Dungeons & Dragons Yaratıcıları, Lore’un Hırsızlar Arasında Onurlu Olduğundan Emin Oldu

Ev film Haberleri Dungeons & Dragons Yaratıcıları, Lore’un Hırsızlar Arasında Onurlu Olduğundan Emin Oldu Dungeons & Dragons’ın yaratıcıları Wizards of the Coast, Honor Between Thieves’te bilginin doğru olduğundan emin olmada önemli bir rol oynuyor. irfan Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur aslında Wizards of the Coast tarafından kontrol edildi – yaratıcıları Zindanlar ve Ejderhalar. Süre […]

Dungeons & Dragons Yaratıcıları, Lore’un Hırsızlar Arasında Onurlu Olduğundan Emin Oldu

Dungeons & Dragons’ın yaratıcıları Wizards of the Coast, Honor Between Thieves’te bilginin doğru olduğundan emin olmada önemli bir rol oynuyor.


irfan Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur aslında Wizards of the Coast tarafından kontrol edildi – yaratıcıları Zindanlar ve Ejderhalar. Süre Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar arasında Onur her yönüyle öne çıkmayacak D&D, yol boyunca canavar orduları ve sihirle karşılaşırken, mistik bir eşya elde etmek için bir araya gelen uyumsuz bir grup etrafında dönüyor. film, yaşanan her şeyin komik bir yeniden anlatımı olmayı vaat ediyor. D&D oyuncular oyundan keyif alırken aynı zamanda Chris Pine (Mucize kadın) ve Sophia Lillis’in (BT).

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Prodüksiyona dahil olan Wizards of the Coast ile birlikte, her şeyin gerçeğe uygun kalmasını sağlamak için irfan ve sihri kontrol etme ve gerçekleri kontrol etme fırsatı buldular. D&D‘ın yerleşik kuralları. Her D&D büyü ve yetenek Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur doğruluğunu sağlamak için kontrol edildi ve iki kez kontrol edildi. ile yapılan bir röportajda çarpıştırıcı, Dungeon & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur yapımcı Jeremy Latcham, Wizards of the Coast’un o kadar yoğun bir şekilde dahil olduğunu ve karakterlerin tasarımlarına bile katkıda bulunduklarını açıkladı. Aşağıdaki alıntıya göz atın:

“Bir nevi gerçek büyücüler gibiler. Hayır, yine de ejderhanın gerçek tasarımına çok dahil oldular. İrfandaki bir ton şey üzerinde muazzam bir ağırlık vardı, ama ejderhaların kendileri, yüzgecin tam olarak nereye gittiği ve başparmağın tam olarak nasıl çalıştığı hakkında irfana özgü o kadar çok şey vardı ki.”

İlgili: D&D – Thieves’ Token Tiefling Arasında Onur Kaçırılmış Bir Fırsattır


Hırsızlar Arasında Onurun D&D Lore’a Saygı Duyması Neden Önemli?

D&D Honor Between Thieves'de silahını kaldıran ana kötü adam

Filmin irfan doğruluğunu önemsemek biraz saçma görünse de (sihirli bir eşyayı çalan ve dünya çapında kaosa neden olan bir grup tuhaf karakter dahil), bu yapımın önemli bir parçasıdır. İle Hırsızlar arasında Onur sınıf sistemini oyundan ödünç almak, büyü ve diğer güçler kaçınılmaz olarak yapımda büyük rol oynayacaktır. Önceden yazılmış olana güvenmek D&D kitaplar, anlatıyı verili bir dünyada temellendirebilecek yerleşik kurallar olmasına izin verir. Bir Ozanın sihir yapmak için enstrümanına ihtiyaç duyması, Pine’ın karakteri için vazgeçilmez olurken, ejderhaların görünüşü nostalji duygusu sağlamaya yardımcı olacaktır.

Yerleşik irfan önemli olsa da, Sahil Büyücülerinin kitaplara çok fazla bağlı kaldığı noktalar vardır. Birçok D&D oyuncular, ekranda gösterilmeyecek yeni özellikler eklemek için belirli ırkları ve sınıfları değiştirdi. Örneğin Doric (Lillis), yeşil, mavi veya mor deriye adapte olmuş, tieflings adlı şeytani bir ırkın üyesidir. Bununla birlikte, Wizards of the Coast karakteri renklendirmeden dahil ederek tartışma yarattı. İlişkilendirme gibi bazı film yönleri biraz farklılık gösterse de D&D bazı Doctor Strange etkilerine sahip büyüler, bilginin çoğunluğu için durum böyle değildir ve bu, prodüksiyona zarar verebilir.

Zindanlar ve Ejderhalar Hakkında Bildiğimiz Her Şey: Hırsızlar Arasında Onur

Chris Pine ve Rege Jean Page, D&D Hırsızlar Arasında Onur'da bir esere bakarken yan yana.

Filmde Ozan rolünde Edgin (Chris Pine), Druid rolünde Doric, Büyücü rolünde Simon (Justice Smith), Barbar rolünde Holga (Michelle Rodriguez), Haydut rolünde Forge Fitzwilliam (Hugh Grant) ve Xenk (Regé-Regé) yer alıyor. Jean Page) Paladin olarak. Parti tehlikeli bir kalabalığı kızdırdığında, pek anlaşamamalarına rağmen dünyayı bir bütün olarak kurtarmak için çalışmaları gerekecek. Esprili üslubuna uygun olarak, Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur zaten en tuhafını ortaya çıkardı D&D karakter – partinin uğraşması gereken ölümcül Jelatinimsi Küp. İçinde bile olduğunu gösteriyor D&D irfan, film hala koruyabilir D&D’Meraklarını araştırırken ruhu.

Devamı: Dungeons & Dragons film Adı – Hırsızlar Arasında Onur Anlamı ve Hikaye İpuçları

Kaynak: çarpıştırıcı

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Zindanlar ve Ejderhalar Hırsızlar Arasında Onur Posteri-3
    Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur

Teknory