glen Powell ve Sydney Sweeney’e ilk resmi bakışı gösteren film yayınlandı.
  • R dereceli film, bir destinasyon düğününde yeniden bir araya gelen ve kişisel kazanç için aşıkmış gibi davranan iki üniversite ezeli düşmanını konu alıyor.
  • Powell ve Sweeney’nin set fotoğrafları bu yılın başında paylaşılarak filme ilgi duyuldu ve Avustralya ortamı sergilendi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Glen Powell ve Sydney Sweeney, ilk fotoğrafta yoğun bakışlarıyla ortamı ısıtıyor. Senden Başka Herkes. Powell geçen yıl ortaya çıktıktan sonra adından söz ettirdi. En İyi Silah: Maverick Adam Asmaca rolünde, Sweeney ise HBO’nun vazgeçilmezi oldu Coşku galasından bu yana Cassie olarak. Will Gluck’un yönettiği, Senden Başka Herkes Bir düğünde kendi bencil sebepleriyle sevgiliymiş gibi davranan iki eski baş düşmanı konu alan R dereceli romantik komedide yükselen iki yıldızı bir araya getiriyor.

Şimdi, şu şekilde Senden Başka HerkesAralık ayındaki yayın tarihi biraz daha yaklaştı, Sony Resimleri Twitter hesabı filmden ilk resmi görseli yayınladı. Aşağıdaki resme göz atın:

Romantik komediye ilk bakış, Avustralya ortamının yanı sıra Powell ve Sweeney’nin karakterleri arasındaki romantik gerilimi de vurguluyor.

İlgili: Sonbahar İzleme Listenize Ekleyebileceğiniz 35 Rahat Romantik Komedi


Senden Başkasından Ne Beklenmeli?

için ilk fragman Senden Başka Herkes henüz vizyona girmedi ancak film bu yılın başında Avustralya’nın Sidney setinden fotoğrafların internette paylaşılmasıyla büyük ses getirdi. Powell ve Sweeney’nin bir yelkenli teknenin güvertesinde mayolarla harika vakit geçirdiğini gösteren fotoğraflar, çiftin potansiyel romantik ilişkisine dair söylentileri anında ateşledi.

Bu ilk fotoğrafları başka görseller ve videolar izledi ve filmde neler olacağına dair daha fazlasını ortaya çıkardı. Örneğin bir videoda Powell’ın helikopterden iskeleye atladığı, Sweeney’in peşinden koştuğu ve görünüşe göre ona olan aşkını itiraf ettiği görülüyor. Bu tür set fotoğrafları ve videolar normalde bir stüdyo için can sıkıcı olsa da, sonunda stüdyo için harika bir tanıtım görevi gördü. Senden Başka HerkesPowell ve Sweeney’nin film için heyecan yaratmasıyla ilgili dedikodular.

Yaklaşan romantik komedinin R olarak derecelendirilmesi bekleniyor, ancak henüz resmi bir MPA derecesi olmadığından, filmin hangi belirli unsurlarının PG-13 yerine R derecesini garanti ettiği açık değil. Ancak filmin çoğu geleneksel romantik komediden biraz daha ırkçı olacağı açık. Powell ve Sweeney’e filmde kimin eşlik edeceğine gelince, filmin oyuncu kadrosunda Alexandra Shipp, Darren Barnet, Bryan Brown, Joe Davidson, Dermot Mulroney ve Rachel Griffiths yer alıyor. Senden Başka Herkes 15 Aralık olarak belirlenen vizyon tarihiyle sinemalarda gösterime gireceği doğrulandı.

Kaynak: Sony Resimleri/ heyecan

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow