Marvel İzleyicileri, MCU’nun En Eşsiz Kahramanının Sırada Nerede Ortaya Çıkacağı Sorusunu Düşünüyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Marvel Cinematic Universe içeriğinin son birkaç yılı, benzeri görülmemiş bir yeni karakter akışıyla öne çıktı. Bunu, COVID-19 programlarının COVID-sonrası bir dünyaya kötü bir şekilde tercüme etmesine, Marvel’ın önümüzdeki yolla biraz fazla hevesli olmasına veya Disney Plus’ın başka hiçbir şeye benzemeyen içeriği istifleme yeteneğine bağlayabiliriz. multiverse her ay yepyeni bir oyuncu alıyor. Böyle […]

Marvel İzleyicileri, MCU’nun En Eşsiz Kahramanının Sırada Nerede Ortaya Çıkacağı Sorusunu Düşünüyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Marvel Cinematic Universe içeriğinin son birkaç yılı, benzeri görülmemiş bir yeni karakter akışıyla öne çıktı. Bunu, COVID-19 programlarının COVID-sonrası bir dünyaya kötü bir şekilde tercüme etmesine, Marvel’ın önümüzdeki yolla biraz fazla hevesli olmasına veya Disney Plus’ın başka hiçbir şeye benzemeyen içeriği istifleme yeteneğine bağlayabiliriz. multiverse her ay yepyeni bir oyuncu alıyor.

Böyle bir oyuncu ve belki de en önemlileri arasında, Xochitl Gomez’in Amerika ChavezDoctor Strange tarafından işe alınan ve şu anda Kamar-Taj’da yaşayan çoklu evren atlama genç Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange. Görünüşe göre Genç Yenilmezler için Doctor Strange’e cevap olacak, Amerika’yı bekleyen çok şey olduğunu söylemek güvenli.

Peki MCU yolculuğu nerede devam edebilir? Multiverse Saga olarak adlandırılan bir çağda multiverse ile bu kadar yakından ilişkili bir karakter olmak, onu daraltmayı kolay bir iş haline getirmiyor, ancak r/marvelstudios çok daha çılgın hayran teorileri için daha fazla çaba sarf etti, bu yüzden bu her zamanki gibi işti.

Bir kullanıcı, ikinci sezonu da dahil olmak üzere en olası üç yanıtla hemen kapılardan çıktı. Loki, Deadpool 3Ve Yenilmezler: Kang Hanedanı. Bu üç projenin bariz bir şekilde çoklu evreni içereceği göz önüne alındığında, muhtemelen bu noktada bulunabilecek en iyi cevap budur.

Ancak başka bir yanıtlayıcı, sunucudan joker karakterli bir yanıt girdi. Örümcek-Ayet bayilik; Amerika ikisinden birinde ortaya çıkarsa, MCU oyununu anlayışın ötesinde değiştirirdi.

Ama en azından hepimiz Amerika’nın tek varyantının bundan sonra nerede görüneceğini biliyoruz.

Amerika, elbette, Multiverse Saga yapbozunun sadece bir parçası; her dakika daha yoğun görünen bir bulmaca. Umutlarımız, Marvel Studios’un franchise’ı yeterince sarmasına bağlı. Kang Hanedanı-Gizli Savaşlar bir-iki yumruk ve eğer başarabilirse Infinity War-EndgameAmerika’yı ve Dünya’nın geri kalan şampiyonlarını buradan itibaren uygun adaleti yapmaktan çok daha fazlası.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow