Dwayne Johnson’ın Unutulan 10 Yıllık Gerilim Filmi Netflix Hiti Oldu

Özet Dwayne Johnson’ın başrol oynadığı unutulmuş gerilim filmi Snitch, yayınlandıktan on yıl sonra Netflix’te sürpriz bir hit haline geldi ve 4,1 milyon saat izlendi. film, bir uyuşturucu satıcısını mahkum etmeye ve oğlunu kurtarmaya yardım etmek için kılık değiştiren bir babayı konu alıyor. Snitch’in Netflix’teki başarısı, onu Heart of Stone ve You Are So Not Invited […]

Dwayne Johnson’ın Unutulan 10 Yıllık Gerilim Filmi Netflix Hiti Oldu

Özet

  • Dwayne Johnson’ın başrol oynadığı unutulmuş gerilim filmi Snitch, yayınlandıktan on yıl sonra Netflix’te sürpriz bir hit haline geldi ve 4,1 milyon saat izlendi.
  • film, bir uyuşturucu satıcısını mahkum etmeye ve oğlunu kurtarmaya yardım etmek için kılık değiştiren bir babayı konu alıyor.
  • Snitch’in Netflix’teki başarısı, onu Heart of Stone ve You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah gibi popüler çağdaş filmlerin yanına yerleştiriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İspiyonlamakDwayne Johnson’ın başrol oynadığı, büyük ölçüde unutulmuş bir gerilim filmi, yayınlandıktan on yıl sonra Netflix’te bir hit haline geldi. film, John Matthews’un (Johnson) oğlunun bir paket yasa dışı uyuşturucu bulundurmaktan tutuklanmasının ve suçu başka bir kişiye atmak için kanıtları tahrif etmeyi reddetmesinin ardından bir uyuşturucu satıcısı hakkında bilgi vermek için kılık değiştirmesini konu alıyor. Sonrasında İspiyonlamak 22 Şubat 2013’te sinemalarda gösterime giren film, 25 milyon dolarlık bütçeyle dünya çapında toplam 57,9 milyon dolar hasılat elde etti.

netflix 28 Ağustos’tan 3 Eylül’e kadar olan haftanın küresel en iyi 10 İngilizce filmini açıkladı. Dwayne Johnson’s İspiyonlamak toplamda 4,1 milyon saat izlenen 2,3 milyon izleyici sayesinde 10. sıraya yerleşmeyi başardı. Bu, filmi aşağıdakiler gibi çağdaş Netflix hitleriyle aynı seviyeye yerleştirdi: Taş kalpli Ve Bat Mitzvah’ıma Davetli Değilsin.


Snitch Neden 2023’te Başarıya Ulaşıyor?

Oldukça fazla neden var İspiyonlamak sinemalardan ayrıldıktan on yıl sonra etki yaratıyor. Her şeyden önce Netflix’in patlaması. Hizmete yeni gelen herhangi bir film, yenilik arayan abonelerin izlenme sayısında anında bir artış elde edecek. Ancak muhtemelen yardımcı olan başka faktörler de var İspiyonlamak İlk 10’a girmek.

En önemli faktörlerden biri de İspiyonlamak döküm. Filmde, bu arada daha da öne çıkan bir küresel süperstar haline gelen Johnson’ın yanı sıra Susan Sarandon, Benjamin Bratt, Barry Pepper ve Michael K. Williams’ın performansları da yer alıyor. Filmde, bu A listesindeki oyuncu kadrosunun yanı sıra, aradan geçen yıllarda daha da büyük şöhrete kavuşacak kişilerin performansları da yer alıyor.

Buna Netflix Marvel şovunu yöneten Jon Bernthal de dahil Cezalandırıcı yaptıktan sonra İspiyonlamak. Ayrıca David Harbour da rol alıyor. Karadul, Şiddetli Geceve Netflix’in Garip Şeyler O zamandan beri onun hem büyük hem de küçük ekranı fethettiğini gördüm. İspiyonlamak. Bu yıldızların hayranlarının, film yayın hizmetine gelmeden önce filmi aramak için bir nedeni olmayabilir, ancak film geldikten sonra izleyici sayılarının artmasına yardımcı olmuş gibi görünüyor.

Kaynak: netflix

Teknory