Indiana Jones ve The Dial of Destiny Blu-ray’in Çıkış Tarihi Açıklandı (Diyalogsuz Kesim Dahil)

Özet Indiana Jones ve Kaderin Kadranı 5 Aralık 2023’te 4K UHD, Blu-ray ve DVD olarak yayınlanacak. Bu sürüm, filmin John Williams’ın müziğinin tek ses olduğu versiyonu da dahil olmak üzere bir dizi bonus özellik içerecek. film teatral açıdan büyük bir hayal kırıklığıydı, eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ve gişede bile başarısız oldu; ancak devam filminin ev […]

Indiana Jones ve The Dial of Destiny Blu-ray’in Çıkış Tarihi Açıklandı (Diyalogsuz Kesim Dahil)

Özet

  • Indiana Jones ve Kaderin Kadranı 5 Aralık 2023’te 4K UHD, Blu-ray ve DVD olarak yayınlanacak.
  • Bu sürüm, filmin John Williams’ın müziğinin tek ses olduğu versiyonu da dahil olmak üzere bir dizi bonus özellik içerecek.
  • film teatral açıdan büyük bir hayal kırıklığıydı, eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ve gişede bile başarısız oldu; ancak devam filminin ev izleme platformlarında ikinci bir hayat yaşaması mümkün.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Geçtiğimiz yaz sinemalarda gösterime girdikten sonra, Indiana Jones ve Kaderin Kadranı artık fiziksel bir medya çıkış tarihi var. Uzun süredir devam eden film serisinin beşinci filmi olan James Mangold’un yönettiği Indiana Jones franchise, Harrison Ford’un son bir macera için cesur arkeolog olarak geri döndüğünü görüyor. 29 Ağustos’ta dijital platformlarda satın alınabilecek olan devam filmi, artık fiziksel medyada da yayınlanmaya hazırlanıyor.

Şimdi Disney bunu açıklıyor Indiana Jones ve Kaderin Kadranı 5 Aralık 2023’te 4K UHD, Blu-ray ve DVD olarak piyasaya sürülecek. Fiziksel medya sürümü, New York City, Fas, Sicilya, New York City, Fas, Sicilya gibi önsözdeki önemli sahne parçalarının ayrıntılı tanıtımları da dahil olmak üzere bir dizi bonus özellik içerecek. ve içindeki her şey Indiana Jones ve Kaderin Kadranıçılgın sonu. Ayrıca fiziksel medya bültenlerinde filmin yalnızca John Williams’ın ikonik müziğinin yer aldığı bir versiyonu da yer alıyor. Ne yazık ki henüz resmi bir tarih yok Indiana Jones ve Kaderin KadranıDisney Plus’ın çıkış tarihi.


Indiana Jones 5’in Tiyatro Performansına Geri Dönüp Bakmak

Erken gelen vızıltı Indiana Jones ve Kaderin KadranıFord’un Cannes’daki galası oldukça karışıktı ve eleştirmenler Ford’un sevilen kahraman olarak son çıkışı konusunda ikiye ayrılmıştı. Filmin geniş çapta vizyona girmesi daha olumlu eleştiriler getirse de devam filmi hala bazılarının beklediği smaç değildi. Seyircinin kabulüne rağmen Indiana Jones ve Kaderin Kadranı çok daha olumlu olması (bu yazının yazıldığı an itibariyle filmin Rotten Tomatoes’daki izleyici puanı %88’di), bu onu gişede kurtarmaya yetmedi.

Indiana Jones ve Kaderin Kadranıfilminin gişesi şu anda 383,8 milyon dolarda bulunuyor. Filmin bütçesinin yaklaşık 300 milyon dolar olduğu göz önüne alındığında, bu Disney için önemli bir fiyasko oldu ve başa başlamayacak. Filmin kalitesi belki de kısmen suçlu olsa da, geriye dönüp bakıldığında, iyi karşılanmış bir filmi bile hayal etmek zor. Indiana Jones Bu fiyata başarılı bir film.

Filmin karşılaştığı en büyük sorunlardan biri Indiana Jones’un genç izleyiciler için çok şey ifade eden bir karakter olmaması. Ford sevilen bir film yıldızı olmaya devam etse de, şu anda 80’li yaşlarında ve genç demografik grupların büyükbabalarının yaşındaki birini konu alan bir filme yatırım yapmasını sağlamak zor bir satış. Üstelik serinin bir önceki filmi 2008’de gösterime girmişti ve bu da taksitler arasında büyük bir boşluk bırakıyordu. Sırasında Indiana Jones ve Kaderin Kadranı Sinema salonlarında zorlanan güçlü VOD performansı, fiziksel medya yayınının popüler olabileceğini gösteriyor.

Kaynak: Disney

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow