Dyson’ın Wacky Air Purifying Zone Kulaklıkları Sonunda Piyasaya Sürüldü

Zone kulaklıklar, kullanıcının ağzını ve burun deliklerini kapatan, çıkarılabilen, dokunmayan bir siperliğe sahiptir. Kulaklıkların kulak kapaklarının yanlarındaki havalandırma delikleri havayı çeker, partikül kirliliğinin %99’unu yakalamak için onu çift katmanlı elektrostatik filtrelerden geçirir ve kullanıcının yüzüne pompalar. Sıradan şehir yürüyüşçülerinin çekiciliğini görmek kolaydır: ciğerlerinize daha temiz hava verilirken kulaklarınızda gürültü önleyici melodiler duyarsınız. Filtre vizörünün bir […]

Dyson’ın Wacky Air Purifying Zone Kulaklıkları Sonunda Piyasaya Sürüldü

Zone kulaklıklar, kullanıcının ağzını ve burun deliklerini kapatan, çıkarılabilen, dokunmayan bir siperliğe sahiptir. Kulaklıkların kulak kapaklarının yanlarındaki havalandırma delikleri havayı çeker, partikül kirliliğinin %99’unu yakalamak için onu çift katmanlı elektrostatik filtrelerden geçirir ve kullanıcının yüzüne pompalar. Sıradan şehir yürüyüşçülerinin çekiciliğini görmek kolaydır: ciğerlerinize daha temiz hava verilirken kulaklarınızda gürültü önleyici melodiler duyarsınız. Filtre vizörünün bir dezavantajı, çok fazla enerji emmesi ve cihazın toplam kullanım süresini 50 saatten sadece 4 saate düşürmesidir – artı, bilirsiniz, tuhaf bir görünüm var.

İyi tarafı, Zone kulaklıklar MyDyson yardımcı akıllı telefon uygulamasıyla uyumludur. Uygulama aracılığıyla, kulak kapaklarındaki ekolayzırları ve izolasyon etkilerini ve filtre vizöründeki hava akış hızını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, kulaklık deliklerindeki özel bir hava kalitesi sensörü, havadaki kirletici seviyelerini takip eder ve uygulamada görüntüler. Giyilebilir teknolojinin bu ilginç yeni yorumuyla ilgileniyorsanız, Dyson Zone şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde (ilk olarak diğer pazarlarda piyasaya sürüldükten sonra) Best Buy’da ve Dyson Demo Mağazaları 949 dolardan başlayan fiyatlarla. Kulaklıklar ve siperlik iki renk çifti halinde gelir: Ultra Mavi ve Prusya Mavisi ve Prusya Mavisi ve Parlak Bakır.

Teknory