Dyson Sahip Ödül İndirimi 2023: Dyson’da %20 Tasarruf Edin

2023 yılının ikinci Dyson Sahipleri Ödül İndirimi, 28 Ekim Cumartesi gününe kadar çevrimiçi olarak ve Dyson Demo Mağazalarında yayında. Mevcut Dyson sahipleri, tek seferlik indirimi kullanarak belirli teknolojilerde (elektrikli süpürgeler, hava temizleyiciler ve saç bakım aletleri dahil) %20 tasarruf edebilir. -ilk satın alımlarında aldıkları kodları kullanın. Dyson Sahip Ödül İndirimi’nden en iyi seçimlerimiz: Lazerle donatılmış […]

2023 yılının ikinci Dyson Sahipleri Ödül İndirimi, 28 Ekim Cumartesi gününe kadar çevrimiçi olarak ve Dyson Demo Mağazalarında yayında. Mevcut Dyson sahipleri, tek seferlik indirimi kullanarak belirli teknolojilerde (elektrikli süpürgeler, hava temizleyiciler ve saç bakım aletleri dahil) %20 tasarruf edebilir. -ilk satın alımlarında aldıkları kodları kullanın.

Dyson Sahip Ödül İndirimi’nden en iyi seçimlerimiz:Hepa filtre logosunun yanında Dyson Gen5'in boyutu büyük

Dyson Arıtma Sistemi Sıcak+Soğuk Formaldehit HP09

Lazerle donatılmış elektrikli süpürgelerden sıcaklığı düzenleyen hava temizleyicilere ve Coanda ile çalışan saç bakım cihazlarına kadar hiç kimse “süslü hava” daha mı iyi Dyson’dan daha fazla veya bunun için daha fazla ücret alıyor. Maaşınızın büyük bir kısmını zaten bir Dyson cihazına harcadıysanız, geçmiş satın alma işleminizin bu hafta karşılığını büyük ölçüde alabileceğini bilin.

Şimdiden 28 Ekim Cumartesi gününe kadar mevcut Dyson sahipleri, markanın yılın ikinci Dyson Sahipleri Ödül İndirimi sırasında belirli Dyson teknolojilerinde %20 tasarruf edebilecek. (Bu, temelde onların arkadaşları ve aileleri için yaptıkları bir satıştır.) Etkinlik, Dyson’ın en yeni elektrikli süpürgelerinin yanı sıra, yepyeni (yenilenmemiş) durumda satışta bulunması zor olan kült favori Airwrap’i de içeriyor.

İndirimden yararlanmak için, önceki Dyson satın alma işleminizde aldığınız tek kullanımlık kodu ödeme bölümündeki ödeme bölümüne girmeniz yeterlidir. Henüz bir kodunuz yoksa 1-800-693-9766 numaralı telefonu arayarak ve bir Dyson uzmanıyla konuşarak mevcut makinenizi kaydetmeniz gerekir.

AYRICA BAKINIZ:

Bu haftanın en iyi Dyson fırsatları arasında yeni çıkan Gen5detect kablosuz elektrikli süpürgede 100 $ indirim var

Dyson Sahip Ödül İndirimi’ne dahil olan bazı elektrikli süpürgelerin bu yazının yazıldığı sırada zaten ayrı indirimlere sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Tek kullanımlık kodunuz bu indirimlerin üstüne çıkmayacaktır ancak Dyson V15 Detect ve Dyson V12 Detect Slim Absolute dışındaki tüm modeller için listelenenlerden daha fazla tasarruf etmenizi sağlayacaktır. (Zaten sırasıyla %20 ve %30 indirimliler.) Bu iki elektrikli süpürgeden herhangi biriyle ilgileniyorsanız, bunları doğrudan satın almanızı ve kodunuzu bir sonraki Sahip Ödül İndirimi için kaydetmenizi öneririz.

Aşağıdaki indirimden mutlaka satın almanız gerekenleri inceleyebilirsiniz:

Dyson’ın saç bakımı

Neden bunu seviyoruz?

Bu efsanevi çoklu şekillendirici, minimum ısı hasarıyla saçı kurutmak, kıvırmak, pürüzsüzleştirmek ve hacim kazandırmak için Coanda hava akışı teknolojisini kullanır. Tek kullanımlık kodunuz, Dyson Sahip Ödül İndirimi sırasında bu tutarı 479,99 $’a (başlangıçta 599,99 $) düşürecektir; bu oldukça nadir bir fırsattır: Airwraps’i 100 $’ın üzerinde indirimle bulduğumuzda, genellikle yenilenmiş veya önceden hazırlanmış olurlar. sahip olunan modeller (Yenileri en son Nisan ayında Best Buy ve Sephora’da 480 dolara indirime girmişti.) İki model arasından seçiminizi yapabilirsiniz: Complete Long modeli uzun saçlar için aparatlarla birlikte gelirken, Complete Long Diffuse modeli kıvırcık/kıvırcık saçlara yöneliktir. saç. Her ikisi de Prusya Mavisi/Zengin Bakır kaplamalarla geliyor; standart Complete Long’un özel baskı Blue/Blush modeli de mevcuttur.

Mashable’ın Dyson Airwrap hakkındaki incelemesini okuyun.

Daha fazla Dyson saç bakımı indirimde

Dyson elektrikli süpürgeler

Neden bunu seviyoruz?

Tamamen yeni Dyson Gen5outsize, beşinci nesil Hyperdymium motor, dahili HEPA filtreleme, kaygan bir LCD ekran ve zemindeki ufacık toz parçacıklarını algılayabilen lazerli parlak Fluffy Optic temizleme başlığına sahip birinci sınıf bir kablosuz dikey süpürgedir. . Ayrıca Dyson elektrikli süpürgeler arasında en uzun çalışma süresine sahiptir (şarj başına 140 dakikaya kadar). Mashable’ın kıdemli alışveriş muhabiri (ve muhtemelen tatil sezonunun en düşük fiyatı olacak olan Dyson Sahip Ödül İndirimi sırasında 839,99 dolara düştü: “Kara Cuma için %20’den daha iyi bir indirimin gelmesini beklemem” dedi) yerleşik elektrik süpürgesi uzmanı) Leah Stodart. Standart Gen5 büyük beden Nikel/Mavi renkte gelirken, Gen5 büyük beden Absolute Prusya Mavisi/Zengin Bakır kaplamaya sahiptir.

Daha fazla Dyson elektrikli süpürge indirimde

Dyson hava temizleyicileri

Neden bunu seviyoruz?

HP09, havadaki kirletici maddeleri otomatik olarak tespit edebilen yerleşik sensörlere ve formaldehit moleküllerini yok edebilen katalitik bir filtreye sahip, gelişmiş bir ses kontrollü hava temizleyicidir. (Gözleri ve solunum sistemini tahriş edebilen bir gaz olan formaldehitin yaygın kaynakları, sunta ve orta yoğunlukta lif levha gibi inşaat malzemelerinin yanı sıra gaz sobalarını içerir. ABD Çevre Koruma Ajansı.) HP09 aynı zamanda fan ve portatif ısıtıcı olarak üçlü görev de yapabilir, bu da onu kış öncesinde değerli bir yatırım haline getirir. Dyson Sahip Ödül İndirimi sırasında tek kullanımlık kodlarla 679,99 dolara satılıyor ve bu, önerilen perakende fiyatı olan 849,99 $’dan 170 $ daha düşük. İki kaplama arasından seçim yapın: Beyaz/Altın veya Nikel/Altın.

Daha fazla Dyson hava temizleme cihazı indirimde

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow