Bugünün Wordle Yanıtı #554 – 25 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Makalede bu noktaya ulaştıysanız, ilginizi çektiği, ancak bulmacayı çözemediğiniz açıktır. Wordle’ın 554. baskısının (25 Aralık 2022) cevabı “ekstra”. Cambridge çevrimiçi sözlük, onu “normal olana eklenen” herhangi bir şey veya “çok aşırı ve uygun olmayan” bir şey olarak tanımlar. yargı dışı, müfredat dışı ve daha fazlası. Ekstranın en kolay ve en çok kullanılan tanımı “bonus”tur. Bir […]

Bugünün Wordle Yanıtı #554 – 25 Aralık 2022 Çözüm ve İpuçları

Makalede bu noktaya ulaştıysanız, ilginizi çektiği, ancak bulmacayı çözemediğiniz açıktır.

Wordle’ın 554. baskısının (25 Aralık 2022) cevabı “ekstra”. Cambridge çevrimiçi sözlük, onu “normal olana eklenen” herhangi bir şey veya “çok aşırı ve uygun olmayan” bir şey olarak tanımlar. yargı dışı, müfredat dışı ve daha fazlası.

Ekstranın en kolay ve en çok kullanılan tanımı “bonus”tur. Bir isim olarak konuşlandırıldığında, ana karaktere ikinci bir keman çalan aktörleri tanımlamak için kullanılır. film TV şovunda bir ekstra, önemli olmayan, genellikle doğası gereği konuşulmayan bir roldür ve kişi yalnızca baş karakterler için atmosferi kurmaya hizmet eder. Aynı zamanda, doğası gereği açıkça yabancı olan dünya dışı bir varlık gibi normalin ötesine geçen bir nesneyi veya olguyu tanımlamak için de kullanılır.

Teknory